Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

773 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:36:27

Nie wydaje mi się, też tego szukałam.

Dr. Tomasz Wagner leczy zęby w znieczuleniu ogólnym :)

#42 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 18:37:51

czyli 600zl za kanalowe to standard?

Raczej są tańsze gabinety świadczące tę usługę ;)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2010 - 09:47:04

Jeśli drobne prace dentystyczne i tanio - to tylko dr Wernecka na Tuwima (DH Świt). Jeśli poważne prace - to tylko dr Leszek Rogiński na Banacha. Kanałowo leczenie za jedną wizytą, znieczulenie w środek zęba, 4ry kanały wypełnione w 2h (koszt to 800zł, ale to jedyna osoba która pracuje przy mikroskopie w Słupsku i od razu sprawdza wypełnienia).

#44 ~wyleczony~

~wyleczony~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 19:10:16

Polecam tylko i wyłącznie PERFEKTDENT na Starzyńskiego. Po prostu perfekt dent.

Dr Wagner, dr Płowaś i cała reszta ekipy. Super lekarze i fachowcy. Wbrwew opiniom dostepni cenowo, tańsi niż konkurencja. Leczyłem swoje ząbki i rodzinka moja też, wiem o czy piszę.

Polecam. Napewno potwierdzicie to co piszę.
Pozdrawiam

#45 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 13:05:06

Polecam tylko i wyłącznie PERFEKTDENT na Starzyńskiego. Po prostu perfekt dent.

Dr Wagner, dr Płowaś i cała reszta ekipy. Super lekarze i fachowcy. Wbrwew opiniom dostepni cenowo, tańsi niż konkurencja. Leczyłem swoje ząbki i rodzinka moja też, wiem o czy piszę.

Polecam. Napewno potwierdzicie to co piszę.
Pozdrawiam

hej mozesz podac jakie sa mniej wiecej ceny u dr. Płowaś? jak wyglada wizyta? znieczulenie w cenie i jakie?boli?napisz

#46 ~wyleczony~

~wyleczony~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2010 - 11:40:54

hej mozesz podac jakie sa mniej wiecej ceny u dr. Płowaś? jak wyglada wizyta? znieczulenie w cenie i jakie?boli?napisz

Najpierw zdjęcia osadu i kamienia za 150 cena tak jak wszędzie ale zrobione perfekcyjnie. Wcześniej jakieś 2,5 miesiąca wcześniej miałem zdejmowany kamień i piaskowanie w innej lecznicy totalna porażka.

Ja leczyłem swoje ząbki u dr. Hałubek.
Płaciłem od 100 do 180 za wizytę. Kazda wizyta ze znieczuleniem. Jakie nie wiem ale napewno znieczula bardzo dobrze na około 2-3 godziny.

Czy boli? Nieraz delikatne tylko odczucie bólu, ale to zależy od ubytku.

http://www.perfect-dent.pl/cennik.asp

#47 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 18:18:15

Najpierw zdjęcia osadu i kamienia za 150 cena tak jak wszędzie ale zrobione perfekcyjnie. Wcześniej jakieś 2,5 miesiąca wcześniej miałem zdejmowany kamień i piaskowanie w innej lecznicy totalna porażka.

Ja leczyłem swoje ząbki u dr. Hałubek.
Płaciłem od 100 do 180 za wizytę. Kazda wizyta ze znieczuleniem. Jakie nie wiem ale napewno znieczula bardzo dobrze na około 2-3 godziny.

Czy boli? Nieraz delikatne tylko odczucie bólu, ale to zależy od ubytku.

http://www.perfect-dent.pl/cennik.asp

#48 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 18:22:17

a ile czasu trwa zdjecie kamienia i osadu? i czy to boli? w ciagu wizyty to ile zabkow robi? tylko jeden czy wiecej?
czy podczsa jednej wizyty zostanie wyleczony chociaz jeden zab przy niewielkim ubytku?

#49 ~sunny~

~sunny~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2010 - 12:25:21

Co myślicie o dr Justynie Hinz-Rogowskiej? Nie zauważyłam jej w rankingu najlepszych dentystów, a właśnie do niej chodzę.. Zastanawiam się nad przeniesieniem do innego stomatologa, nie jestem pewna w 100 % co do jakości jej usług.. Jeśli chodziliście do niej bądź nadal chodzicie, powiedzcie coś więcej, swoje opinie, zarzuty, etc..

#50 ~Inez~

~Inez~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2010 - 06:22:41

Dr. Tomasz Wagner leczy zęby w znieczuleniu ogólnym :)

Trzeba odróżnić sedację od narkozy. Kompleksowe leczenie i usuwanie zębów w narkozie to u dr. Koczergi

#51 ~gienia~

~gienia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:11:04

Ja jestem bardzo szczęśliwa że leczę się w Vitrodencie na Sołdka. Jestem przyjezdna z Warszawy więc ceny mnie nie zaskakują .Uważam ,że w Słupsku nie ma lepiej wyposażonego gabinetu stomatologicznego i bardziej profesjonalnych stomatologów.Smieszą mnie opinie niektórych, którzy podejrzewam nigdzie nie wyjeżdżali z tego Słupska i nawet nie wiedzą ,że i tak jesteśmy 20 lat opóżnieni w porównaniu do zachodu.Ceny może nie są najniższe ale za dobrą prace plus dobry materiał trzeba zapłacić.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 10:39:28

Ja jestem bardzo szczęśliwa że leczę się w Vitrodencie na Sołdka. Jestem przyjezdna z Warszawy więc ceny mnie nie zaskakują .Uważam ,że w Słupsku nie ma lepiej wyposażonego gabinetu stomatologicznego i bardziej profesjonalnych stomatologów.Smieszą mnie opinie niektórych, którzy podejrzewam nigdzie nie wyjeżdżali z tego Słupska i nawet nie wiedzą ,że i tak jesteśmy 20 lat opóżnieni w porównaniu do zachodu.Ceny może nie są najniższe ale za dobrą prace plus dobry materiał trzeba zapłacić.

Pani Przyjezdna z Warszawy - tutaj są opnie klientów różnych gabinetów stomatologicznych, mi. in. Vitrodentu i każdy ma lepsze lub gorsze doświadczenia z różnymi stomatologami, również w Vitrodencie (Pani Przyjezdna z Warszawy swoją opinię o najlepszym gabinecie opiera tylko na własnym doświadczeniu? Bo przecież chyba nie robiła wcześniej rekonesansu po kilkunastu gabnetach w tym Słupsku?). Ja mam dobre doświadczenia z Vitrodentem, ale są drodzy i są stomatolodzy w tym Słupsku, którzy również są dobrymi fachowcami i używają bardzo dobrego sprzętu i materiałów, a za usługę biorą taniej. Taniej nie zawsze znaczy gorzej. Każdy wybiera stomatologa jakiego chce. A tak na marginesie to dziwne, że Pani Przyjezdna z Warszawy nie jedzie do stolicy i tam nie korzysta z usług stomatologów (oni są pewnie opóźnieni z technologią tylko o 19 lat a nie 20 lat), bo przecież w tym Słupsku to śmieszni ludzie, którzy nigdzie nie wyjeżdżali - tylko jedno mnie zastanawia...w jakim "tym" Słupsku? To jeszcze jest ich kilka w Polsce? Zasłużona zgryźliwa odpowiedź, pozdrawiam :-)

#53 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 13:54:03

leczyłam zabki u pani dr. Płowaś w Pefect-dent w Słupsku rewelacja!!!bezbolesniei ceny dostepne wbrew pozorom,
mam pytanie chce w grudniu wybielic zeby metoda beyond, czy ktos z Was to robil? jak to wyglada? czy trzeba przed wybieleniem zrobic np, oczyszczanie zabow z kamienia i osadu? napiszcie, z gory dziekuje.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 16:23:25

leczyłam zabki u pani dr. Płowaś w Pefect-dent w Słupsku rewelacja!!!bezbolesniei ceny dostepne wbrew pozorom,
mam pytanie chce w grudniu wybielic zeby metoda beyond, czy ktos z Was to robil? jak to wyglada? czy trzeba przed wybieleniem zrobic np, oczyszczanie zabow z kamienia i osadu? napiszcie, z gory dziekuje.

PÓjdż jeszcze raz do Perfect-dent,tam napewno wszystko dr.Wagner Ci wytłumaczy.

Ja cały czas korzystam z tego gabinetu,na każde moje pytanie dr.Wagner udziela odpowiedzi

bardzo szczegółowo.Rzeczywiscie uważam,że to najlepszy gabinet pod każdym względem.

#55 ~Agulek~

~Agulek~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:36:47

PÓjdż jeszcze raz do Perfect-dent,tam napewno wszystko dr.Wagner Ci wytłumaczy.

Ja cały czas korzystam z tego gabinetu,na każde moje pytanie dr.Wagner udziela odpowiedzi

bardzo szczegółowo.Rzeczywiscie uważam,że to najlepszy gabinet pod każdym względem.

Witam, a jak cenowo - czy jest mega drogo? Ile mniej więcej kosztuje wyleczenia zęba - nie kanałowo?

#56 ~Eskill~

~Eskill~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:43:45

dobry dentysta - Suchorowski na Waryńskiego - nikt inny

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 08:14:18

Witam, a jak cenowo - czy jest mega drogo? Ile mniej więcej kosztuje wyleczenia zęba - nie kanałowo?

Napewno nie jest ,,mega drogo".W poczekalni wyłozony jest cennik usług,możesz też wejsc na

stronę Perfectdent.Tam jest aktualny cennik.Ważny jest też komfort i atmosfera w gabinecie.

Polecam naprawdę szczerze.Byłam tchorzem,przekonałam sie i mogłabym chodzic codziennie.
Pozdrawiam.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 09:15:30

dobry dentysta - Suchorowski na Waryńskiego - nikt inny

....?...OJ! NIE!..

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 09:23:30

Nie polecam ul.Małachowskiego; po wybieleniu zębów/piaskowanie?/ wywiązało się zapalenie dziąseł, a poza tym teraz zęby ''łapią''osad z pitej herbaty i żadna pasta ich nie doczyści..

#60 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 09:39:56

Ja również polecam dr Mariusza Synaka. Chodzę do niego od 12 lat i jestem zadowolona... Dla stałych klientów brak opłat za przegląd... POLECAM OGROMNIE... dzięki niemu moje zęby są pod stałą kontrolą... Jednak warto wcześniej zapisać się na wizytę, gdyż ma sporo klientów i pracy. =) Jeśli ktoś idzie po raz pierwszy, niech się spodziewa humoru... bowiem z tego słynie dr Mariusz... =) Kontaktowy, rozmowny, sprawdza dokładnie wszystkie zęby... Z doświadczenia wiem, że w swoja pracę wkłada sporo serca... dlatego czasem trzeba dłużej poczekać kiedy obsłuży poprzedniego pacjenta, jest bowiem dokładny... Warto przyjść i samemu sprawdzić... =)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych