Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE JEST NAJLEPSZE BIURO TURYSTYCZNE W SŁUPSKU

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~alicja7~

~alicja7~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2014 - 14:54:24

To biuro akurat jest w Krakowie ale naprawde ja szczerze  go polecam- my wszelkie formalności załatwialiśmy przez internet antavia.pl

#22 ~nerrio~

~nerrio~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 12:27:49

Ja się w ostatnie wakacje wybrałem na wycieczkę wraz ze zwiedzaniem do Portugalii z biurem Wycieczki z nami i ich mogę polecać z całego serca. Mieliśmy rewelacyjneg pilota, który o wszystko dbał. Zwiedziliśmy wiele magicznych miejsc, Lizbonę, Porto przede wszystkim. Na stronie wycieczkiznami.pl masz ich aktualną ofertę. Najlepiej napisać lub zadzwonić wypytać o szczegóły konkretnych pakietów.

#23 ~naew3~

~naew3~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 09:27:46

Niebanalną ofertę mają w biurze Planet Escape (...). Kupowałem u nich wakacje na Hawajach i naprawdę coś cudownego. Raj na ziemi. Jeśli ktoś szuka egzotycznych wakacji to polecam.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 13:48:12

Niebanalną ofertę mają w biurze Planet Escape (...). Kupowałem u nich wakacje na Hawajach i naprawdę coś cudownego. Raj na ziemi. Jeśli ktoś szuka egzotycznych wakacji to polecam.

Nie polecam zdecydowanie !!

#25 ~Zadowolona klientka~

~Zadowolona klientka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 11:52:36

A ja polecam Grealnd Tour na ul. Tuwima (obok Rossmanna). Biuro działa w Słupsku od 2008 czy 2009 roku, jak mam gdzieś wyjechac to zawsze zgłaszam się tam. Miły i konkretny właściciel biura pomoże dobrac ofertę do potrzeb a do tego konkurencyjne ceny.

#26 ~hagart~

~hagart~
  • Goście

Napisano 05 maj 2015 - 10:39:08

Wszechstronną ofertę wyjazdową mają w biurze Odlotowepodroze.pl( odlotowepodroze.pl). Ja planuję po wakacjach, po sezonie tutaj wykupić wycieczkę gdzieś dalej, myślę nad Kubą najbardziej. Kupowałem już tutaj wycieczkę do Tajlandii i było genialnie. Wyjazd zorganizowany na tip top, od początku do końca.

#27 ~nbgg~

~nbgg~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2015 - 11:42:22

A polecam biuro podróży ElaTravel z Augustowa. Tutaj jest ich strona ela-travel.pl , organizują bardzo fajne wycieczki dla młodych z imprezami odpoczynkiem oraz trochę zwiedzania. ale można też znaleźć coś dla starszych :) POLECAM

#28 Kamil Rogala

Kamil Rogala

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 luty 2016 - 22:06:35

A czy biuro podróży musi mieć siedzibę w Słupsku? Jeśli nie, polecam biuro podróży Wycieczka.pl, w którym znajdziecie naprawdę bogatą ofertę wycieczek do najróżniejszych zakątków świata. Polecam zadzwonić i wypytać o wszystko - z chęcią pomożemy i dobierzemy odpowiednią ofertę. 

Ze swojej strony mogę zachęcić do zapoznania się z ofertami last i first minute, gdyż ceny mogą być naprawdę atrakcyjne i o wiele niższe, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. 

#29 ~hospens~

~hospens~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 10:43:28

Rezerwujesz po prostu internetowo przez Travelplanet i tutaj nawet nie ma czego porównywać. Małe biuro lokalne może nawet nie mieć wszystkich znanych BP, bo z każdym trzeba podpisać umowę, a Itaka np. od dawna nowych umów nie zawiera. Idąc dalej - Travelplanet ma np. ubezpieczenie na wypadek bankructwa w cenie wyjazdu - które lokalne BP wam coś takiego zaoferuje? No właśnie...

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 15:24:35

A nie lepiej skorzystać z jakiegoś ogólnopolskiego biura typu Itaka? To zawsze jakaś taka pewna opcja, która nie zbankrutuje podczas trwania urlopu... ja to bym się bała jechać z jakimiś małymi, trochę to nie pewne

#31 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 17:00:20

Moim zdaniem dobre biuro w Slupsku to to obok ratusza, jak sie idzie w kierunku ZUSu. Mila  fachowa obsluga itd....polecam.  :)

#32 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 17:05:00

...nazwy firmy nie wymienie zeby nie lamac regulaminu, :D 
ale podam adres : plac Zwyciestwa 4.  :)

#33 ~Pantero, to dobra firma~

~Pantero, to dobra firma~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 18:00:09

Potwierdzam

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2019 - 07:54:39

A nie lepiej skorzystać z jakiegoś ogólnopolskiego biura typu Itaka? To zawsze jakaś taka pewna opcja, która nie zbankrutuje podczas trwania urlopu... ja to bym się bała jechać z jakimiś małymi, trochę to nie pewne

pracujesz w Itace ?

#35 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 09:12:41

Najlepiej online zobaczyć sobie, ja tak kupuje wakacje z Party Camp i moim zdaniem nie ma sensu jeździć bezpośrednio do biura

#36 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 09:14:41

O, ja kupiłam majówkę tak też własnie z Party Camp i nie było problemu

#37 dominik4444332

dominik4444332

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 luty 2020 - 07:50:36

Teraz w Słupsku jest dużo biur turystycznych.Każdy wybierze swoje najlepsze.

błoto z Morza Martwego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych