Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kartony do przeprowadzki?

102 odpowiedzi w tym temacie

#81 Phoenix_7

Phoenix_7

** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4345 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:45:34

:excl: :excl: :excl:

A nie wiecie czasem gdzie by można jedną wsuwkę do włosów kupić, albowiem chciałem sobie z ucha wydłubać ?

:huh:

Ponawiam próbę, bo mnie swędzi co raz  to bardziej ...

#82 ~ewuniarobak~

~ewuniarobak~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:52:10

Najlepsze kartony jakościowo i wielo gabarytowe posiada w ofercie firma JAPA & CO. Naprawdę warto skorzystać z ich usług. polecam

#83 ~Niny~

~Niny~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 12:36:46

Polecam koce przeprowadzkowe z ekartony.pl

#84 ~Ja45~

~Ja45~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 13:31:28

Less Mess, rusza trójmiasto :)

#85 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 16:03:03

dziś przed południem zamówiłam cały zestaw na ekartony.pl, a za 3 godziny zamówienie już było pod moimi drzwiami, mega sprawnie a kartony dobrej jakości

#86 ~Tipo~

~Tipo~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 08:58:36

Jeżeli chodzi o transport przez ekartony.pl to faktycznie szybko działają.

#87 ~Anuleczek~

~Anuleczek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 08:27:19

JAPA & CO to dobry wybór. Wszystko co potrzebne pod jednym adresem. Fachowa pomoc i doradztwo. Nie można lepiej trafić :) serdecznie polecam kartony mają również na wielkie gabaryty jak szafa a nawet jak się uprze to i pianino:)

#88 MałaMarta

MałaMarta

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 10:18:22

Najprościej zamówić, do książek i cięższych rzeczy najlepiej mniejsze, do lekkich mogą być większe i pamiętaj że muszą być wytrzymałe i najlepiej jak by miały otwory po bokach, takie wycięte uchwyty. Łatwiej jest je wtedy przenosić. Zobacz tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl

#89 ~mega~

~mega~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 07:50:30

ja zamawiałam wszystko w sklepie internetowym przeprowadzkisklep.pl a jest w nim wszystko, nie tylko kartony ale też folia bąbelkowa czy worki foliowe i taśma

#90 ~amoremio~

~amoremio~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 07:29:15

A nie lepiej jest zatrudnić firmę od przeprowadzek, która wszystko zrobi za Ciebie? Firma Japa&Co dostarczy Ci specjalne kartony na szkło, czy takie w kształcie szafy, żeby Ci się ubrania nie pogniotły. 

#91 ~antonio~

~antonio~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:19:35

polecam less mess i ich sklep ekartony, można kupić stacjonarnie albo online. oprócz kartonów mają też taśmy, folie bąbelkową i wszystko co się może przydać przy pakowaniu i przeprowadzce

#92 ~Nel~

~Nel~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 12:07:41

Fajnie, że w końcu zrobili rezerwacje przez internet, przynajmniej nie trzeba dzwonić i pytać o cene, a tak na spokojnie w domciu, to na plus dla less mess

#93 ~beti~

~beti~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 12:48:08

ja zamówiłam na ekartony gotowy zestaw przeprowadzkowy i jestem zadowolona

#94 ~maniak_moto~

~maniak_moto~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 14:43:49

Tylko less mess! 

#95 ~zadowolonygość~

~zadowolonygość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:23:18

A ja korzystałem z usług Japa & Co i jestem bardzo zadowolony. Wszystko co potrzebne do przeprowadzki pod jednym adresem. Nie ma co latać i szukać skoro wszystko znajdziecie u nich. Od flotę samochodową po kartony. Nie wspominając o fachowcach którzy służą pomocną dłonią na każdym etapie przeprowadzki.

#96 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 05:17:51

Ja polecam wam firmę Makartbox. Produkują wszelkiego rodzaju pudła i opakowania kartonowe. Firma rzetelna i uczciwa, ich produkty są najwyższej jakości.

#97 MałaMarta

MałaMarta

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 11:22:23

Najlepiej przeprowadzać się z firmą, mają swój sprawdzony sprzęt. Jak nie dasz rady z firmą to ratują całą sytuację dobre kartony i szafy tekturowe. Ważne żeby były mocne i miały uchwyty. Takie jak tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/

#98 ~joasia~

~joasia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 16:18:48

ja zamówiłam przez stronę ekartony, fajnie bo mają wszystko co niezbędne do przeprowadzki, od kartonów przez folię pęcherzykową aż po zwykłe czarne worki o dużej pojemności :) dla mnie super 

#99 ~Inga~

~Inga~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:13:17

Ja kupiłam worki próżniowe, żeby nie płacić za przesyłkę to zamówiłam przez ekartony a odebrałam w sklepie stacjonarnym :)

#100 ~Podniosły~

~Podniosły~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:36:05

A ja zamówiłem usługę u JAPA & CO i nie musiałem się przejmować problemem ani kartonów, ani czym i jak to przewiozę. Do tego dobra cena,  super jakość to to co cenię sobie najbardziej. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam chłopaków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych