Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

773 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~strachliwy~

~strachliwy~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2009 - 09:45:05

Ja moge polecic Perfect-Dent na Starzynskiego a w szczegolnosci MOJA pania stomatolog -> pania Plowas :)

#22 ~avelinea~

~avelinea~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2009 - 20:16:25

Witam,

Ja również polecam doktor Martę Płowaś z Perfect Dent :) Kobieta, która wyleczyła moje ząbki i mnie ze strachu przed wizytą u stomatologa :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2009 - 19:20:44

dr.Nyk:) pelen profesjonalizm:) robil mi zeba kanalowo i zrobil to perfekcyjnie.Wyrywanego mialam zeba madrosci rowniez u niego ale w szpitalu i rowniez wszystko ok:) 100%POLECAM

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 17:39:40

Ja polecam dr Rogowskiego.
Ma świetnie wyposażony gabinet, jest stomatologiem i ma również specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się protetyką i implantologią.
Ratuje zęby "beznadziejne". Jest dokładny, nie spieszy się i czeka aż znieczulenie zacznie działać.
Tani nie jest, ale za jakość niestety trzeba płacić.
Wraz z żoną (nie znam opinii na jej temat) mają gabinety przy ul. Kopernika, obok "Mai" i "Merlin Monroe"

Ja polecam jak najbardziej pania Malgosie Rogowska,jest dokladna,umie podejsc do pacjenta,i wcale taka droga nie jest...moim zdaniem najlepszy stomatolog w Slupsku:)))

#25 ~pufka~

~pufka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 11:10:37

Od niedawna leczę zeby u dr Suchorowskiego, póki co (odpukać!) jestem zadowolona
podoba mi się czas poświęcony pacjentowi, zero pośpiechu, wizyty umawiane tak, ze nigdy nie musze długo czekac az skonczy kogos leczyc, i nie ma nawału ludzi w poczekalni
duzo dentystow umawia co 15 min i sie ludzie tłoczą w kolejce bo dluzej schodzi na pacjenta a tego nie lubie!
poza tym usmiech i sympatyczne podejscie, leczenie poki co bezbolesne (oczywiscie ze znieczuleniem ;) ) a plomby bardzo mało widoczne

#26 ~~beata~~

~~beata~~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 15:24:51

polecam dr maselkowska na 3-maja, jestem okropnym tchorzem jesli chodzi o wizyte u dentysty i jest to pierwszy gabinet gdzie nie mam ataku paniki przed wejsciem:)) ceny nie sa zbytnio wygorowane, obsluga mila, pani dr posiada kartoteke kazdego pacjenta tylko czas oczekiwania na wizyte dosc dlugi z uwagi na duza ilosc pacjentow

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 12:08:37

tylko Marta Płowaś z Perfect Dent- perfekcyjna i delikatna

i do tego bardzo ładna :)

#28 ~~piotr~~

~~piotr~~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 20:47:58

A ja chodze do dentysty na H.Pobożnego i tez jest rewelacyjnie i przyjemnie

#29 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 20:55:05

Każda rekomendacja jest subiektywna.
Ja polecam Mariusza Synaka...naprawdę profesjonalny stomatolog, uratował mi i naprawił to,co spaczono mi u innych...
p.s. U niego pocę się mniej na fotelu, choć daleko mi do błogiego snu...ale z drugiej strony...u innych pilnowano mnie, żebym nie emigrował ukradkiem z fotela ;)

Użytkownik ate edytował ten post 01 marzec 2010 - 20:56:44

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 22:35:38

ktos sie moze orientuje jakie sa teraz ceny kanalowego leczenia zeba u polecanych stomatologow?

#31 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 13:37:02

ktos sie moze orientuje jakie sa teraz ceny kanalowego leczenia zeba u polecanych stomatologow?

To zależy ile ma się kanałów w zębie. Ja miałam 1 kanał i zapłaciłam w Vitrodencie około 480 zł

Użytkownik ilmaza87 edytował ten post 01 kwiecień 2010 - 13:37:30

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 19:06:20

Ja od roku leczę zęby w Medicusie na Piłsudskiego u dr. Wojewódzkiej i jestem BARDZO zadowolona. DO niedawno można było robić taniej - usługa na książeczkę a za plombę światłoutwardzalną płaciłam. Teraz już niestety tego nie ma, ale i tak nie zamierzam zmieniać dentysty. Dr jest sympatyczna a jednoczesnie profesjonalistka.

#33 ~eeettaaaaa~

~eeettaaaaa~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 19:44:55

A ja polecam dr Katarzynę Dymek z Ustki koszt leczenia 1 zęba 110 zł ze znieczuleniem-znajoma ostatnio leczyła kanałowo zeba u klimczuk król i wybulila 600 zł

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:36:02

Ok to moze z innej beczki - gdzie ma sie udac ktos kto sie dentysty boi lub ma problemy z odruchem wymiotnym podczas zabiegu? Czy w Slupsku jest gabinet, w ktorym zabiegi dokonuje sie przy wykorzystaniu narkozy lub innych srodkow, ktore pozwola pacjentowi i lekarzowi na bezstresowe grzebanie w paszczece?

#35 ~Joan~

~Joan~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:52:02

Jestem osobą, dla której każda wizyta u dentysty wiązała się z dużym stresem, na dodatek pilnie potrzebowałam leczenia a żaden dentysta nie chciał się takiego podjąć ponieważ mam aparat ortodontyczny. Każdy tylko mówił, że po ściągnięciu (a aparat na tamtą chwilę miałam nosić jeszcze 1,5 roku) więc nie chciałam sobie nawet wyobrażać jakie będę miała ubytki po takim czasie. Na szczęście znalazłam Panią doktor w Słupsku dla której ceramik nie był żadną przeszkodą. Dla strachliwych mogę dodać, że w gabinecie panuje fajna atmosfera, gra muzyka relaksacyjna, i znieczulenie to norma, Pani stomatolog dba o samopoczucie pacjenta, Warto jeszcze dodać, że ceny są ok. lekarz stomatolog Katarzyna Weiss-Oporska ul. Prosta ;)

#36 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 09:22:40

Ok to moze z innej beczki - gdzie ma sie udac ktos kto sie dentysty boi lub ma problemy z odruchem wymiotnym podczas zabiegu? Czy w Slupsku jest gabinet, w ktorym zabiegi dokonuje sie przy wykorzystaniu narkozy lub innych srodkow, ktore pozwola pacjentowi i lekarzowi na bezstresowe grzebanie w paszczece?

Nie wydaje mi się, też tego szukałam.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 10:08:16

Nie ma co się bać. Wiadomo, czasami musi troszkę zaboleć, praktycznie zawsze jest to trochę nieprzyjemne. Ja wolę jednak na żywca, bez znieczulenia. Po znieczuleniu pół dnia mam wrażenie, że nie swoją twarz mam :D

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 11:06:16

czyli 600zl za kanalowe to standard?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 15:00:44

Pod narkoza robilam zeby u dr.Wagnera.Zdecydowalam sie,bo bardzo sie balam.Pozniej chodzilam jeszcze i teraz pytam,czego ja sie balam.

Dr.jest tak delikatnym,sympatycznym i dobrym fachowcem,ze nie ma co sie bac.Polecam,naprawde w gabinecie jest kilku lekarzy,pelnen profesjonalizm,dokladnosc.O cenach pisac nie bede,bo nie mam porownania z innymi gabinetami.

#40 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 11:34:03

Ja polecam wam spis na takiej stronce http://www.portalden...czny.pl/pacjent
znalazłem tam w warszawie super dentystę

Pozdrawiam
Mariola

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych