Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kartony do przeprowadzki?

138 odpowiedzi w tym temacie

#101 Day77

Day77

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:25:41

Pogadaj ze zbieraczami makulatury. sklepy teraz nie chcą oddawać,

#102 ~nella~

~nella~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 12:26:49

a ja wolałam pakować się sama i zamówiłam kartony o folię bąbelkową w sklepie przeprowadzkowym przeprowadzkisklep.pl/ , poszło mi to pakowanie błyskawicznie i cieszę się że wybrałam taką opcję

#103 ~przemo~

~przemo~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 13:09:11

Mogę polecić ekartony :)

Wszystko mają do przeprowadzki 

#104 ~Marcelinaa~

~Marcelinaa~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 17:15:46

A ja osobiście mogę polecić Japa & Co. Pudła i kartony dostępne od razu od najmniejszych do największych. Do tego spakują, przewiozą, rozpakują czego chcieć więcej. :)

#105 ~Ludwiqsek~

~Ludwiqsek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 17:38:23

Ja podczas zmiany miejsca zamieszkania postanowiłem skorzystać z oferty firmy Japa & Co i nie żałuję. Ceny ma niewysokie, a przewóz rzeczy odbył się w umówionym terminie, bez jakichkolwiek opóźnień. To co mnie zaskoczyło, to poziom zabezpieczeń. Wszystkie przewożone przedmioty są skrupulatnie zabezpieczane przed ewentualnym zniszczeniem (w końcu w branży transportowej obicia się zdarzają, prawda?). Polecam.

#106 ~Endom~

~Endom~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:29:22

Jeśli takich kartonów nie znajdziesz to polecam ci stronę less mess storage ekartony.pl lub zakup w oddziale. Solidne kartony. 

Czy orientuje się ktoś, czy przy jakimś z naszych marketów budowlanych (lub innych)są wystawione kartony, które można po prostu wziąć? Potrzebuję większą ilość do przeprowadzki, nie chce mi się chodzić po sklepach i zbierać po jednym. Z góry dziękuję za odp.

#107 zzsot2zz

zzsot2zz

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 09:16:23

Czasem w zwykłych warzywniakach/spożywczych mają kartony na zbyciu. Warto zapytać kasjera ;) Co prawda nie są to jakieś mega duże kartony, ale na przeprowadzkę powinny się sprawdzić.

#108 ~natalieee~

~natalieee~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 17:39:04

Kartony dobrej jakości i w usłudze z przeprowadzką zapewni wam firma JAPA & CO. Przeprowadzałem się 4 lata temu i muszę przyznać kartony w które chłopaki zapakowały moje rzeczy służą mi do dziś,

#109 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2019 - 13:34:12

ja ostatnio zamówiłam na ekartony.pl cały zestaw przeprowadzkowy. była tam między innymi folia strech, folia pęcherzykowa no i dużo kartonów, więc generalnie wszystko co się może przydać podczas pakowania rzeczy do przeprowadzki 

#110 ~Kiler124~

~Kiler124~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 13:48:16

Dobra firma od przeprowadzki posiada w swojej ofercie usługę pakowania, a co za tym idzie zapewne i kartony. Ja korzystałem z usług firmy JAPA & CO. Wszystko co potrzebne było dostępne od ręki u chłopaków. Dodatkowo muszę pochwalić firmę za wspaniałe zorganizowanie. Widać lata doświadczenia na pierwszy rzut oka. Polecam.

#111 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 25 listopad 2019 - 18:28:40

Jasne, zmówic firmę z pojemnikami I spokój.

#112 ~slawomirex~

~slawomirex~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 14:56:47

Ja kartony brałem od firmy JAPA & CO. W każdym rozmiarze i gramaturze. Doskonale sprawdzają się nawet po latach. Do tego przewóz spakowanych rzeczy i rozpakowanie w dobrej cenie. Polecam

#113 Aneeet737

Aneeet737

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 grudzień 2019 - 16:47:16

Ja polecam sklep internetowy ekartony.pl Mają wszystko co trzeba ;)

#114 ~dorian~

~dorian~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:09:29

Japa & Co bez dwóch zdań. Chłopaki tworzą bardzo zgrany zespół. Są bardzo pomocni i uczynni. Kultura osobista plus jakość wykonanej usługi zasługuje na uwagę. Przeprowadziłem się z nimi w zeszłym roku. Teraz czeka mnie przeprowadzka teściów o zgrozo.. ale wybiorę i polecę na pewno ich.

#115 ~Gosiaczekgosia~

~Gosiaczekgosia~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:12:09

Zdecydowanie warto postawić na sprawdzoną firmę. JAPA & CO  wiem, że mają doświadczenie w przeprowadzkach na ogromne odległości i do różnych zakątków świata. Masz więc pewność, że powierzone zadania wykonają na najwyższym poziomie i mają wszelki niezbędny sprzęt, by przeprowadzka przebiegła szybko i pomyślnie.Polecam serdecznie.

#116 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 12:12:20

ja przeprowadzałam całą firmę ostatnio i mieliśmy naprawdę dużo rzeczy do ogarnięcia, kartony kupiłam w less mess storage, można też u nich przez stronę ekarotny.pl zamówić i wtedy z dostawą. jak się bierze trochę więcej rzeczy to też można jakiś rabat dostać więc fajnie. a mają tam wszystko kartony, taśmy, folie pęcherzykową 

#117 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 15:47:55

do przeprowadzki najlepsze kartony, szybka akcja przyjeżdzasz bierzesz ile trzeba a jak się nie wie co ile czego bach kupujesz gotowy zestaw jak nie w less mess storage to ekartony. proste 

#118 ~Adam Kownacki~

~Adam Kownacki~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 21:15:31

Jakie znaczenie ma człowiek i jego wiara na fakt istnienia bądź nieistnienia Boga Wszechmogącego.

Czy jeśli są na świecie ludzie niewierzący w Boga, to oznacza to to, że Bóg z tego powodu przestanie istnieć ? Bóg istnieje bez względu na to czy ktoś w to wierzy czy nie.
Człowiek nie ma wpływu na istnienie Boga, tak jak nie ma wpływu na to że Ziemia krąży wokół Słońca,

chyba że jesteśmy oszukiwani przez telewizję i książki, chyba że byliśmy oszukiwani w szkole że Ziemia krąży wokół słońca, bo przecieź wiedzę czerpiemy właśnie przede wszystkim ze szkoły, z książek, z telewizji, z gazet itd.
To co, możliwe jest jednak że jesteśmy oszukiwani, bo "tak naprawdę" Ziemia jest płaska a Bóg nieistnieje ?
Wybór należy do każdego z nas z osobna. Jak ktoś chce to może wierzyć w to że Ziemia jest płaska. Jak ktoś chce to może wierzyć w to, że człowiek jest wszechwiedzący i pozjadał wszystkie rozumy, a wszechświat powstał przez wielki wybuch czegoś tam. Jak ktoś chce to może wierzyć w to że Bóg nieistnieje, każdego to wola,
ale czy to coś zmieni, czy z tego powodu Bóg przestanie istnieć bo ktoś w niego niewierzy ?
....
Kończąc swój wywód napiszę coś co właśnie przypomniało mi się z jakiegoś skeczu kabaretowego, 

że istnieje podobno taka część w czyśćcu, czy też w piekle, gdzie trafiają po śmierci ateiści, 

a mianowicie ta część piekła czy też czyśćca nazywana była w tym kabarecie jako dział dla zdziwionych haha.
Moim zdaniem w niebie też jest część przeznaczona dla zdziwionych, 

ponieważ nie jest przecież powiedziane że ateiści to sami grzesznicy i źli ludzie.
Wiele bym dał żeby zobaczyć minę (duszę) takiego zdziwionego, kiedy po śmierci taki niewierzący delikwent uświadomi sobie,
że mimo tego że umarł, to jednak istnieje nadal, a całe życie (z chwilowymi przebłyskami inteligencji) uważał że Boga nie ma, a tu zong !

Bóg musi mieć niezły ubaw z takich ludzi. 

Zawsze uważałem, że ludzie ponadnormatywnie inteligentni muszą posiadać wysokie poczucie humoru, a co dopiero taki Pan Bóg. 
Bezcenne !

#119 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2020 - 15:59:24

Polecam ekartony, mają fajne promki, praktycznie wszystko do pakowania, przeprowadzki itp.

#120 ~kamos~

~kamos~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 12:58:43

Ja osobiscie polecam Less Mess Storage ;) Lub ich strone internetowa ekartony.pl, bardzo solidne, wytrzymale, duzy wybor.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych