Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kartony do przeprowadzki?

138 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Remik~

~Remik~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 16:09:29

Zgadzam się z kamos,mają duży wybór, kartony, folie,taśmy...dużo by wymieniać. Przy zamówieniu większej ilości też są rabaty

#122 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:20:42

U mnie sprawdziła się ostatnio strona ekartony, dostawa ekspresowa, ceny nie wygórowane a i tak dają fajne rabaty

#123 ~Kami~

~Kami~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:39:05

Ja kupuje w Less Mess Storage w Kryspinowie (pod Krakowiem, ale oddzialy sa na calej polsce).
Polecam poniewaz sa naprawde wytrzymałe i solidne. 

#124 ~gregory~

~gregory~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 16:32:32

zdecydowanie ekartony.pl albo bezpośrednio w oddziale less mess storage. materiały dobrej jakości w przystępnej cenie. dobrą opcją są gotowe zestawy przeprowadzkowe gdzie są wszystkie niezbędne rzeczy do pakowania, przynajmniej wiemy że o niczym nie zapomnimy

#125 ~Grażynka74~

~Grażynka74~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 17:41:47

Również polecam ekartony, można wszystko zamówić w jednym miejscu, a mają dużo do wyboru

#126 ~miron~

~miron~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 16:59:24

zdecydowanie less mess storage i ich ekartony. super opcja, że na stronie można obejrzeć cały asortyment i potem w oddziale na miejscu od ręki można to wszystko dostać. dobrym pomysłem są gotowe zestawy przeprowadzkowe ale też możliwość stworzenia swojego zestawu samemu, nie musiałem kupować gotowca gdzie coś było mi zbędne tylko dobrałem to co mi się przyda i też otrzymałem korzystny rabat. i zaproponowała mi to sama Pani z obsługi więc widać że nie mają parcia tylko na pieniądze tylko faktycznie doradzają klientom 

#127 ~Krzysiek Śmieszek~

~Krzysiek Śmieszek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 17:19:48

zdecydowanie less mess storage i ich ekartony. super opcja, że na stronie można obejrzeć cały asortyment i potem w oddziale na miejscu od ręki można to wszystko dostać. dobrym pomysłem są gotowe zestawy przeprowadzkowe ale też możliwość stworzenia swojego zestawu samemu, nie musiałem kupować gotowca gdzie coś było mi zbędne tylko dobrałem to co mi się przyda i też otrzymałem korzystny rabat. i zaproponowała mi to sama Pani z obsługi więc widać że nie mają parcia tylko na pieniądze tylko faktycznie doradzają klientom 

Nie prowokuj słodziaku nie prowokuj!

#128 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 11:28:24

polecam ekartony.pl zamówienie szybko i sprawnie zrealizowane duży wybór asortymentu zarówno jeśli chodzi o kartony jak i inne akcesoria do pakowania no i cenowo też korzystnie 

#129 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 09:42:07

Też odkryłem ekartony, ale to tylko przez to że byłem oglądać magazyny w less mess i mieli wystawke na recepcji :)

#130 morela

morela

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 11:13:01

Widziałam, że często do przeprowadzki wybierane są pudła plastikowe i kartony z IKEA. Równie często sprawdzają się kartony z Pepco... chociaż sama jestem zwolennikiem wykorzystywania pudeł z supermarketów.... przecież szkoda, by były wyrzucane, można je ponownie wykorzystać. 

#131 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 13:27:51

te pudła z marketów to czasami nie jest najlepszy pomysł. jak już były używane to ich jakość i wytrzymałość spada, poza tym często są one same w sobie już gorszej jakości, bo z założenia idą do wyrzucenia. dlatego ja wolę kupić w jakimś zaufanym źródle- np w sklepie ekartony mają dobrej jakości kartony w przystępnej cenie.i akurat z tych pudełek śmiało korzystam kilkukrotnie  

#132 ~Gość20~

~Gość20~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 15:46:24

Teraz lepiej zamówić przez ekartony, można od razu zapłacić i kurier przywozi pod same drzwi- bezpiecznie!

#133 ~jak karton~

~jak karton~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 18:34:00

ekarton to skrot od erotycznego kartonu? a jak tak to co w srodku jest, jakies akcesoria czy jak

#134 ~Kartony~

~Kartony~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2020 - 09:29:54

hehe...jak zamówisz akcesoria to będzie w środku: taśma, nożyk, folia pęcherzykowa-zestaw gotowy do przeprowadzki czy wysyłki :)

#135 ~miłek~

~miłek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:27:04

ja zamawiam w sklepie ekartony, można od razu zamówić cały zestaw to tanie wychodzi. a zamówienie elegancko kurierem w dostawie bezdotykowej :)

#136 ~miłek~

~miłek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:27:21

ja zamawiam w sklepie ekartony, można od razu zamówić cały zestaw to tanie wychodzi. a zamówienie elegancko kurierem w dostawie bezdotykowej :)

#137 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 12:24:50

Zamówiłem wszystko przez ekartony, wygodnie, można od razu zapłacić a kurier przywozi do domu

#138 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2020 - 12:35:56

ja zamowilem ekarton i przyszedl wlasnie erotyczny karton z roznymi bajerami do zabawy, oproznilem go i mialem pusty karton, moge sie w nm np. schowac

#139 ~krystek~

~krystek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2020 - 11:51:17

kupiłem cały zestaw w less mess storage. wynajmują tam pomieszczenia self storage i mają też własny sklep z kartonami, foliami itp więc można wszystko za jednym razem załatwić. a kartony bardzo fajne wytrzymałe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych