Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jest mój post?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 maj 2008 - 16:49:46

Do Moderatora
Wczoraj zamiescilem post Wielkie SHOW w Ustce
Dzisiaj nie moge go znalezc?
Mam nadzieje, ze to nie cenzura ;)

#2 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2008 - 17:14:15

Ja już się przekonałem, że cenzura. Z pałowaniem.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2008 - 16:45:06

witam . napisałem post i dziwna magia zginoł byłto post na temat NOrdU w strzelinku ; jednak pan meka ma tam Aniołka wstyd drodzy administratorzy wracacie do KOmunistycznych praktyk . Nie jesteście moim głosem

#4 ~je2bny~

~je2bny~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2008 - 18:39:31

witam . napisałem post i dziwna magia zginoł byłto post na temat NOrdU w strzelinku ; jednak pan meka ma tam Aniołka wstyd drodzy administratorzy wracacie do KOmunistycznych praktyk . Nie jesteście moim głosem

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pisz poprawniej, to nie będą Cię wycinać. :P
Mimo, że piszę poprawnie to i tak mnie wycinają i jak widzisz nie denerwuję się.
Wiem które posty i gdzie zostały wycięte.
Przed wysłaniem zapisuję każdy, tak, że w każdej chwili mogę ponownie wkleić. :D

#5 ~peacemaker~

~peacemaker~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2008 - 19:08:35

witam

zazwyczaj ci co najgłośniej krzyczą o komunistycznych praktykach i obrażają nas zwyczajnie nie potrafią posługiwać się internetem, a forum jest dla nich gąszczem, w którym gubią się jak dzieci w hipermarkecie.

sprawdziłem wszystkie wpisy z twojego ip. żaden nie był usuwany. nie został również usunięty żaden wpis dotyczący wspomnianego przez ciebie tematu.

widzę natomiast, że wpisałeś coś tutaj :

http://forum.gp24.pl...topic=12046&hl=

#6 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2008 - 10:57:08

:lol:

witam

zazwyczaj ci co najgłośniej krzyczą o komunistycznych praktykach i obrażają nas zwyczajnie nie potrafią posługiwać się internetem, a forum jest dla nich gąszczem, w którym gubią się jak dzieci w hipermarkecie.

sprawdziłem wszystkie wpisy z twojego ip. żaden nie był usuwany. nie został również usunięty żaden wpis dotyczący wspomnianego przez ciebie tematu.

widzę natomiast, że wpisałeś coś tutaj :

http://forum.gp24.pl...topic=12046&hl=

:D :D :D

#7 ~nemesis~

~nemesis~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 21:44:05

Szukam do dzis i nic...

#8 Obecny1

Obecny1

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 01:04:24

Pisz swoje posty kopiowym ołówkiem, podobno trudniej go wymazać.  :D

#9 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 21:08:11

juma 

Niemalejący problem chamstwa na forach internetowych?

Socjologowie zachwycają się Internetem, bo poszerza zakres publicznej debaty, wzmacnia głos wykluczonych, wyzwala obywatelską energię i chęć współpracy. Lecz nie w całej Polsce. Jak to się stało, że najdoskonalsze wynalezione przez człowieka narzędzie komunikacji u Nas zamieniło się w medium frustratów, ociekających jadem, zazdrością, pomówieniami,   wulgaryzmami i prymitywnym spamem?  
Nie wiem, jakie są przyczyny chamstwa w internecie. Prawdopodobnie takie jak w realnym życiu. W Polsce chamstwo przejawia się na każdym poziomie i w każdej sytuacji, wiec nie widzę powodów dla których internet byłby miejscem wolnym od niego. No ale niemniej jednak po to są tzw. "moderatorzy", których zaszczytnym  zadaniem pilnować przestrzegania regulaminu i norm moralnych ogólnie uznanych za przyjęte, czego często brak najbardziej, a w miejsce tego  zwyczajny chlew, gnojowisko ...., coś nienaturalnego! 
"Żyjemy w czasach gdzie na każdym kroku można zetknąć się z chamstwem i prostactwem.Tym bardziej w Internecie, gdzie każdy pozornie  może  czuć się anonimowy, takie zachowania są na
porządku dziennym. Portale społecznościowe, fora, blogi aż kipią chamstwem.Niestety, nie uda nam się wyeliminować tego typu zachowań. Możliwość moderowania postów i usuwania wulgaryzmów, niechcianego spamu  nie do końca się sprawdza, bo zalewa nas fala chamstwa z każdej strony.Nie sadze, że jest jakikolwiek sposób na całkowite wyeliminowanie chamstwa w internecie. Dopóki nie zmieni się mentalność ludzi i w "realu'',  nie poprawi się ich zachowanie, to tym bardziej w Internecie.Gdzie jak już pisałem,  każdy może być w pewnym sensie anonimowy." 
   Osobiście liczę na mądrość życiową Naszych moderatorów i że pomogą nam w walce z głupotą niejednych, pozbawionych cech współczesnego, cywilizowanego, kulturalnego człowieka, który ma, a przynajmniej powinien mieć dawno za sobą okres niegarbowanej skóry! rolleyes.gif

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 23:48:10

Niemalejący problem chamstwa na forach internetowych?

Socjologowie zachwycają się Internetem, bo poszerza zakres publicznej debaty, wzmacnia głos wykluczonych, wyzwala obywatelską energię i chęć współpracy. Lecz nie w całej Polsce. Jak to się stało, że najdoskonalsze wynalezione przez człowieka narzędzie komunikacji u Nas zamieniło się w medium frustratów, ociekających jadem, zazdrością, pomówieniami, wulgaryzmami i prymitywnym spamem?
Nie wiem, jakie są przyczyny chamstwa w internecie. Prawdopodobnie takie jak w realnym życiu. W Polsce chamstwo przejawia się na każdym poziomie i w każdej sytuacji, wiec nie widzę powodów dla których internet byłby miejscem wolnym od niego. No ale niemniej jednak po to są tzw. "moderatorzy", których zaszczytnym zadaniem pilnować przestrzegania regulaminu i norm moralnych ogólnie uznanych za przyjęte, czego często brak najbardziej, a w miejsce tego zwyczajny chlew, gnojowisko ...., coś nienaturalnego!
"Żyjemy w czasach gdzie na każdym kroku można zetknąć się z chamstwem i prostactwem.Tym bardziej w Internecie, gdzie każdy pozornie może czuć się anonimowy, takie zachowania są na
porządku dziennym. Portale społecznościowe, fora, blogi aż kipią chamstwem.Niestety, nie uda nam się wyeliminować tego typu zachowań. Możliwość moderowania postów i usuwania wulgaryzmów, niechcianego spamu nie do końca się sprawdza, bo zalewa nas fala chamstwa z każdej strony.Nie sadze, że jest jakikolwiek sposób na całkowite wyeliminowanie chamstwa w internecie. Dopóki nie zmieni się mentalność ludzi i w "realu'', nie poprawi się ich zachowanie, to tym bardziej w Internecie.Gdzie jak już pisałem, każdy może być w pewnym sensie anonimowy."
Osobiście liczę na mądrość życiową Naszych moderatorów i że pomogą nam w walce z głupotą niejednych, pozbawionych cech współczesnego, cywilizowanego, kulturalnego człowieka, który ma, a przynajmniej powinien mieć dawno za sobą okres niegarbowanej skóry!]
widzisz juma jak latwo cie podpuscic i jak latwo wpadasz jak sliwka w kompot? ten post, ten kolorek, no juma!!! a na echu zaprzeczasz, ze Obecny1 to nie ty....

#11 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 02:45:02

widzisz juma jak latwo cie podpuscic i jak latwo wpadasz jak sliwka w kompot? ten post, ten kolorek, no juma!!! a na echu zaprzeczasz, ze Obecny1 to nie ty....

:D   :D   :rolleyes:   :D   :D

#12 ~Helka~

~Helka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 07:56:56

Pisz swoje posty kopiowym ołówkiem, podobno trudniej go wymazać.  :D

A ja zawsze co najważniejsze piszę pismem którego nikt nie odczyta...

... i naduszam to  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#13 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 11:18:53

A ja zawsze co najważniejsze piszę pismem którego nikt nie odczyta...

... i naduszam to  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

I Ciebie Helka tu diabli przenieśli ? :D

#14 Paweł vel Commandos

Paweł vel Commandos

Swojak

• PipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 06 październik 2016 - 12:19:10

Obecny1 - Duszo towarzystwa. Rzadko się loguję ale jak już to robię to gdzieś trafiam na Ciebie :P

#15 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 06 październik 2016 - 14:42:11

Helka, wiedziałem, że jesteś dobrą Dziewczyną.  :)   :D   :rolleyes:   :D   :)

Ino rychtyk, do ta tańca i do różańca dziewucha! :D :D :D

#16 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 październik 2016 - 03:00:34

Obecny1 - Duszo towarzystwa. Rzadko się loguję ale jak już to robię to gdzieś trafiam na Ciebie :P

1281745333_by_koszka86_600.jpg

Dziękuję za miłe słowa.  :)

Serdecznie pozdrawiam z San Diego.  :rolleyes:

#17 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 07 październik 2016 - 18:52:48

Dziękuję za miłe słowa.  :)

Serdecznie pozdrawiam z San Diego.  :rolleyes:

masz zmywarkę do naczyń ?

#18 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 październik 2016 - 19:24:30

masz zmywarkę do naczyń ?

Mam zmywarkę do naczyń. :)  Ty też?  :wacko:

#19 tofi

tofi

Flinta

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 770 postów

Napisano 07 październik 2016 - 21:11:03

Mam zmywarkę do naczyń. :)  Ty też?  :wacko:

też

masz pralkę automatyczną?

#20 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 07 październik 2016 - 21:29:21

też

masz pralkę automatyczną?

Mam pralkę automatyczną.  :)

Po. Posiadam konto w banku, mam klimatyzację (air conditioner) w aucie i w domu, auto parkuję w garażu, mieszkam blisko Pacyfiku, obcy ludzie uśmiechają się do mnie i pozdrawiają (vice versa z mojej strony), w portfelu noszę dolary, bo w tutejszych sklepach nie akceptują złotówek. Niektórzy mówią, że co kraj, to obyczaj.  :rolleyes:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych