Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kartony do przeprowadzki?

102 odpowiedzi w tym temacie

#41 aga59

aga59

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:43:08

Zdecydowanie lepiej kupić kartony wysokiej jakości. Pewność masz, że się nie rozlecą w trakcie przeprowadzki, a uwierz mi, że na pewno znajdą zastosowanie w garażu, piwnicy, a nawet szafie już po całym zamieszaniu. Wiem z własnego doświadczenia. Ja jak coś zamawiałem w http://europak.lublin.pl/. Tanio wychodziło, a kartony konkret. 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:06:00

A nie łaska wejść do OBI i zwyczajnie kupić kartony? Ile potrzeba. A nie rozpisywać się na lewo i prawo gdzie można kartony kupić. OBI proszę Państwa posiada kartony. Małe i duże. Duże po 9.90 a małe po 7.50. Za wszystko należy zapłacić, nie ma dziś nic za darmo. Są to mocne, dobre i sprawdzone kartony. Na pewno przy jednej przeprowadzce nie rozlecą się, przetrwają nie jedną. 

#43 Dawid1905

Dawid1905

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 maj 2018 - 10:20:53

a ja polecam http://dobretasmy.pl/produkty/Kartony . Mocne solidne i tanie! przeprowadzałam się z Wrocławia do Gdańska i większość rzeczy wysyłałam paczkami Pocztą polską. Wszystkie kartony, taśmy pakowe i folię stretch kupiłam właśnie w tym sklepie . Nic się nie uszkodziło :)) No oczywiście szkła i naczyń kuchennych nie wysyłałąm. Pozdrawiam

#44 ThomasTom

ThomasTom

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 08:30:03

Sprawdźcie sobie firmę https://www.xemak.pl/ mają bardzo dobre ceny, zawsze dostarczają na czas. Są jedną z najlepszych firm, produkujących palety, opakowania kartonowe itd. Ja jestem bardzo zadowolony z ich usług.

#45 ~Nitra~

~Nitra~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 10:47:06

Ja mam duże pudła do sprzedania 1170x460x715mm po dobrej cenie, jak coś to zapraszam: tel: 791872146

#46 ~Agatexa~

~Agatexa~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:30:40

Japa & Co posiadają wiele pudeł i kartonów w swojej szerokiej ofercie. Zadzwoń i sam się przekonaj. Ja nie pożałowałam dużo stresu mi odpadło dzięki nim :)

#47 ~Aurelia~

~Aurelia~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:26:22

Dokładnie jak mój przedmówca. Japa & Co to doskonały wybór. Ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. :) Serdecznie polecam. Fachowcy pełną buzią. Pozdrawiam Chłopaków.

#48 ~admin~

~admin~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 15:43:18

Dokładnie jak mój przedmówca. Japa & Co to doskonały wybór. Ja korzystałam z ich usług i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. :) Serdecznie polecam. Fachowcy pełną buzią. Pozdrawiam Chłopaków.

Pier. olisz aurelia aż trzeszczy  :lol:  po to, żeby jak zwykle przykryć inny temat. :P

#49 ~Durczek~

~Durczek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 08:47:39

JAPA & CO to rzeczywiście  dobry wybór. Posiadają naprawdę dobrej jakości pudła i kartony, które służą mi po dziś dzień, a przeprowdzkę miałem 3 lata temu.

#50 Dunka09

Dunka09

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 14:08:54

Nam akurat firma zapewniła, ale nie wiedziałam o tym i wcześniej wzięłam kilka kartonów po prostu z supermarketów. Najlepiej przyjść wcześniej, żeby nie wyrzucili po dostawie, wystarczy się ugadać. A co do firmy to przeprowadzki trojmiasto Almont właśnie jest bardzo profesjonalną firmą, polecam :)

Użytkownik Dunka09 edytował ten post 22 styczeń 2019 - 11:17:03

#51 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:44:49

Mocne i solidnie wykonane pudełka kartonowe to towar deficytowy. Ja mogę polecić w tych kwestiach firmę Em-plast. Oferują wszelkiego rodzaju pudła i opakowania kartonowe najwyższej jakości.

#52 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 13:12:47

Czy orientuje się ktoś, czy przy jakimś z naszych marketów budowlanych (lub innych)są wystawione kartony, które można po prostu wziąć? Potrzebuję większą ilość do przeprowadzki, nie chce mi się chodzić po sklepach i zbierać po jednym. Z góry dziękuję za odp.

Kartony można kupić na stronie ekartony.pl sklep less mess storage polecam duży wybór i z domu nie musisz wychodzić a przede wszystkim tanioooo  B)

#53 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 12:34:06

Gdy się przeprowadzałam pomógł mi Less Mess. Dowieźli mi kartony i taśmy pod same drzwi i jeszcze zabrali rzeczy na przechowanie :P

#54 ~Mess~

~Mess~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 05:25:12

Gdy się przeprowadzałam pomógł mi Less Mess. Dowieźli mi kartony i taśmy pod same drzwi i jeszcze zabrali rzeczy na przechowanie :P

a ty jesteś less?

#55 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 17:07:24

A ja tak jak kilka moich znajomych korzystałam z usług firmy Japa & Co. Gdybym miała jeszcze raz się przeprowadzać to tylko i wyłącznie z nimi. Wszystko i na temat. Od zapakowania i zabezpieczenia do przewiezienia i rozpakowania. No porostu ekipa na medal. Dziękuje :)

#56 ~skalena~

~skalena~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 17:45:12

Tylko Japa & Co. Nie ma lepszych fachowców. We wszystkim pomogą i zadbają o najmniejszy szczegół. Chętnie służą fachową pomocą. Nie ma się co zastawiać.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:42:41

Polecam sklep ekartony z dowozem do domu.

W czasie przeprowadzki na pewno się przydadzą :)

#58 ~lolka83~

~lolka83~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 22:03:29

Zerknij na dcpackaging.pl . Zamawiałam od nich kartony podczas każdej przeprowadzki i nie narzekałam. Ceny w porządku, a same kartony dobrej jakości. Kiedyś kupiłam byle jakie, to wręcz rwały mi się w rękach..

#59 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:44:06

Polecam materiały do przeprowadzki ze sklepu ekartony, praktycznie mają wszystko i jest opcja z dostawą do domu

#60 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:44:27

Polecam materiały do przeprowadzki ze sklepu ekartony, praktycznie mają wszystko i jest opcja z dostawą do domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych