Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

511 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 18:25

polecam panią Dziaduszek-Kuś przy Mikołajskiej. osoba kompetentna, rzetelna i uczciwa.

#222 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 21:30

polecam panią Dziaduszek-Kuś przy Mikołajskiej. osoba kompetentna, rzetelna i uczciwa.

zapomniałas dodac MEGA NERWOWA

#223 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 08:10

synak lena jest slaba stomatolog w estetyce zeba nie polecam:( :(

#224 ~Bezzebny usmiech~

~Bezzebny usmiech~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 08:58

wyrywac polecam codziennie w medicusie od 9-11 na nfz a prywatnie polecam dr łączyńska ul.wolnosci oraz dr barcikowskiego ul.kilinskiego.

Wlasnie ukruszyla mi sie plomba, ktora zalozono 5 miesiecy temu w gabinecie przy ul.Wolnosci. W Slupsku leczenie zebow kosztuje majatek, a wyniki jak w loterii- uda sie lub nie. Ogolnie prywatne leczenie nie oznacza,ze unikniesz protezy. Profesjonalizm=strata zebow i pieniedzy..? Namawiaja do wybielania zebow, a potem musisz placic krocie za licowki...ech...zeby nie te zeby bylaby d.... z geby..

#225 Ala2

Ala2

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 11058 postów

Napisano 22 listopad 2012 - 09:11

Wlasnie ukruszyla mi sie plomba, ktora zalozono 5 miesiecy temu w gabinecie przy ul.Wolnosci. W Slupsku leczenie zebow kosztuje majatek, a wyniki jak w loterii- uda sie lub nie. Ogolnie prywatne leczenie nie oznacza,ze unikniesz protezy. Profesjonalizm=strata zebow i pieniedzy..? Namawiaja do wybielania zebow, a potem musisz placic krocie za licowki...ech...zeby nie te zeby bylaby d.... z geby..

Zaproponuję Panią dr Ewę Rakowską z ulicy Kalinowej w Słupsku. :)

W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, 

ale o to, by tańczyć w deszczu.

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 15:43

SYNAK LENA JEST B.SŁABĄ STOMATOLOG NIE POLECAM!!!!!!!! :( :( :(

#227 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 16:04

a czy ktos chodził do dr.raubo-mrozowska na 3 maja nowe bloki?.

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 19:23

nie wiem jak prywatnie, ale na nfz nie polecam. Dzieki Niej moje dziecko jest dentofobem.
Nerwowa bez podejscia do dzieci, zaluje, ze poszlam tam z dzieckiem.

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 19:28

nie wiem jak prywatnie, ale na nfz nie polecam. Dzieki Niej moje dziecko jest dentofobem.

#230 ~meggy~

~meggy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2012 - 19:39

popieram w dodatku zawsze czuc od niej fajki jest naprawde nerwowa potrafi zaklac przy pacjencie jak cos jej nie pasuje!nie polecam nerwus straszny z tej kobiety!

#231 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 21:59

Witam, niestety mam bolącą ósemkę która na domiar złego rośnie poziomo...Nie mam też zdjęcia rtg. Czy ktoś się może orientuje czy na Chłopickiego mogą mi ją wyrwać na miejscu i ile może to kosztować??

#232 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 20:17

potrzebne jest zdjecie rtg co do ceny trzeba zadzwonic

#233 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:20

Chciałabym wszystkich ostrzec przed dr Przybyszewskim, który ma gabinet 24h/dobę przy ulicy Chłopickiego 5 w Słupsku. !!!!!!!
MASAKRA!Wziął ode mnie zalepiając w dwóch ząbkach w 5 minut mojemu 5-letniemu dziecku skruszałe kawałki plomb 100 zł!!! NA dodatek po wyjściu małego bolał ząb i tam ma wielką dziurę a drugą na trójce na zewnątrz, że nawet nie stomatolog to zauważy i o tym nawet nie powiedział!!!NIE POLECAM!!!OCENA UJEMNA

#234 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 15:57

dziwne skoro tyle zaplacilas czemu tego nie reklamujesz?przeciez na plomby sa gwarancje

#235 majonez

majonez

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 00:00

jak szukasz dobrego stomatologa to koniecznie zajrzyj na ulicę Ossowskiego 2 do http://mak-laser.pl/ !

#236 anioł stróż

anioł stróż

anioł stróż

• PipPipPipPip
  • 1354 postów

Napisano 19 grudzień 2012 - 20:42

Chciałabym wszystkich ostrzec przed dr Przybyszewskim, który ma gabinet 24h/dobę przy ulicy Chłopickiego 5 w Słupsku. !!!!!!!
MASAKRA!Wziął ode mnie zalepiając w dwóch ząbkach w 5 minut mojemu 5-letniemu dziecku skruszałe kawałki plomb 100 zł!!! NA dodatek po wyjściu małego bolał ząb i tam ma wielką dziurę a drugą na trójce na zewnątrz, że nawet nie stomatolog to zauważy i o tym nawet nie powiedział!!!NIE POLECAM!!!OCENA UJEMNA

Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenie..to przede wszystkim powinnaś to zrobić w gabinecie..

Sporo ubytków jak na 5.latka..
Jedną wizytą tego na pewno nie zamkniesz..

Przy okazji POLECAM profilaktykę :)

#237 salta47

salta47

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6397 postów

Napisano 20 grudzień 2012 - 19:44

Czy ktoś ma informacje o dr.Święckiej?Jakoś dawno u niej nie byłam,tak się złożyło,nawet nie wiem,czy jeszcze przyjmuje.

#238 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 21:12

Jeżeli masz jakiekolwiek zastrzeżenie..to przede wszystkim powinnaś to zrobić w gabinecie..

Sporo ubytków jak na 5.latka..
Jedną wizytą tego na pewno nie zamkniesz..

Przy okazji POLECAM profilaktykę :)

o jakiej profilaktyce mowisz?
myje zeby dziecku 3xdziennie a i tak ma ubytki, zwiedzilam w słupsku kilku stomatologow, pseudo pedodontow i zaden nic nie zdzialal, zero podejscia do malych dzieci. Zaznaczam, ze nie czekalam, az prochnica zezre zeba, bylam prywatnie i na nfz i jedyne co z tego mam to dziecko dentofoba...szkoda słow...

#239 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 21:19

o jakiej profilaktyce mowisz?
myje zeby dziecku 3xdziennie a i tak ma ubytki, zwiedzilam w słupsku kilku stomatologow, pseudo pedodontow i zaden nic nie zdzialal, zero podejscia do malych dzieci. Zaznaczam, ze nie czekalam, az prochnica zezre zeba, bylam prywatnie i na nfz i jedyne co z tego mam to dziecko dentofoba...szkoda słow...

droga pani ja mam 2 letnia córke i bylam na 3 maja w nowych blokach u dr raubo-mrozowskiej która ma cudowne podejscie do pacjenta=wizyta kosztuje 10-20 zł ja placilam 10 zł ale dziecko nawet nie zaplakalo=a cala wizyta trwala długo bo pani cierpliwie z usmiechem pokazala sprzet dziecku dala w nagrode jakis drobiazg a mala wyszla z usmiechem polecam naprawde kazdej mamie

#240 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 20:12

A ja nie polecam doktora Kapusty z Vitrodentu, zwłaszcza, gdy idzie się z dzieckiem.
Nie dość, że potraktował mnie z córką jak najgorsze zło, które mu się przytrafiło, to wręcz nakrzyczał na mnie, że dziecko nie chce współpracować - córka miała wówczas 4 lata, więc trudno oczekiwać, żeby z chęcią otwierała buzię, gdy pcha się do niej wiertarkę.
Zrobił się cały czerwony na twarzy i był bardzo nieprzyjemny. Mąż myślałam, że mu w końcu przyleje, bo naprawdę potraktował nas, a zwłaszcza nasze dziecko, w sposób karygodny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych