Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie kupić fototapety?

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 manfred21

manfred21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 03 wrzesień 2013 - 16:29:29

Pytanie jak w temacie. Chodzi mi o coś takiego jak ( ........................... ............. ) tylko dostępne w sklepie stacjonarnym. Słyszeliście coś na ten temat?

Jak chcesz zamieścić reklamę, zapraszam do Działu Reklamy GP 24. pl.

Yktorn.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 03 wrzesień 2013 - 17:29:37
Autoreklama

#2 ~Cassie86~

~Cassie86~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 13:05:55

Cześć,

hmm, cóż mogę powiedzieć. Tyle, że zamawiałam na ( .......... ).pl i jestem zadowolona. Nie mogłam znaleźć nigdzie w pobliżu u siebie sklepu więc zaryzykowałam i jestem zadowolona:)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 22 lipiec 2014 - 13:08:56
Autoreklama

#3 ~mojdom90~

~mojdom90~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:51:02

Ja zamawiałem tutaj bluecanvas.pl projektowałem salon i tapety z tego sklepu najbardziej mi pasowały może z tego względu że jestem wybredny a mają tu bardzo duży wybór :D ceny dobre wysyłka szybka ogólnie wszystko na + polecam !

#4 ~Anaroin~

~Anaroin~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:17:19

Ciekawą stroną jeśli chodzi o fototapety jest serwis tapetowyswiat.pl. Portal jest połączony z bazą zdjęć Fotolia, także generalnie obrazów tutaj nie brakuje. Ja zamawiałem jakiś czas temu tapetę z motywem typowo pop art-owym do swojego pokoju i jest git. Rodzice trochę się początkowo krzywyli, że chcę tak ścianę ozdobić, ale efekt nawet im się spodobał ;->

#5 paulina558

paulina558

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 13:56:02

hej ja fototapetę zamawiałm na www.dekorujmieszkanie.pl Na prawdę fajny sklep a wykonanie rewelacyjne. Mają też spory wybór gotowych obrazów. Polecam:)

#6 ela558

ela558

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 12:39:04

witam

online mozna znaleźć wiele fajnych sklepów:) Moim ulubionym sklepem jeśli chodzi o obrazy jest www.tryptyki.pl Sklep jest bogato wyposażony więc jest w czym wybierać:)

#7 ~ewwq~

~ewwq~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 13:56:31

eśli chodzi o jakość i cenę to ja długo szukałem dobrej oferty i chyba najbardziej korzystny stosunek jakości do ceny mają aktualnie w sklepie Topago – topago.eu. Z tym, że ta firma posiada swój park maszynowy, produkują fototapety bezpośrednio i to jest na pewno ich duża przewaga nad innymi markami. Dla mnie wykonali tapetę pod konkretny, większy wymiar i nie było problemu, szybko się z całym zleceniem uporali. Poza tym – darmowa dostawa przy zakupie za min 300 zł.

#8 irek558

irek558

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2015 - 10:45:20

hej

ja zamawiałem fototapetę na www.picassi.pl i powiem, że sklep jest godny polecaenia:) Szukalam też nowoczesnego obrazu do biura i wybór moją pod tym względem też ogromny :)polecam

#9 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 05 luty 2015 - 14:46:55

U nas na recepcji w firmie to zamontowaliśmy specjalną tapetę strukturalną w stonowanych barwach zamawianą z serwisu dekorami.pl. Efekt jest o niebo lepszy, niż był wcześniej przy „gołej” ścianie.

#10 ~zenre~

~zenre~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 09:45:14

Nie chciałem, żeby mi w domu śmierdziało jak kinowymi banerami, także poszukałem jakiś lepszych fototapet. Trochę popytałem ludzi i parę osób polecało serwis dekorami.pl. Więc ostatecznie stąd zamówiłem. Dobra jakość, żaden zapach, ani opary się nie wydzielają, polecam.

#11 Annikka

Annikka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 luty 2015 - 22:20:06

Pracuję w recepcji hotelu i nasz architekt kupuje fototapety przez internet, jakie chcesz. Równiez sobie zamówię, ponieważ mają super ceny.

( ........................................................................................ )

Mam zdjęcia dokladne, mogę podeslac na maila.

Anika

Użytkownik Yktorn edytował ten post 03 marzec 2015 - 19:50:40
Reklama

#12 MaciejKom

MaciejKom

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 19:33:14

Dzięki za podpowiedź polecam

( ........................................................................................ )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 03 marzec 2015 - 19:50:44

#13 MaciejKom

MaciejKom

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 13:09:32

Dziękuję za zmoderowanie moich podpowiedzi. Kij w oko moderatora!!!

#14 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 22 marzec 2015 - 19:35:07

Mialam ostatnio okazje, ogladac ruchome fototapety. Warto poczekac na cos, czego widok powala. Polecam, namiarow nie podam na forum, z wiadomych wzgledow ale w necie mysle, ze jak sie poszpera to cos sie chyba trafi.

Dobranoc :)

Użytkownik -MISIA edytował ten post 22 marzec 2015 - 19:36:19

#15 ~virec33~

~virec33~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 10:44:07

Może tutaj znajdziesz coś dla siebie – topago.eu/fototapety-35-Salon.html . Wybór jest naprawdę spory więc coś powinno się spodobać. Dobrej jakości materiał, żywe i naturalne kolory to coś, co wyróżnia ich fototapety. Na zamówiony towar również nie trzeba długo czekać.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 11:53:14

Bardzo dobrze, że mod zmoderował twój napastliwy wpis. A ja napisze tak: na wkręcika za darmochę  to można po ryju dostać. Chcesz zarobić to uczciwie zapłać za reklamę.

Bandytyzm pierwotniaka ofiaro pękniętego kondoma.

#17 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2291 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 12:52:20

Dzięki za "życzenia". Widać, że dobrze wykonuję swoją powinność.

Co nie podoba się pewnym "cwaniakom" ale to ich zmartwienie.

:) :)

#18 nintendo

nintendo

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 09:43:56

zdecydowanie poszukaj na aalegro ja tam zamawiałem miesiąc temu bardzo fajna czarno biała fototapete do salonu

#19 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 16:45:45

Tylko nie zamawiaj tych najtańszych, bo mozesz sie rozczarowac...

Zdjecie rozmazane, a naklejanie to juz jakis koszmar. Kupilem z tych najtanszych na allegro, wydalem kase i wyrzucilem. Przy klejeniu sie darla i powychodzily bable,a spasowanie graniczy z cudem!!! Zona mnie z domu wyrzucic chciala, ;) musialem z wlasnej kaski kupic druga, ale juz nie oszczedzalem i zamowilem przez internet na wall-it.eu

Kupilem  winylowa. Nie powiem, ze tez balem sie efektu, ale ku mojej uciesze i ja, a co najwazniejsze moja szanowna zona :) jestesmy zadowoleni. Czesc

#20 ania tomeczek

ania tomeczek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:10:03

mnie się nadal wydaje że najlepszy wybór zdecydowanie w internecie a i do domu kurier przyniesie:) na allegro prosze zobaczyc, ja tam zamawiałam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych