Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie kupic sukienke

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 11:50:19

Gdzie mozna kupic ładna sukienke na slub cywilny?? w którym sklepie jest najwiekszy wybor i oczywiscie niewygorowane ceny:)
Nie chodzi o balowa suknie lecz o sukienke za kolanko;) Dziekuje z góry za podpowiedzi

#2 ~magdalena~

~magdalena~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 20:57:08

wokulski box 15 tam są swietne i tanie nie jakis manhatan czy chiny-super

#3 ~anix~

~anix~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 00:47:06

hehe chyba na allegro :-)

#4 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 20:14:17

BOX 15 w Wokulskim MMMMMAAAAAASSSSSSSAAAAAAAAKKKKKKKKRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAA tam nic nie ma!!!!!!!!!!!! Njalepiej box chyba 1 tam jest najwiekszy wybor sukienek!!!!! Bardzo miłe panie!!!!!!POLECAM

#5 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 18:31:44

wokulski box 15 zobacz tam

#6 ~Enya~

~Enya~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 22:17:31

faktycznie w wokulskim jest duży wybór, mogę również polecić sklep na manhatanie -środkowy rząd, przy obuwniczym który jest koło schodów wiodących na górę. Nie pamiętam który nr boxu stąd ta kiepsko sprecyzowana wypowiedź:)
Pozdrawiam

#7 ~Indygo~

~Indygo~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 12:11:59

Moze przejdz sie po salonach sukien slubnych??

#8 ~Sunny~

~Sunny~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 13:35:31

Ja nie lubię kupować w salonie sukien ślubnych, bo tam zawyżają ceny (moim zdaniem). Lepiej kupić wcześniej przez Internet i ewentualnie później wymienić. Chociaż jak ja zamawiam z jestesmodna.pl, to zawsze się wszystko zgadza i jeszcze nie wymieniałam. Tam kupowałam sukienki na wszystkie wesela i chyba będę tam też szukać na swój ślub cywilny.

#9 bonio

bonio

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 27 październik 2016 - 11:03:05

Moim ulubionym sklepem z sukienkami i nie tylko, jest modbis.pl. Lubię tak kupować, bo mają duży wybór fasonów i rozmiarów. Często rozszerzają swoją ofertę i uzupełniają kolekcję o modne ubrania. Kupuję tu też mojej mamie i siostrze, właśnie na urodziny dostała ode mnie taką sukienkę:

pol_pm_Sukienka-damska-Franczeska-II-jes

#10 ~Tewama~

~Tewama~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 09:15:02

Na swój cywilny szukam czegoś raczej prostego, ale ładnego. Ostatnio moją uwagę przykuł sklep unique-user.com, ponieważ mają sukienki nie takie typowo ślubne, ale białe, do tego ręcznie wykonane i śliczne. Lubię wspierać takie inicjatywy i dodatkowo wyróżniać się strojem :) Jakość jest bardzo wysoka, ale ceny nawet ok, szczególnie w porównaniu z sukienkami na ślub cywilny, które dostępne są w większych sklepach.

#11 dariusz007

dariusz007

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 23:38:03

Ja razem z Żoną kupowałem często na http://www.oteo.pl/ - tylko polskie firmy. Większość to producenci z okolic rzgowa - właśnie tam byłem kiedyś stacjonarnie.

#12 Weronika_Czyż

Weronika_Czyż

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 19:50:04

Ja kupuję sukienki online, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na latanie po sklepach. Wolę z kubkiem kawy na spokojnie pooglądać, bez kolejek, pośpiechu. Ceny przeważnie też są dużo bardziej atrakcyjne. Ostatnio kupiłam czerwoną sukienkę na https://naia.com.pl/...rwone-sukienki

Użytkownik Weronika_Czyż edytował ten post 08 listopad 2018 - 19:51:13

#13 m0drzew

m0drzew

Swojak

• PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 02:42:19

SOLO w jantarze

#14 Balia

Balia

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 17:26:19

Do niedawna właściwie nie nosiłam sukienek, nie miałam do nich przekonania i nie mogłam znaleźć takiej, która dobrze leżałaby na mojej sylwetce. Dopiero podczas wizyty w Warszawie, trafiłam na sklep Galeria Milano (CH LAND) - przymierzyłam u nich kilka sukienek, ale jedna okazała się tą jedyną. Dla mnie to jak wygrana w lotto. Sukienka pięknie leży, jest idealnie skrojona, bardzo wygodna i co ważne, widać, że jest bardzo dobrej jakości. 

#15 ~magda789~

~magda789~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:02:56

Przejrzyj sukienki Luna lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1, jak ci zależy na czymś uszytym przede wszystkim na potrzeby studniówki, wesela. Rozcięcie jest dobrze wprowadzone. Noga zawsze widoczna, dość zmysłowa kreacja. Raczej powiedziałabym dla wysokich kobiet najlepsza, bo ci fajnie sylwetkę wyrównuje. Jakieś tam wyszczuplenie jest, bo jednak rozkloszowana sukienka. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 17:45:49

a ja nie polecam, kupiłam tą kieckę i tak się rozkloszowała że było widać mi pupę

#17 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:45:46

Jestem szatynką i niedawno zastanawiałam się nad wyborem kreacji sylwestrowej. Bardzo mi się spodobała lejdi.pl/p9516,bordowa-dluga-suknia-wieczorowa-z-kwiatami-3d-bordowe-dlugie-sukienki-wieczorowe.html. Już mam u siebie i kwiaty zastępujące standardowy układ materiału to świetny pomysł. Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrze zrealizowanym wykończeniem.

#18 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 16:27:45

A ja jestem siwa i też kupiłam tę kieckę, która podczas zabawy sylwestrowej popruła się w najmniej oczekiwanym momencie

#19 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 11:05:23

Mam dwie kreacje z ich katalogu lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1. Nawet na kilku imprezach byłam zwykłych po delikatnej przeróbce. Delikatny materiał, zdobienia koronkowe z klasą wprowadzone, rzucają się w oczy moim zdaniem. Świetnie się tańczy, nic nie blokuje ruchów, a to było dla mnie też dość ważne. 

#20 ~dama glamour~

~dama glamour~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:37:56

Ja też mam tą suknie i jak w niej tańczyłam w Adamku to ograniczała mi ruchy i w konsekwencji się popruła na wysokości kroku i poszła na szmaty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych