Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie jechać na wakacje?

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:05:51

Na wakacje do Szymbarku :D kociak poleca...

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:11:00

Nie odwracaj kota ogonem.....to znaczy nogami do góry. ;) :D

#23 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:14:32

:D :D :D

#24 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:23:30

Oj,Pantero..uśmiałam się do Łez :D Już wiem kim jesteś :)

#25 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:32:30

To napisz, bardzo ciekawym twej wiedzy w tej kwestii. :D

#26 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 06:48:55

Dobrze prosze księdza.. :)

#27 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2013 - 16:38:16

Do Grecji ;)

#28 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 12:52:17

Dzięki na pewno skorzystam :)

#29 ~Nieznajoma~

~Nieznajoma~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 13:01:08

....Oj.przesadziłam w przyszłym roku chcę lecieć do Tunezji Pantera mi polecił tę wycieczke :D

#30 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 09 grudzień 2013 - 20:04:16

A może polskie morze i .. Sopot ? :) Zdecydowanie jeden z najładniejszych kurortów nad naszym morzem. Kusi światową atmosferą, setkami restauracji, klubów i innych miejsc w których można miło spędzić czas.

W spokojnej dzielnicy kurortu w nowoczesnym budynku znajdują się świetne apartamenty Jovi. Na tej stronie możecie sobie przejrzeć ich ofertę: http://joviapartment...m/pl/apartments

Jak widać każdy urządzony jest w wyjątkowym, niepowtarzalnym stylu i myślę, że warto rozważyć noclegi w takich wygodnych warunkach.

Szczególnie, że na miejscu czeka wiele udogodnień takich jak zestaw dobrych win w pokoju, usługi concierge czy też możliwość wypożyczenia rowerów.

Super udogodnienie;zestaw dobrych win, znafffffco tematu i głupiej reklamy

#31 Konrado

Konrado

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 01:14:37

Ja jestem za Egiptem, głównie ze względu na ceny wycieczek, które teraz bardzo spadły po ostatnich zamieszkach. Dzięki temu można nie tylko spędzić udane wakacje, ale także zrobić tanie zakupy w Egipcie, dzięki czemu będziemy mieli niedrogie pamiątki. Poza tym Egipt to super miejsce do nurkowania, szczególnie Dahab i słynna Blue Hole. Oczywiście nie poszę o piramidach, rejsem po Nilu i innych "oklepanych" atrakcjach.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 13:26:21

W Polsce mimo że hotele i pensjonaty są na niezłym poziomie, to NIGDY nie można być pewnym ze nie przesiedzisz urlopu w pokoju czy w knajpie z powodu brzydkiej pogody :/

Co z tego że Sopot jest super kurortem ? jak pogoda to loteria a baseny przy pensjonatach i hotelach nie są powszechne tak jak na zachodzie i południu Europy ?

Fajnie jest pojeździć, pozwiedzać, wygrzać sie na słonku a wieczorkiem skorzystać z basenu w hotelu ;) a u nas co jest ? zazwyczaj zimny Bałtyk. Dzięki za taki urlop:/ na weekend to ok ale nie na tydzien lub 2.

Na 2014 rok wybraliśmy Kretę :)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 16:07:39

Tylko Chorwacja !!

#34 ~magnific~

~magnific~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 15:35:27

Tam gdzie jest ciepło… Włochy, Dominikana… i wylegiwać się na plaży:)

#35 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 25 luty 2015 - 14:01:46

Ostatnio czytałem, że na wybrzeżu powstał 

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5* - 27.500 m/kw, 300 pokoi, 11 apartamentów, 750 łóżek, 59 - gabinetów medical & spa, 2 restauracje, 2 kawiarnie z widokiem na morze, 3 bary, 7 sal konferencyjnych, 965 miejsc konferencyjnych, 5 basenów, 300 metrów do morza, dyskoteka, kręgielnia, pub, squash, bilard, cubeball, aquapark, świat saun, siłownia, sale fitness.)

Czy ktoś już w nim z Was był ? Ponieważ planujemy wybrać się z rodziną na wypoczynek

#36 Bulonick

Bulonick

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 07:24:30

<p>Ja wolę Polskę. Tanio, a r&oacute;wnie pięknie. Przykładem może być Karpacz. dojazd za grosze z każdej części Polski, noclegi też przystępne cenowo, np. tu http://lesnydwor.karpacz.pl gdzie już byłam i polecam. Widoki urocze! Po co mam latać po świecie?</p>

Użytkownik Bulonick edytował ten post 02 sierpień 2015 - 16:39:18

#37 ~restt~

~restt~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 13:58:39

Ja na urlopie lubię spędzać czas w luksusowych warunkach dlatego najczęściej wykupuje vouchery na pobyt w apartamentach hotelowych. Jeśli chodzi o Wyspy Kanaryjskie to polecam ci sprawdzone już niejednokrotnie przeze mnie vouchery oferowane w sprzedaży przez firmę Holiday Resorts. Usługa jest na bardzo wysokim poziomie a oferty, które znajdziesz na stronie pod adresem holidayresorts.com.pl konkurencyjne na rynku turystycznym .

#38 ~dersss~

~dersss~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 10:47:50

Mogę doradzić nocleg w schronisku PTTK Orlica. Dokładnie to jest to w Szczawnicy, zaraz przy obiekcie jest szlak na Sokolicę. Warto też sobie u nich obiad zamówić w restauracji. Dobre, świeże ryby podają i też mają fajne menu jeśli chodzi o desery. Dzieciaki się zajadały torcikiem bezowym.

#39 Maciuszek77

Maciuszek77

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 17 październik 2019 - 09:18:16

Jeśli chodzi o takie sensowne ośrodki w tej okolicy to byliśmy kiedyś w Gryfie w Międzywodziu i było to fajnie zorganizowane miejsce. Jak na ośrodek wczasowy to wysoki standard więc możesz sobie zerknąć do nich na stronę http://gryfmiedzywodzie.pl i zobaczyć czy mają w Twoim terminie wolne miejsca.

#40 prr

prr

Bywalec

• PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 09:19:04

W Polsce polecam Bory Tucholskie, zdecydowanie jeden z najładniejszych rejonów naszego kraju

Bardzo ładne krajobrazy

Możliwość wybrania się na spływ kajakowy po rzece Wda

Jak również wiele ciekawych tras spacerowych

Na miejscu warto zatrzymać się w ośrodku Przystanek Tleń. Spędziliśmy tam ostatnio weekend z żoną i bardzo nam sie podobało .W przyszłym roku na pewno wrócimy na miejsce. 

Użytkownik prr edytował ten post 28 styczeń 2020 - 08:22:53

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych