Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

516 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 22:29

A ja nie polecam doktora Kapusty z Vitrodentu, zwłaszcza, gdy idzie się z dzieckiem.
Nie dość, że potraktował mnie z córką jak najgorsze zło, które mu się przytrafiło, to wręcz nakrzyczał na mnie, że dziecko nie chce współpracować - córka miała wówczas 4 lata, więc trudno oczekiwać, żeby z chęcią otwierała buzię, gdy pcha się do niej wiertarkę.
Zrobił się cały czerwony na twarzy i był bardzo nieprzyjemny. Mąż myślałam, że mu w końcu przyleje, bo naprawdę potraktował nas, a zwłaszcza nasze dziecko, w sposób karygodny.

takie wlasnie podejscie maja slupscy dentysci do malych dzieci...

#242 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 09:35

takie wlasnie podejscie maja slupscy dentysci do malych dzieci...

nie uogólniaj,bo nie wszyscy,ja chodzę na Chłopickiego,asystentka tak dziecko zagadała,że pytało mnie kiedy znowu do niej pójdzie.Rewelacja.pozytyw na 6

#243 ~majkelowy~

~majkelowy~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 12:05

Dla dzieci polecam dobrego dentystę z kliniki mak-laser ... konkretnie chodzi mi o Cieszkowskiego 4. Bardzo przyjemna i fachowa osoba. Polecam bo warto!

#244 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 10:32

Wczoraj wraz z moją 5 letnia córką odwiedziłśmy gabinet dr Mart Płować z Perfekt Dentu (galeria prestige) i jestem zachwycona. Córka nie chciała nigdy współpracować z żadnym stomatologiem, mimo że pierwsza wizyta (gdy miała 3 lata) była bardzo zachowawcza i przyjemna, bez żadnego stresu czy leczenia. Niestety, później gdy słyszała wiertło od razu zamykała buzię, koniec kropka. Nic nie pomagało, ani długie rozmowy, ani prośby, ani nawet przekupstwo (wiem, że to niezbyt dobry pomysł, ale tonący brzytwy się chwyta).
Moja córka zaparła się i z czasem z jednego chorego zęba zrobiły się 3, mimo tego, że bardzo dbałyśmy o higienę jamy ustnej i o prawidłową dietę.
Pani Marta wczoraj dokonała cudu, tak zagadała moje dziecko, wszystko jej pokazała, wytłumaczyła, pozwoliła wybrać kolor plomby (wybór padł oczywiście na różową), rozśmieszała moją córkę do tego stopnia, że mała całkiem zapomniała o stresie i o wcześniejszych przykrych doświadczeniach i bez szemrania pozwoliła sobie wyleczyć zęba. Na razie jednego, ale jesteśmy już umówione na kolejną wizytę. Kasowo też tragicznie nie wyszło.
Jeśli ktoś ma dziecko, które podobnie jak moje, nie bardzo chce współpracować z dentystą, to z czystym sumieniem polecam panią Martę.

#245 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 10:33

Wczoraj wraz z moją 5 letnia córką odwiedziłśmy gabinet dr Mart Płować z Perfekt Dentu (galeria prestige) i jestem zachwycona. Córka nie chciała nigdy współpracować z żadnym stomatologiem, mimo że pierwsza wizyta (gdy miała 3 lata) była bardzo zachowawcza i przyjemna, bez żadnego stresu czy leczenia. Niestety, później gdy słyszała wiertło od razu zamykała buzię, koniec kropka. Nic nie pomagało, ani długie rozmowy, ani prośby, ani nawet przekupstwo (wiem, że to niezbyt dobry pomysł, ale tonący brzytwy się chwyta).
Moja córka zaparła się i z czasem z jednego chorego zęba zrobiły się 3, mimo tego, że bardzo dbałyśmy o higienę jamy ustnej i o prawidłową dietę.
Pani Marta wczoraj dokonała cudu, tak zagadała moje dziecko, wszystko jej pokazała, wytłumaczyła, pozwoliła wybrać kolor plomby (wybór padł oczywiście na różową), rozśmieszała moją córkę do tego stopnia, że mała całkiem zapomniała o stresie i o wcześniejszych przykrych doświadczeniach i bez szemrania pozwoliła sobie wyleczyć zęba. Na razie jednego, ale jesteśmy już umówione na kolejną wizytę. Kasowo też tragicznie nie wyszło.
Jeśli ktoś ma dziecko, które podobnie jak moje, nie bardzo chce współpracować z dentystą, to z czystym sumieniem polecam panią Martę.

*Płowaś miało być ;-)

#246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 14:38

Maciej Sobczyński i Agnieszka Koczerga na Pobożnego. Moja 6 letnia córka, zawsze pyta - a czy przyjdziemy jeszcze do tego miłego pana?

Sam robiłem kilka zębów, wszystko ok, nic nie wyleciało, do tego prześwietlenia na miejscu.

PS. Pierwszy gabinet lekarski w Słupsku, gdzie dostałem paragon ;)

#247 ~jaka ja~

~jaka ja~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 17:12

Maciej Sobczyński i Agnieszka Koczerga na Pobożnego. Moja 6 letnia córka, zawsze pyta - a czy przyjdziemy jeszcze do tego miłego pana?

Sam robiłem kilka zębów, wszystko ok, nic nie wyleciało, do tego prześwietlenia na miejscu.
\

dr koczergi nie polecam wyrywajac ósemke na szczekowej poznalam jaka jest nerwowa nie polecam osobom ktore boja sie dentysty.

#248 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 17:31

dr koczergi nie polecam wyrywajac ósemke na szczekowej poznalam jaka jest nerwowa nie polecam osobom ktore boja sie dentysty.

nie wiem jak jest teraz, ale kiedys leczylam zeby u tej Pani na Tuwima jak jeszcze na nfz przyjmowala i nie polecam. Na dzien dzisiejszy niektorych zebow juz nawet nie da sie uratowac, trzeba sie ich pozbyc po prostu...takie zdrowiutkie:(

#249 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 18:20

nie wiem jak jest teraz, ale kiedys leczylam zeby u tej Pani na Tuwima jak jeszcze na nfz przyjmowala i nie polecam. Na dzien dzisiejszy niektorych zebow juz nawet nie da sie uratowac, trzeba sie ich pozbyc po prostu...takie zdrowiutkie:(

nie obrazajac ta pani jest zbyt nerwowa by leczyc ludzi wiekszosc boi sie dentysty a niestety spokojnie nie da sie isc do tej pani na wizyte.

#250 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2013 - 19:13

Koczerga to porażka. A paragony dają również państwo Barcikowscy!

#251 ~kra~

~kra~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 17:16

Kiedys leczyłam zęby u dr Rakowskiej, było masakrycznie drogo i ona nie pyta z czym się przychdzi. Zaczyna kilka zebów na raz i zanim się człowiek spostrzeże, juz ma zaplanowane wizyty i koniec. Ze 3 lata temu miałam jakąś awarię i polecono mi przychodnię na Sołdka (tam były 2 przychodnie blisko siebie-nie wiem która). Zostałam przyjęta w gabinecie, w którym stały 2 fotele i jakis inny stomatolog pracował nad innym pacjentem. Średnia przyjemność. Mój dent. rozwiercił mi ząb i .....powiedział, że on skończył, bo już nic nie może dla mnie zrobić. Nawet nie chciał mi wyjaśnić dlaczego. Nalegałam, żeby mi cos poradził w tej sytuacji i tak mnie nie zostawiał. Nie wiedziałam, że tak można zrobic z pacjentem. Otwarty ząb! W końcu powiedział, że nie ma odpowiedniego sprzętu. Mam spróbowac u p. Rogińskiego, bo on ma. P. Rogiński okazał się świetny. Jest bardzo konkretny. Miałam wrażenie, że jestem w dobrych rękach, miałam zaufanie do niego. Ma wielki telebim, na którym wszystko widać dokładnie, leczy pod mikroskopem. Mój mąż potem też leczył sie u niego. Lekarz rozwiązał problemy z jego zębami, które były wcześniej wiele lat diagnozowane i nikt nie wiedział, co z tym zrobić. Udało się.
Byłam też pacjentką dr Rogowskiego z Kopernika. Wszystko w porządku, przywiązuje dużą wagę do estetyki i ma wyczucie, jest dokładny i wnikliwy, punktualny i nie miałam wrażenia, że się tak bardzo spieszy, ale zraził mnie do siebie brakiem cierpliwości. Odpuściłam, bo za bardzo się bałam. Ja jak dziecko. Lubię wiedzieć, co się będzie w moich ustach działo i dlaczego, wtedy lepiej znoszę leczenie. Myślę, że jest to baaardzo niedoceniana sprawa przez dentystów. Leczyłam też zeby u dr Roman. Super, jest konkretna, rzetelna, mam wrazenie, ze dokładna i że zna się na rzeczy. Zajmuje się dziąsłami. Bardzo higieniczna.
WSZYSCY lekarze znieczulenia mieli doskonałe. Bardzo się bardzo spieszą, żeby zmieścić się w wyznaczonym czasie i nie ma chwili na zastanowienie się i podjęcie decyzji, bardzo mi to przeszkadza...ale może ja chcę zbyt wiele.
To chyba wszyscy, z którymi miałam przyjemność.
Może to komus pomoże.
Szukam opiniii o stomatologach, którzy współpracują z dobrymi protetykami, bo od nich też dużo zależy, choć są niewidzialni, a widząc niektóre "prace" boję się, że mogę się wpakować na niezłą minę, a przecież nie zapytam wprost....

#252 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 21:58

Kiedys leczyłam zęby u dr Rakowskiej, było masakrycznie drogo i ona nie pyta z czym się przychdzi. Zaczyna kilka zebów na raz i zanim się człowiek spostrzeże, juz ma zaplanowane wizyty i koniec. Ze 3 lata temu miałam jakąś awarię i polecono mi przychodnię na Sołdka (tam były 2 przychodnie blisko siebie-nie wiem która). Zostałam przyjęta w gabinecie, w którym stały 2 fotele i jakis inny stomatolog pracował nad innym pacjentem. Średnia przyjemność. Mój dent. rozwiercił mi ząb i .....powiedział, że on skończył, bo już nic nie może dla mnie zrobić. Nawet nie chciał mi wyjaśnić dlaczego. Nalegałam, żeby mi cos poradził w tej sytuacji i tak mnie nie zostawiał. Nie wiedziałam, że tak można zrobic z pacjentem. Otwarty ząb! W końcu powiedział, że nie ma odpowiedniego sprzętu. Mam spróbowac u p. Rogińskiego, bo on ma. P. Rogiński okazał się świetny. Jest bardzo konkretny. Miałam wrażenie, że jestem w dobrych rękach, miałam zaufanie do niego. Ma wielki telebim, na którym wszystko widać dokładnie, leczy pod mikroskopem. Mój mąż potem też leczył sie u niego. Lekarz rozwiązał problemy z jego zębami, które były wcześniej wiele lat diagnozowane i nikt nie wiedział, co z tym zrobić. Udało się.
Byłam też pacjentką dr Rogowskiego z Kopernika. Wszystko w porządku, przywiązuje dużą wagę do estetyki i ma wyczucie, jest dokładny i wnikliwy, punktualny i nie miałam wrażenia, że się tak bardzo spieszy, ale zraził mnie do siebie brakiem cierpliwości. Odpuściłam, bo za bardzo się bałam. Ja jak dziecko. Lubię wiedzieć, co się będzie w moich ustach działo i dlaczego, wtedy lepiej znoszę leczenie. Myślę, że jest to baaardzo niedoceniana sprawa przez dentystów. Leczyłam też zeby u dr Roman. Super, jest konkretna, rzetelna, mam wrazenie, ze dokładna i że zna się na rzeczy. Zajmuje się dziąsłami. Bardzo higieniczna.
WSZYSCY lekarze znieczulenia mieli doskonałe. Bardzo się bardzo spieszą, żeby zmieścić się w wyznaczonym czasie i nie ma chwili na zastanowienie się i podjęcie decyzji, bardzo mi to przeszkadza...ale może ja chcę zbyt wiele.
Może to komus pomoże.
Szukam opiniii o stomatologach, którzy współpracują z dobrymi protetykami, bo od nich też dużo zależy, choć są niewidzialni, a widząc niektóre "prace" boję się, że mogę się wpakować na niezłą minę, a przecież nie zapytam wprost....

a moze tak napiszesz gdzie przyjmuje ta dr rakowska

#253 ~kra~

~kra~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 00:43

a moze tak napiszesz gdzie przyjmuje ta dr rakowska

dr Rakowska przyjmuje na Kalinowej

#254 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:22

Może to komus pomoże.

Niestety dobrego protetyka w Słupsku nie znajdziesz..zamawiając protyezę licz się z tym, że będziesz pilniczkiem do paznokci dopasowawać protezę, bo stomatolodzy nie mają cierpliwości..? Korony sa za duże,krzywe, a lekarz i tak je przyklei, BO JEGO CZAS JEST NAJWAŻNIEJSZY i skasuje odpowiednio. Ty będziesz miał wykrzywiony zgryz, nie możesz domknąć ust, ale STOMATOLOG ZROBIŁ SWOJE..?

#255 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:36

Chciałabym wszystkich ostrzec przed dr Przybyszewskim, który ma gabinet 24h/dobę przy ulicy Chłopickiego 5 w Słupsku. !!!!!!!
MASAKRA!Wziął ode mnie zalepiając w dwóch ząbkach w 5 minut mojemu 5-letniemu dziecku skruszałe kawałki plomb 100 zł!!! NA dodatek po wyjściu małego bolał ząb i tam ma wielką dziurę a drugą na trójce na zewnątrz, że nawet nie stomatolog to zauważy i o tym nawet nie powiedział!!!NIE POLECAM!!!OCENA UJEMNA

widzicie sami co ludzie klepią,za 100zl chciala,żeby wszystkie zęby wyleczył? najlepiej spytac tych co tam chodzą,albo sprobowac samemu.ludzie czasami wydziwiaja,jak mają wydac kasę,a gabinet jest prywatny.obaidek też chcialabyś zaplacic za 1 osobę,a żeby 4 się najadły 4 osoby??????ja leczyłam i wierzcie ,super fachowiec,ale nie musicie wierzyc.

#256 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:41

widzicie sami co ludzie klepią,za 100zl chciala,żeby wszystkie zęby wyleczył? najlepiej spytac tych co tam chodzą,albo sprobowac samemu.ludzie czasami wydziwiaja,jak mają wydac kasę,a gabinet jest prywatny.obaidek też chcialabyś zaplacic za 1 osobę,a żeby 4 się najadły 4 osoby??????ja leczyłam i wierzcie ,super fachowiec,ale nie musicie wierzyc.

aha mają super protetyka i spędziłam 3 godz,na dopasowaniu,kużwa ja już bylam zmęczona,a lekarz dłubal z dokladnością złotnika,ale ma cierpliwośc,ale mam zęby jak gwiazda,

#257 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 10:44

aha mają super protetyka i spędziłam 3 godz,na dopasowaniu,kużwa ja już bylam zmęczona,a lekarz dłubal z dokladnością złotnika,ale ma cierpliwośc,ale mam zęby jak gwiazda,

3 godz. na dopasowywaniu protezy..? :o Więc lekarz zrobił kiepski wycisk i potem protetyk wykonał taką protezę,że w zaden sposób stomatolog nie mógł dopasować..a nie chciał narażać się zwracając ją do poprawy. Porządny stomatolog robi wycisk+zleca zrobienie WOSKOWEJ PROTEZY, którą przymierza i dopasowuje i dopiero potem zleca wykonanie prawdziwej, która już powinna dobrze pasować..ale kto by się tym tak przejmował. ;) Najważniejsza jest kasa, a pacjent może mieć; ZBYT DUŻE I LUŻNE KORONKI, PROTEZĘ WYKRZYWIAJĄCA TWARZ, ZĘBY JAK KOŃ /choć ma drobne z natury/, plomby różniące się kolorem od zębów i wykruszające się po kilku miesiącach. Można wrócić do stomatologa na poprawkę.. :unsure: pewnie można..ale kto by się odważył? :wacko: pojeżdzi Ci wiertłem po odsłoniętej szyjce zębowej aż podskoczysz pod sufit :( i powie, że jesteś lękliwy i niedotykalski :wacko: :blink:

#258 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 10:52

A co powiecie o nowym gabinecie na Piekielko,po banku?

#259 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 20:51

Może nie wiem,gdzie dobry,ale wiem gdzie zły,omijajcie z daleka Medicusa!Oszuści celowo uszkadzają zdrowe zęby,żeby wyciągnąć kasę!

#260 ~jolanta~

~jolanta~
  • Goście

Napisano 08 luty 2013 - 21:20

Może nie wiem,gdzie dobry,ale wiem gdzie zły,omijajcie z daleka Medicusa!Oszuści celowo uszkadzają zdrowe zęby,żeby wyciągnąć kasę!

nawet panstwowo spier...zeby tylko po to by isc wybulic kase prywatnie!NIE POLECAM poza tym odsyłaja od gabinetu do gabinetu bo nie chce im sie a dr.woj...ka to wogole caryca tego nie leczy tego tez nie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych