Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie kartony do przeprowadzki?

102 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 08:41:07

Czy orientuje się ktoś, czy przy jakimś z naszych marketów budowlanych (lub innych)są wystawione kartony, które można po prostu wziąć? Potrzebuję większą ilość do przeprowadzki, nie chce mi się chodzić po sklepach i zbierać po jednym. Z góry dziękuję za odp.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 09:19:32

Czy orientuje się ktoś, czy przy jakimś z naszych marketów budowlanych (lub innych)są wystawione kartony, które można po prostu wziąć? Potrzebuję większą ilość do przeprowadzki, nie chce mi się chodzić po sklepach i zbierać po jednym. Z góry dziękuję za odp.

No wiesz co? Wstydzilbys sie...moze ja pojde po sklepach pozbieram dla Ciebie.
Moze dac Ci namiary do Castoramy? Zadzwonisz i zapytasz czy nie przywiezliby Ci tych kartonow do domu? :P Pozatym w kazdym sklepie dostaniesz po kilka kartonow, w lidlu sa przeda kasami, w kauflandzie tez sa przed kasami, w biedronkach tez, sama biore nieraz to wiem, ze zawsze stoi ich tam kilka i klienci bez problemu moga wziac.

#3 ~Marysienka85~

~Marysienka85~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 09:22:36

Kartony mozna kupic w Neopaku

Polecam około 200 roznych rodzajów www.neopak.pl

Marysia :)

#4 ~aras~

~aras~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 12:52:50

nie wiem czy jeszcze aktualne.. polecam http://centrumpakowa...przeprowadzkowe

#5 ~KONRAD_8578~

~KONRAD_8578~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 18:57:11

witam,
Jeżeli zalęzy wam na profesjonalnej przeprowadzce bez zbędnych problemów to polecam produkt firmy neopak. Kartony są solidne, 5-warstwowe, z podwójnym dnem i poręcznymi uchwytami na ręce. Gwarantują one bezpieczne przetransportowanie rzeczy czego nie możemy być pewni w przypadku darmowych kartonów jakie można zabrać z marketów. Pęknięty karton w trakcie przenoszenia rzeczy to naprawde przykra sprawa wiec myślę, ze wydanie kilku złotych na porządny karton jest rozwiązaniem wartym zastanowienia. Dla zainteresowanych wklejam link. polecam i udanych przeprowadzek życzę
www.neopak.pl/kartony-pudelka/do-przepro...wadzkowy-550x300x400

WebRep

Ogólna ocena reputacji

Strona nie ma oceny reputacji
(za mało głosów)

#6 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 15:36:51

Hej! Przeprowadzałam się ostatnio na stancję, szukałam z internecie różnych ciekawych stron z kartonami na przeprowadzkę. NEOPAK to bardzo dobry sklep, mają dobre (NISKIE!!!) ceny i zniżki wysyłkowe. Sklep znajduje się w Warszawie, ale na szczęście istnieje też możliwość zamówienia sobie kartonów ze strony internetowej jaką ten sklep posiada ( NEOPAK.PL ). Kartony z tego sklepu są naprawdę wytrzymałe. Najlepsze jest to, że mają uchwyty na dłonie. Przez co mamy większą wygodę przenoszenia. A nie jak zwykłe kartony które trzeba nosić, opierając o klatkę piersiową co czasem nawet sprawia ból. Mają podwójne dno więc są dobre do przenoszenia w nich np. szkła. Przeprowadzając się z tymi kartonami, nie miałam żadnych obaw, że coś mi się w nich zniszczy czy też może upuszczę któryś z nich przez to że mi za ciężko. Podaje wam link z takim kartonem:

http://www.neopak.pl...owy-550x300x400

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 14:28:07

Jak kartony, to tylko u Mostowiaków!

#8 tymek12

tymek12

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2013 - 17:59:51

Ja tam poleca www.neopak.pl bardzo szybko mi wysłali kartony, które potrzebowałem do przeprowadzki

#9 STRABAG

STRABAG

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 20:03:47

Ja do swojej przeprowadzki kupiłem kartony z http://www.rajapack.pl  są dostępne różne wielkości, także można łatwo rozplanować sobie, co gdzie się włoży.. oczywiście lepiej zamówić trochę więcej niż się początkowo wydaje, bo zawsze znajdują się dodatkowe rzeczy, których nie ma gdzie włożyć:)

#10 ~merkel~

~merkel~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 22:28:25

Jak ma być niedrogo to zdecydowanie http://i-kartony.pl - solidne pudła kartonowe w rozsądnych cenach. Do przeprowadzki polecam kartony pięciowarstwowe, tzn. z takiej grubej tektury. Można też popytać w marketach bo czasem mają i wyrzucają ale to trzeba trafić w moment a przecież przeprowadzka nie będzie czekać:).

#11 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 11:54:27

ja ostatnio korzystałem z firmy dts, http://przeprowadzki.pl/

i oni zapewniali kartony, taśmy, folie i tak dalej, także nawet pakować samemu nie było trzeba. przeprowadzka poszła sprawnie, więc polecam

#12 ~perro~

~perro~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 18:54:26

Firma zajmująca się przeprowadzkami powinna zapewnić Ci kartony. Przynajmniej JAPA tak robi, także może warto się do nich odezwać. Przynajmniej zaoszczędzisz czas i nerwy. 

#13 ma1

ma1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 07:22:57

Zamów przeprowadzkę w

=Bartman=Trans=

www.transport-slupsk.pl /

kartony dają GRATIS.

Pozdrawiam Ma1

Użytkownik ma1 edytował ten post 06 czerwiec 2015 - 07:24:44

#14 ~marinero~

~marinero~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 18:22:00

Faktycznie w Japie dostaniesz pudełka i inne opakowania, w zależności od tego co chcesz spakować. Mają nawet kartony w kształcie szafy, żeby ubrania się nie pogniotły. Moim zdaniem przedzwonienie do nich będzie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. 

#15 Azbertlis

Azbertlis

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 07:42:38

Jak zainwestujesz w firmę przewozową to oni ci załatwią kartony i wszystko fachowe przeprowadzki bez problemów nie musisz się martwić o nic ja zawsze korzystam.

#16 Pobrelos

Pobrelos

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 10:13:33

Dokładnie najlepiej będzie wynająć firmę która przeprowadza domy/firmy/biura oni zapewnią Ci wszystko, nic nie musisz robić, teraz takie firmy muszą się troszczyć o klienta aby zarabiać. 

#17 Maciej1

Maciej1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2015 - 09:24:46

Ja tam kartony zawsze biorę ze sklepów po prostu. Zawsze mają na zbyciu jakieś.

#18 ~sigma~

~sigma~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 17:43:39

Po co masz szukać po sklepach? Firma przeprowadzkowa załatwi Ci takie kartony. Przynajmniej Japa tak robi. Do tego masz u nich nie tylko zwykłe pudełka, ale też specjalne kartony do szkła czy kartony - szafy ubraniowe. 

#19 Przemek146

Przemek146

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 15:56:33

W Krakowie na pewno firma Tragarz Przeprowadzki zapewnia materiały niezbędne do realizacji usługi

#20 ~Reckless~

~Reckless~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 16:13:55

Faktycznie teraz chyba większość firm przeprowadzkowy zapewnia takie kartony. Japa&Co podoba mi się z tego względu, że zapewnia kartony - szafy, dzięki czemu nie trzeba potem na nowo wszystkiego prasować, czy specjalne pudła do ceramiki. Jest to bardzo pomocne przy całej przeprowadzce. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych