Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupić fototapety?

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 11:48:05

Bardzo dobrej jakości fototapety znajdziesz na topago.eu . Zamawiałam u nich jakiś czas temu i decyzji nie żałuję. Zależało mi na czasie, a przesyłka została dostarczona bardzo szybko. Poza tym ich fototapety wyglądają naprawdę oryginalnie i niepowtarzalnie.

#22 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 09:11:01

Polecam sklep z fototapetami - StrefaTapet.pl. Szybko realizują zamówienia, mają szeroką gamę wzorów, także można dopasować sobie obraz do konkretnych wnętrz. Nie windują też cen tak jak inne sklepy.

#23 ViktoriOO

ViktoriOO

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:54:34

Mysle, ze fototapety sa dzisiaj na czasie. Poza tym, wygladaja pieknie.  :rolleyes:
Korzystalismy z uslug sklepu Uwalls.pl. Ceny maja przyzwoite a produkty dobrej jakosci. Polecam!

#24 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 15:22:22

Zgadzam się ze zwolennikami fototapet - naprawdę genialny "wynalazek". Ja kupuje w sklepie internetowym lemonroom.pl – skusiła mnie cena i dobry kontakt ze sprzedawcą.

#25 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 18 luty 2016 - 09:37:28

Fototapeta 

( ...................................................................................... )

Reklama, reklama i po ............. reklamie.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 22 luty 2016 - 11:54:53

#26 heseg

heseg

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 08:40:08

Ja bym się zastanowił czy najlepszym rozwiązaniem nie będzie kupno w internecie słyszałem ze lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych. 

#27 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 16:35:39

Naprawdę długo się naszukałem informacji na temat jaka fototapeta jest najlepsza. Najrzetelniejsze  informacje znalazłem na fototapeciarz.pl. Jest tam taki artykuł czy poradnik którą tapetę wybrać. Opisane jest wszystko z praktycznego punktu widzenia. Po zapoznaniu się z opisami doszedłem do wniosku że nie ma materiału idealnego. Fototapetę należy dobrać do konkretnej   ściany i umiejętności kładącego. Uwaga - Ja przeceniłem swoje umiejętności :). nie zróbcie tego samego.

#28 finalnaewa

finalnaewa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 wrzesień 2016 - 20:09:47

wg mnie fototapety są nadal fajne, sama mam z livingstyle.pl wzór i teraz myślę jeszcze dorzucić coś dla dzieci do pokoju, sklepów jest dużo i wybór duży

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 21:18:36

polecam spróbować na allegero, jest w czym wybierać

#30 MarianP1980

MarianP1980

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2016 - 10:21:33

Ja i moi znajomi kupujemy fototapety u sprawdzanej firmy . Nikt z Nas się jeszcze na Nich nie zawiódł !! POLECAM !  :)  :)  :)

#31 ~karola21~

~karola21~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 09:22:49

Ja także polecam freshroom.pl mają ogromny wybór wzorów tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie a efekt po naklejeniu jest mega!!! :)

#32 ~olkiss~

~olkiss~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 15:08:00

Mam niewielkie mieszkanie i chciałem na ścianie zainstalować fototapetę, która daje wrażenie dużej głębi. Skontaktowałem się wstępnie ze sklepem fajneobrazy.pl i pracownicy doradzili mi świetne rozwiązanie z delikatnym zacięciem trójwymiarowym. Daleki krajobraz, niezwykle szczegółowy pod względem graficznym. Nawet niewielkie elementy świetnie wyglądają. Szczegółów graficznych sporo, jednak wszystko trzyma się konceptu. Wybrałem fototapetę w niestandardowym rozmiarze. Dopasowałem ją idealnie pod ścianę. Pracownicy sklepu super. Instrukcja montażu, niezbędne elementy dostarczone. Wybrałem ich, bo cenowo prezentowali się najlepiej w branży. Napisz do nich wiadomość, co mniej więcej chcesz uzyskać, a zaskoczy cię merytoryczna odpowiedź. Doceniam właśnie takie działalności i chętnie polecam.

#33 ~jortos~

~jortos~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 10:50:54

Internetowo szukajcie dobrego rozwiązania, zobaczcie tutaj - tapetuj.pl Robiliśmy tam duże zamówienie do wszystkich pomieszczeń - chodziło właśnie o tapety. Koszt nie był specjalnie wysoki - w sieci ten wybór tapet jest naprawdę duży, a można trafić ładne wzory. Nam pasują raczej nowoczesne. W jednym pomieszczeniu mamy fototapetę i nad łóżkiem to nam się naprawdę genialnie prezentuje.

#34 anula36

anula36

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 10:02:25

Polecam sklep picturewall.pl. Mają fajne ceny i tapety samoprzylepne, które przykleja się jak naklejkę.jest w czym wybierać. wyszło świetnie. ściana nabrała klimatu.

#35 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:59:25

Też mi się wydaje, że najlepiej kupić przez Internet. Tam jest największy wybór.

#36 Lanna

Lanna

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 13:04:30

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, może dlatego, że nigdy też nie chciałam mieć fototapet u siebie, ale wydaje mi się, że najłatwiej będzie poszukać w sieci, nawet jak szuka się sklepów lokalnych.

#37 alficzka

alficzka

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 20:28:56

Powiem szczerze, że fototapety nigdy bym nie chciała.. Choćby z tego względu że jak już się nam znudzi to jest z tym trochę roboty. Wydaje mi się że ciekawszą opcją są spersonalizowane obrazy. Możesz mieć na nich co tylko chcesz - także własne fotki w formie obrazu na płótnie, albo kolaż fotek na jednym obrazie lub np jeden obrazem w trzech obrazach. Oni tworzą takie rzeczy. Można zamówić dla siebie, ale może z tego być świetny prezent dla każdego.

#38 ~davv~

~davv~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 11:23:23

Obraz zamawiałem w prezencie przyjaciółce, bo wprowadzała się do nowego mieszkania niedawno w fototap.pl i przyznam, że przyłożyli się do zabezpieczenia przesyłki. Obraz dostałem w oczekiwanej jakości. Wiem, że mają sporo fototapet, więc przy okazji doradzam.

#39 ~adaee~

~adaee~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:34:03

Wiesz co, u mnie w małej kawalerce sprawdziła się fototapeta z dalekim krajobrazem. Mam widok na morze, a daleko na nim łódka. Jak wchodzisz do pomieszczenia to wydaje ci się naprawdę większe i szczerze mówiąc lepiej się mieszka. Trochę zaryzykowałem, ale się opłaciło. Wzory ciekawe znalazłem na fototap.pl. Całkiem przyjemny sklepik i bezpiecznie wszystko dotarło.

#40 ~monoQ93~

~monoQ93~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 16:07:21

Ja chciałem do dziecięcego z motywem star wars i znalazłem ! na taniefototapety.eu maja naprawdę pokaźnych rozmiarów wybór różnych fototapet.  Widziałem tez takie imitującą ścianę z kamieni, czy drewna, naprawdę super!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych