Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

773 odpowiedzi w tym temacie

#761 sucharson

sucharson

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2019 - 14:20:03

Dobry dentysta? z całą pewnością https://www.artdentico.pl/ w Gdyni.

#762 krysztalowy

krysztalowy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:03:27

ze swojej strony polecam http://mdentalclinic.pl

#763 ~NIUS~

~NIUS~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:29:21

Bul- wyraz naśladujący odgłos gotującego się płynu lub zanurzania się czegoś w wodzie. SJP

Dla wtajemniczonych - absolwentów II LO na Mickiewicza - anegdota znakomitego Pana Profesora matematyki Zenona Janeczki o gulgulatorze. Z kontekstu pytania wynika, że Bronek nie wie kto to był Mickiewicz :blink: .

HAHAHA

#764 ~Luska~

~Luska~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 20:10:16

Odwlekałam leczenie zębów ratując się silnymi środkami przeciwbólowymi. W końcu razem z koleżanką z pracy zdecydowałam się pójść do stomatologa do Centrum Stomatologiczego Ddent. Okazało się, że mam aż 3 zęby do leczenia kanałowego. W gabinecie poradzono sobie z nimi doskonale. Operacja odbyła się prawie bezboleśnie w miłej atmosferze.

#765 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:58:58

Corten Medic to jest według mnie świadczy najlepsze usługi stomatologiczne w Warszawie. Niestety mam dość spore problemy z zębami i jestem stałym klientem, ale nigdy nie zepsuli swojej roboty.

#766 Quins

Quins

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 14:04:39

Użytkownik Quins edytował ten post 06 listopad 2019 - 19:09:48

#767 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 19:57:58

Pod zadnym pozorem nie chodzcie do Miroslawa Barcikowskiego, powinien wrocic na studia, bo jakis niedouczony jest, wyrywajac zab zostawia korzen, na moje pytanie , czy korzen zostal w calosci wyciagniety, odpowiedzial: tak , tak , przeciez trzymam go w rece. Moze i mial jakis korzen w rece, ale na pewno nie byl to moj . !!!W Koszalinie mialam miec zalozony mostek i koronki, pani stomatolog stwierdzila, ze najpierw trzeba usunac korzen mojej czworki, tej czworki, ktora pan Barcikowski niby w calosci usunal, wiec co on trzymal w rece??? jesli moj korzen nadal zostal, tam gdzie byl.Wrocilam do w/w pana z prosba, zeby jakos mi to zrekompensowal , z cala pewnoscia popelnil blad, a pan Barcikowski na to, ze jest ubezpieczony, dal mi numer swojego ubezpieczenia i tyle, co ja odebralam, jako przyznanie sie do popelnionego bledu, ale naprawic to jakos z honorem, to pan B. juz nie mial ochoty. To jego nieprofesjonalne niechlujstwo kosztowalo mnie mase stresu, dwukrotny bol, bo trzeba bylo ten zostawiony korzen usunac i oczywiscie podwojny wydatek, bo za swoja spartaczona robote pan B. odpowiednio mnie skasowal.

#768 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 20:20:06

Jest to postępowanie zgodne z wytycznymi Naczelnej Izby Lekarskiej. Gdybyś zażądała usunięcia korzenia, to doktor zapewne zrobiłby to w ramach tamtej ekstrakcji. W przypadku żądania zadośćuczynienia jedynym, prawidłowym działaniem lekarza jest wskazanie numeru polisy i ubezpieczyciela- takie jest prawo i wytyczne NIL. Zgodnie z prawem, oddanie pieniędzy jest przyznaniem się do winy, podczas gdy ubezpieczyciel i biegli rozstrzygają istoty sporów. Postępowanie lekarza jest jedynym możliwym.
Przysłowia mówią, że : kto nic nie robi ten nie ma powikłań oraz, że chirurgia uczy pokory. Zapewniam Cię, że w swojej praktyce spotkałem się z takimi przypadkami, których nie ma w żadnej publikacji. Niedawno usunąłem górną czwórkę z trzema korzeniami- kazuistyka. Uważam więc ,że początek Twojego tekstu jest bardzo niestosownym. Liczę, że po przeczytaniu i przeanalizowaniu tych informacji przeprosisz doktora. Pozdrawiam

Przeproszisz doktora? Za co? Za to że jest partaczem i dodatkowo nie potrafi przyznać się do błedu? Mogł powiedzieć że niestety nie udało się usunąć całego korzenia. Mógł na starcie nie vrać za spartaczoną robote kasy, ale tego nie zrobił.
Też niestety jestem poszkodowana przez pana doktora. Źle wyczyścił zęba, czy raczej nie usunął całej próchnicy i zalepił zęba. Po paru tygodniach zaczął okropnie boleć. Terminów na poprawke pan doktor nie miał. W konsekwencji musiałam zrobić kanałowe leczenie, a ząb został martwy.
Dodatkowo chciał mnie namówić na czyszczenie kamienia za 300zl, gdzie na nfz raz do roku jest za darmo.
Chodzilam juz do wielu dentystów m.in.nyk, falkowska, kapusta, trojanowska. Ich mogę polecić, znają się na tym co robią.

#769 MalwinaK

MalwinaK

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:11:16

Po wizycie u stomatologa Andrzeja Cieśli w Sopocie przekonałam się do małych prywatnych gabinetów. Wszystko na spokojnie i bez pośpiechu. Nawet był czas, żeby wytłumaczyć mi jak dbać o zęby z tendencją do osadzania kamieniem.

#770 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 12:53:13

Dołączam się do pytania. Gdzie dobry dentysta w Słupsku?

#771 ~Kiqi~

~Kiqi~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 22:46:07

Szukam stomatologa do leczenia kanałowe go. Zależy mi na czasie i szybkim wyleczenia jednego zęba ponieważ przygotowuję się do innego zabiegu.

#772 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 20 luty 2020 - 13:00:35

Polecam nie kierować się przy wyborze stomatologa jedynie ceną. Bardzo ważne tutaj są

doświadczenie lekarza stomatologa

To jakiego typu materiały stosuje w plombach

Jak również z jakich nowoczesnych metod leczenia korzysta

Sama ostatnio zdecydowałam się na wybielanie zębów i poszukałam gabinetu, w którym była opcja skorzystania z lampy beyond I efekty po prostu świetne!  https://www.zdrowy-s...-biel-usmiechu/

Użytkownik tarli edytował ten post 01 marzec 2020 - 10:46:46

#773 katarzynaboska94

katarzynaboska94

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 12:23:00

Polecam sprawdzić http://ziliclinic.pl/ chodzę od jakiegoś czasu i nie narzekam. Dość krótki czas oczekiwania na wizytę i dobrze wykonane zabiegi.

#774 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 13:05:18

A ja polecam dr.Rzeszutka fantastycznie leczy zęby nowoczesna metodą przez odbyt!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych