Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jest mój post?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#21 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 07 październik 2016 - 21:53:10

Mam pralkę automatyczną.  :)

Po. Posiadam konto w banku, mam klimatyzację (air conditioner) w aucie i w domu, auto parkuję w garażu, mieszkam blisko Pacyfiku, obcy ludzie uśmiechają się do mnie i pozdrawiają (vice versa z mojej strony), w portfelu noszę dolary, bo w tutejszych sklepach nie akceptują złotówek. Niektórzy mówią, że co kraj, to obyczaj.  :rolleyes:

nie popisałeś się , myślałem że masz dwa auta :(

też mam ;)

ja kartę

masz rower?

#22 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 październik 2016 - 22:03:13

nie popisałeś się , myślałem że masz dwa auta :(

też mam ;)

ja kartę

masz rower?

Mam dwa rowery, jeden bez łańcucha a w drugim brak pedałów.  :D

#23 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 07 październik 2016 - 23:33:50

Mam dwa rowery, jeden bez łańcucha a w drugim brak pedałów.  :D

pogłówkuj i z dwóch zmontuj jednego.

bike-repair.gif

lubisz pogrywać sobie w tenisa , masz rakietę tenisową?

#24 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 październik 2016 - 23:44:05

masz rakietę?

Mam.  :rolleyes:

1401471403_by_dantul_inner.gif

#25 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 00:13:36

Mam.  :rolleyes:

1401471403_by_dantul_inner.gif

to ona  po Pacyfiku tak lata?(próbuje latać)

masz kampera?

#26 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 08 październik 2016 - 00:48:47

Niemalejący problem chamstwa na forach internetowych?

Socjologowie zachwycają się Internetem, bo poszerza zakres publicznej debaty, wzmacnia głos wykluczonych, wyzwala obywatelską energię i chęć współpracy. Lecz nie w całej Polsce. Jak to się stało, że najdoskonalsze wynalezione przez człowieka narzędzie komunikacji u Nas zamieniło się w medium frustratów, ociekających jadem, zazdrością, pomówieniami,   wulgaryzmami i prymitywnym spamem?  
Nie wiem, jakie są przyczyny chamstwa w internecie. Prawdopodobnie takie jak w realnym życiu. W Polsce chamstwo przejawia się na każdym poziomie i w każdej sytuacji, wiec nie widzę powodów dla których internet byłby miejscem wolnym od niego. No ale niemniej jednak po to są tzw. "moderatorzy", których zaszczytnym  zadaniem pilnować przestrzegania regulaminu i norm moralnych ogólnie uznanych za przyjęte, czego często brak najbardziej, a w miejsce tego  zwyczajny chlew, gnojowisko ...., coś nienaturalnego! 
"Żyjemy w czasach gdzie na każdym kroku można zetknąć się z chamstwem i prostactwem.Tym bardziej w Internecie, gdzie każdy pozornie  może  czuć się anonimowy, takie zachowania są na porządku dziennym. Portale społecznościowe, fora, blogi aż kipią chamstwem.Niestety, nie uda nam się wyeliminować tego typu zachowań. Możliwość moderowania postów i usuwania wulgaryzmów, niechcianego spamu  nie do końca się sprawdza, bo zalewa nas fala chamstwa z każdej strony.Nie sadze, że jest jakikolwiek sposób na całkowite wyeliminowanie chamstwa w internecie. Dopóki nie zmieni się mentalność ludzi i w "realu'',  nie poprawi się ich zachowanie, to tym bardziej w Internecie.Gdzie jak już pisałem,  każdy może być w pewnym sensie anonimowy." 
   Osobiście liczę na mądrość życiową Naszych moderatorów i że pomogą nam w walce z głupotą niejednych, pozbawionych cech współczesnego, cywilizowanego, kulturalnego człowieka, który ma, a przynajmniej powinien mieć dawno za sobą okres niegarbowanej skóry! rolleyes.gif

Czasem tylko dla przypomnienia wypada - prawda? :D

#27 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 08 październik 2016 - 01:12:48

to ona  po Pacyfiku tak lata?(próbuje latać)

masz kampera?

Nie. :D​  Tutaj hotele/motele są tanie.  :rolleyes:

#28 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 08 październik 2016 - 01:14:53

Nie wszystkim, tylko niektórym.  :D

#29 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 14:17:22

Mam pralkę automatyczną.  :)

Po. Posiadam konto w banku, mam klimatyzację (air conditioner) w aucie i w domu, auto parkuję w garażu, mieszkam blisko Pacyfiku, obcy ludzie uśmiechają się do mnie i pozdrawiają (vice versa z mojej strony), w portfelu noszę dolary, bo w tutejszych sklepach nie akceptują złotówek. Niektórzy mówią, że co kraj, to obyczaj.  :rolleyes:

:lol:  :lol:  :lol: Śmiałam się w głos...

#30 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 16:06:22

zbyszek przypominaj sobie regulamin "mundurowych" na spocznij. ;) żartowałem :angry:  BACZNOŚĆ!!!!!!!

#31 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 16:17:40

Nie. :D​  Tutaj hotele/motele są tanie.  :rolleyes:

u nas też :lol: spać w tej pościeli jeszcze można ale w dresie , trzymać głowę na poduszce oślinionej :(
no chyba że śpisz w pilotce ;)

masz motocykl (harleya)?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 16:19:35

u nas też :lol: spać w tej pościeli jeszcze można ale w dresie , trzymać głowę na poduszce oślinionej :(

masz motocykl (harleya)?

grisza nie cuduj chopie!

#33 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 16:28:10

masz motocykl (harleya)?

:lol:  :lol:  :lol:

Też najbardziej lubię moją, czyściutką i pachnącą pościel... :D

#34 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 16:28:12

grisza nie cuduj chopie!

Heniu z tym syfem hotele\motele tak jest .

zawiozłem laseczkę na dymanko do takiego ......co Ci będę pisał wiesz o co chodzi ;)

#35 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 16:32:20

:lol:  :lol:  :lol:

Też najbardziej lubię moją, czyściutką i pachnącą pościel... :D

;)  najważniejsze że moja :D

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 16:34:42

Oj Grzegorz Grzegorz, ta warszawka cie wykonczy!

#37 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 16:35:21

Właśnie...dobrze Cię rozumiem Tofii...też tak mam. :D

#38 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 08 październik 2016 - 17:24:34

Właśnie...dobrze Cię rozumiem Tofii...też tak mam. :D

Podchodzę podobnie, zawsze jak wyjeżdzam zabieram ze sobą  z domu jaśka ( wrzucam go do walizki + dodatkową powłoczkę. lub do samochodu na tylne siedzenie jak dojeżdżamy gdzieś po kraju. Muszę jednak przyznać, ze ostatnimi czasy nie używam go w ogóle.

Nasze hotele są już naprawdę o wysokim standardzie, z pachnącą pościelą, czyściutkimi i miękkimi materacami ( szerokimi) - zawsze zaglądam pod prześcieradło.

Pokoje pachną świeżością, są klimatyzowane /zakaz wszędzie palenia/  firany, zasłony, łazienki - oaza czystości i sterylności. Najgorszy, jaki trafiłam, to 3 lata temu w Kołobrzegu.

Wybieram sprawdzone, kierując się opinią gości oraz znajomych. Ponieważ lubię bardzo podróżować, więc mam spory przegląd w różnych regionach kraju.

Swoje łóżko w sypialni uwielbiam, chociaż muszę przyznać, że trafiałam w hotelach na lepsze od mojego. Ostatnio np we Wrocku nasze oba  pokoje miały tak wygodne łóżka , że po przyjeździe do domu zadzwoniłam  do nich aby spytać się, gdzie były zamawiane. :)

Wnuk nawet nie chciał wychodzić z hotelu- na siłę trzeba było go wyciągać na wycieczki. :D

To tyle w kwestii spania a wygodę i czystość cenię sobie przede wszystkim. no i oczywiście milą obsługę i pyszne śniadania .

Tutaj ukłony w stronę EOS, czyli Łodzi. Mimo, że Kubuś jest tylko 3 gwiazdkowy ( z tego co pamiętam ?) - ale to chyba dlatego, że pokoje mają mniejszy metraż od wymaganego na 4 gwiazdki , są również czyściutkie i baaaaardzo wygodne . 

Jeden tylko hotel , który podaje np  pomidory na śniadanie  z obraną skórką  :)  na który ja trafiłam/ to "Pod Orłem" w Bydgoszczy. Zwracam więc uwagę na wszystko, nie tylko na czystość :D- za to dywany na schodach wymagają przetrzepania  :D 

Ogólnie naprawdę nie musimy się wstydzić, możemy konkurować  z innymi krajami zdecydowanie :)

#39 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 08 październik 2016 - 17:37:15

zbyszek przypominaj sobie regulamin "mundurowych" na spocznij. ;) żartowałem :angry:  BACZNOŚĆ!!!!!!!

A trza było się óczyć,  a nie kamenami żucać w szkołę! :D

#40 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 08 październik 2016 - 17:51:08

Podchodzę podobnie, zawsze jak wyjeżdzam zabieram ze sobą  z domu jaśka ( wrzucam go do walizki + dodatkową powłoczkę. lub do samochodu na tylne siedzenie jak dojeżdżamy gdzieś po kraju. Muszę jednak przyznać, ze ostatnimi czasy nie używam go w ogóle.

Nasze hotele są już naprawdę o wysokim standardzie, z pachnącą pościelą, czyściutkimi i miękkimi materacami ( szerokimi) - zawsze zaglądam pod prześcieradło.

Pokoje pachną świeżością, są klimatyzowane /zakaz wszędzie palenia/  firany, zasłony, łazienki - oaza czystości i sterylności. Najgorszy, jaki trafiłam, to 3 lata temu w Kołobrzegu.

Wybieram sprawdzone, kierując się opinią gości oraz znajomych. Ponieważ lubię bardzo podróżować, więc mam spory przegląd w różnych regionach kraju.

Swoje łóżko w sypialni uwielbiam, chociaż muszę przyznać, że trafiałam w hotelach na lepsze od mojego. Ostatnio np we Wrocku nasze oba  pokoje miały tak wygodne łóżka , że po przyjeździe do domu zadzwoniłam  do nich aby spytać się, gdzie były zamawiane. :)

Wnuk nawet nie chciał wychodzić z hotelu- na siłę trzeba było go wyciągać na wycieczki. :D

To tyle w kwestii spania a wygodę i czystość cenię sobie przede wszystkim. no i oczywiście milą obsługę i pyszne śniadania .

Tutaj ukłony w stronę EOS, czyli Łodzi. Mimo, że Kubuś jest tylko 3 gwiazdkowy ( z tego co pamiętam ?) - ale to chyba dlatego, że pokoje mają mniejszy metraż od wymaganego na 4 gwiazdki , są również czyściutkie i baaaaardzo wygodne . 

Jeden tylko hotel , który podaje np  pomidory na śniadanie  z obraną skórką  :)  na który ja trafiłam/ to "Pod Orłem" w Bydgoszczy. Zwracam więc uwagę na wszystko, nie tylko na czystość :D- za to dywany na schodach wymagają przetrzepania  :D

Ogólnie naprawdę nie musimy się wstydzić, możemy konkurować  z innymi krajami zdecydowanie :)

to ściąg tę powłoczkę i wtul głowę w tego "rozebranego jaśka" :)

nie zapomnij oddychać. ;)

spałabyś nago w pościeli hotelowo\motelowej?

Użytkownik tofi edytował ten post 08 październik 2016 - 17:55:54

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych