Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

gdzie kupić obrączki?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zofija~

~Zofija~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 22:13:00

Proszę doradzcie gdzie można kupić obrączki w naszym mieście lub okolicy.Którego jubilera polecacie i kto ma dobre ceny ;-)

#2 ~eldorado~

~eldorado~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 06:30:13

Najlepiej przetopić złoto, taniej, taniej i masz taki wzór jaki dusza zapragnie.

#3 ~jubiler~

~jubiler~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 15:18:56

Proszę doradzcie gdzie można kupić obrączki w naszym mieście lub okolicy.Którego jubilera polecacie i kto ma dobre ceny ;-)

najlepiej u dentysty, albo u kowala, a jubilerów się nie poleca z zasady

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 20:13:59

Jak to gdzie? U jubilera? Myśle że ktoś "jaja"sobie robi :D

#5 ~diksi~

~diksi~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 09:46:31

To jest chyba oczywiste że w pytaniu chodzi o wskazanie złotnika / jubilera... konkretnego!

#6 ~sisi~

~sisi~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 17:00:18

my z nażeczonym kupiliśmy u jubilera na Placu Pokoju w Jantarze, wcześniej sprawdzaliśmy też ceny w Słupsku ale model który nam się podobał w Jantarze był najtaniej. Z doświadczenia wiem, że trzeba z góry mówić o jaką próbe nam chodzi zeby nie było niedomówień, bo w Słupsku w jednym sklepie obrączki 333 kosztowały tyle co u innych jubilerów 585

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 17:46:56

Dobry był w Lebie, nie wiem czy jest jeszcze

#8 ~Al£_g_adv v~

~Al£_g_adv v~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 11:02:25

http://www.imdb.com/name/nm1388124/ ach :)

#9 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 06 czerwiec 2013 - 13:31:17

Dobrze myślisz :D

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 13:33:53

nie wie gdzie w Lęborku jest Jubiler, straszne B) a żenić się chce :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 14:00:47

nie wie gdzie w Lęborku jest Jubiler, straszne B) a żenić się chce :D

Bo to miala byc reklama sklepu, ale ten ktos wystraszył sie moda yktorna, że mu wykasuje wpisy.

:lol: :lol: :lol: ;)

#12 ~Zofija~

~Zofija~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 18:44:39

To nie jest żadna reklama!!!!!!!!!!!!!!!!!,ja chciałam byście mi doradzili u kogo warto kupić bo jeden jubiler ma po 195 a drugi po 400 złoto ,próba 585!!!!!!!!

Z resztą ja juz zamówiłam i niedługo odbieramy nasze złote krążki ;-) a czy dobrze wybrałam okaże się po paru latach noszenia.

Dziękuje za mądre odpowiedzi i chęć pomocy.

Martwi mnie to że w tym mieście panuje takie chamstwo i prostactwo ;-( jeden drugiemu nóż w plecy....

#13 tygrys789

tygrys789

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 09:43:31

Na Savicki.pl zajrzyj, jest bardzo duży wybór biżuterii – nie tylko ślubnej, ale też naszyjniki, kolczyki, bransoletki. Piękne, doskonałej jakości wyroby. Poza tym ja sobie też cenię fakt, że to firma z tradycjami – i moi rodzice też u nich kupowali obrączki, podobnie jak my.  

#14 ~jupo90~

~jupo90~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 15:13:46

Wiem, że marka savicki.pl daje dożywotnią gwarancję na diamenty w biżuterii. Nie ma również problemu, aby stworzyć spersonalizowany grawer, za darmo. Jako mężczyzna u nich poradziłem sobie z doborem pierścionka i obrączki ślubnej. Obecna żona jest zachwycona jakością, koleżanki, rodzina również. Trafiłem w dziesiątkę, ale przyznam, że bardzo długo mi zajęło odnalezienie tej jakości jubilera. Najpopularniejsze marki rok do roku jakość raczej obniżają, więc trzeba szukać alternatyw. Tak to widzę.

#15 goro19

goro19

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 11:17:43

Polecamy z małżonką pracownię złotniczą Konarskiego.

( ...................................................................... ) 

Co prawda zamawialiśmy je w Szczecinie bo stamtąd pochodzi żona, ale zdecydowanie warto.

Reklama sklepu. Zapraszam do Działu Reklamy GP 24.pl

Użytkownik Yktorn edytował ten post 13 grudzień 2016 - 11:25:05

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 20:58:40

U jubilera.

Chyba, że wolisz u kowala.

#17 ~Basiaa~

~Basiaa~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 08:46:06

Pewnie w sklepie sundiamore.pl znajdziecie dla siebie atrakcyjny wybór jeśli chodzi o dostępne obrączki. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego to polecam się tam wybrać, oferta jest naprawdę bogata i można coś sensownego dla siebie poszukać.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 22:45:32

Do tej pory mogliśmy jedynie się domyślać, jaki jest prawdziwy stan zadłużenia Polski. Teraz, na wyraźne polecenie UE, analitycy Głównego Urzędu Statystycznego nie mieli wyjścia i pierwszy raz w historii oszacowali ukryty dług naszego kraju. Suma jest gigantyczna - to 4,96 biliona złotych, czyli 276 proc. polskiego PKB.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych