Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

GDZIE JEST NAJLEPSZE BIURO TURYSTYCZNE W SŁUPSKU

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 11:37:18

Proszę o opinię.

nie chcę być dawcą kasiory, i dostać kopa np. w Egypcie.

Tytusek

#2 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 10:51:44

Polecam Travel-Point OL-Tour z Wokulskiego - byliśmy od nich kilka razy w różnych miejscach-Egipt,Turcja, Włochy a wtym roku Grecja - i wszystko zawsze było ok .Sprzedają sprawdzonych, dużych organizatorów nie jakieś tam Alby czy Africano.Misiek

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 11:21:04

No tak ... jeszcze nie słyszałem aby WIEDŹMA reklamowała miłą i profesjonalną obsługę.

Chyba to jakaś antyreklama.

Powtażam chodzi mi o biuro podrózy w którym wykupię wycieczkę zagraniczną i nie wywalą mnie przed czasem bo biuro zbankrutowało.......

Tytusek

#4 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 21 lipiec 2012 - 13:04:26

Kto tutaj tak pięknie pozamiatał?Postów niezgodnych z zasadami nie było,więc,co?Moderatorzy nie mają zajęcia?

Nieczęsto zabieram głos w takiej sprawie,ale tym razem,uważam,to nie było w porządku.

#5 ~mewa~

~mewa~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2012 - 14:11:27

Witam to nie zalęzy od biura podróży bo dzis może okazac się z tego biura wszystkie wycieczki wypaliła a w nastepnym roku można sie przejchać także to jest ryzyk fizyk a nikt tak na prawde nie wie co tam na górze prezesi danej firmy wymyślą my byliśmy 4 razy z Triady i co było do tej pory oki w tym lipa i kto by pomyślał

#6 ~PRESBYTER~

~PRESBYTER~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 07:08:13

To już zakrawa na kpinę nie dość że bankrutują biura podróży to jeszcze w zadek uderza bankructwo tanich lini lotniczych OLT Express.

Tytusek

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 14:56:13

Proszę o opinię.

nie chcę być dawcą kasiory, i dostać kopa np. w Egypcie.

Tytusek

Żadne opinie nic Ci nie dadzą, bo w tym roku padło już kilka biur podróży..i lepiej zostać w kraju lub organizować sobie wczasy samemu, by nie zostać bez ody na pustyni ;)

#8 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 27 lipiec 2012 - 18:24:35

Wczoraj też mowili o jakimś biurze.Mają turystów w Egipcie,tyle dobrego,że pobyt mają opłacony.i nikt ich z hotelu nie będzie wyrzucał.

Użytkownik salta47 edytował ten post 27 lipiec 2012 - 18:25:37

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 09:35:19

Biuro na PKP....sprawdzone:)

#10 ~Tytusek~

~Tytusek~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 20:33:47

PKP z taką firmą nie chcę mieć nic do czynienia.W pociagach brud i syf, dworce w większości to ruina i kloaki, gdzie ta firma do usług turystycznych. Totalna bzdura.

Tytusek

#11 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2012 - 08:18:39

Polecam fajnego pośrednika - Herkules Ekspress Plac Zwycięstwa - od lat tam kupuję i mam zawsze doradzone świetne hotele i firmy :)

#12 ~Tytusek~

~Tytusek~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 11:19:54

Właśnie finalizuję wycieczkę do Hurgady w Egipcie dla pięciu osób w tym trójka dzieci.

W Travel-Point OL-Tour z Wokulskiego. super obsługa no cena za pięć gwiazdek, uważam że jest rewelacyjna.

Jak wrócę to opiszę swoje wrażenia.

Tytusek

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:20:41

Właśnie finalizuję wycieczkę do Hurgady w Egipcie dla pięciu osób w tym trójka dzieci.

W Travel-Point OL-Tour z Wokulskiego. super obsługa no cena za pięć gwiazdek, uważam że jest rewelacyjna.

Jak wrócę to opiszę swoje wrażenia.

Tytusek

No....właśnie napisz opinię JAK WRÓCISZ/?/ ;) :D

#14 ~Bezpiecznik spalony~

~Bezpiecznik spalony~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:23:38

Polecam fajnego pośrednika - Herkules Ekspress Plac Zwycięstwa - od lat tam kupuję i mam zawsze doradzone świetne hotele i firmy :)

Do dziś im się udawało..ale czy TERAZ wykupiona luksusowa wycieczka nie skończy się pobytem bez kropli wody na pustyni?

#15 ~turysta miejscowy~

~turysta miejscowy~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 08:31:39

Najbezpieczniejsze wczasy dla Slupszczan to kupic wycieczke do Ustki albo Rowow.Masz pewnosc ze nikt cie w nocy na plaze z hotelu nie wywali.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 10:56:13

Najbezpieczniejsze wczasy dla Slupszczan to kupic wycieczke do Ustki albo Rowow.Masz pewnosc ze nikt cie w nocy na plaze z hotelu nie wywali.

Nikt z hotelu w nocy na plażę nie wywali..ale sam uciekniesz ..przed karaluchami.. ;) :D

#17 ~Tytusek~

~Tytusek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 11:13:06

Wróciłem!!!

Było SUPER , siedem dni minęło jak jeden dzień, nalotnisko i z powrotem pojechałem busem,
przyjechali i odwieźli po sam dom,

Hurgada mnie oczarowała a hotel pięć gwiazdek to był full wypas. Trzy ogromne baseny, własna plaża, obsługa hotelowa miła,serdeczna i uczynna.
Jednym słowem bardzo udana wycieczka.

ps. jak się zaaklimatyzuję w domu to wstawię zdjęcia z uroczego Egyptu.

Serdecznie pozdrawiam

Tytusek

#18 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 13:22:59

Najgorsze biuro w mieście. Niemiło, nieprofesjonalnie. Wszystko jak najmniejszym kosztem, a właścicielka jest najbardziej niemiło i wulgarną osobą jaką w życiu spotkałam.

#19 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 październik 2013 - 15:10:43

Ja mogę polecić BP Rospond. Są z Trójmiasta i mają świetną ofertę w niskich cenach. Byłam z nimi w Grecji i wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie ma się do czego przyczepić.

#20 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 19:24:51

A ja polecam wyloty z Niemiec, a branie hotelu z biura angielskiego.

Sprawdzcie sami:

5vorflug.de

condor.de

sonnenklar.tv

airporreisemarkt.de

aida.de - rejsy cały świat

expressrooms.com hotele cały świat booking przy nich 50% droższy

alpharooms.com j.w. trochę drożej

Powiem jedno w maju na majówce byliśmy z rodziną 2 + 2 dzieci Hotel Viva Cala Mesqida Park 4*all 3 dni 169 euro pokój komfort plus za wszytkich z przelotem i cateringiem w samolocie. Wracając policzyłem ile jednego dnia do Berlina leci samolotów 9 albo 10, a do Polski ani jeden.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych