Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie dobry dentysta ?

531 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~Aniołek~~

~~Aniołek~~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 12:14

Heja, proste pytanie gdzie dobry dentysta w Słupsku ? Nie obchodzą mnie kwestie finansowe, a profesjonalizm i podejście do pacjenta/klienta.
Proszę trzymać się tematu i opisać swoje zaufane firmy, dziękuje z góry temat na pewno przyda się reszcie użytkowników przeszukujących google za dentystą.

Słyszałem o dr Marcinie Nyk'u dobre opinie ktoś podziela ?

#2 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 12:35

Halina Lidzbarska ul.Mostnika 11/2 tel 059 8426737 POLECAM

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 13:23

Heja, proste pytanie gdzie dobry dentysta w Słupsku ? Nie obchodzą mnie kwestie finansowe, a profesjonalizm i podejście do pacjenta/klienta.
Proszę trzymać się tematu i opisać swoje zaufane firmy, dziękuje z góry temat na pewno przyda się reszcie użytkowników przeszukujących google za dentystą.

Słyszałem o dr Marcinie Nyk'u dobre opinie ktoś podziela ?

Proste pytanie i bardzo trudna odpowiedż.Nasza rodzinna dentystka zawiodla po latach leczenia całej rodziny; zostawiła zepsuty ząb pod koroną wiedząc, że grozi to powikłaniami po operacji kardiologicznej.Skasowała całą rentę za przygotownie przed zabiegiem..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 14:41

Doktor Nyk w tym momencie prowadzi najlepszy i najlepiej wyposażony gabinet stomatologiczny w slupsku. Jest stomatologiem jak i chirurgiem szczękowym 100% profesjonalizmu polecam!

#5 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 16:16

Ja polecam dr Rogowskiego.
Ma świetnie wyposażony gabinet, jest stomatologiem i ma również specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Zajmuje się protetyką i implantologią.
Ratuje zęby "beznadziejne". Jest dokładny, nie spieszy się i czeka aż znieczulenie zacznie działać.
Tani nie jest, ale za jakość niestety trzeba płacić.
Wraz z żoną (nie znam opinii na jej temat) mają gabinety przy ul. Kopernika, obok "Mai" i "Merlin Monroe"

#6 ~bez znieczulenia~

~bez znieczulenia~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 17:04

SALUS zielona , pani Wesołowska . Robię trzeci ząb(kanałowo) i nie narzekam wręcz polecam. :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 18:14

SALUS zielona , pani Wesołowska . Robię trzeci ząb(kanałowo) i nie narzekam wręcz polecam. :)

Nie chwal dnia przed zachodem słońca, a dentysty póki masz zęby..bo może się okazać,że niedoleczony i za kilka tygodni usuniesz nie tylko ten ale i te obok leczonego... :D

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 20:19

Pani dr Ewa Senko ul.Poznańska 2.Polecam z ogromnym przekonaniem w imieniu mojej Mamy,córki i własnym oczywiście.Pełen profesjonalizm i ciepło,którego wystraszony pacjent potrzebuje baaardzo.Reklamacji brak.
tel.(0-59)842 48 23

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 20:35

a ja polecam nitkę i klamke od drzwi. od wieków sprawdzony sposób na boloncego zemba.
oczywiście potrzebna druga osoba, ktora z drugiej strony pociagnie za ta klamke.

#10 ~luna~

~luna~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 20:36

Pełnym profesjonalizmem wykazał się dr.Rogiński, uratował ząb, który został przewiercony w poszukiwaniu kanału/?/ poniżej dziąsła przez inną dentystkę/Sołdka/ co wywołało stan zapalny i groziło usunięciem zęba/jeden niestety wcześniej został stracony w ten sam sposób/

Również polecam pana doktora Leszka Rogińskiego, jest doskonałym specjalistą. Uratował mi zęba, który wg pewnej pani stomatolog nadawał się do usunięcia.

#11 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 20:45

a ja polecam rewelacyjnego słupskiego Popa prawosławnego Mariusza Synaka. Od lat leczę u niego zęby ja i cała moja rodzina. Podejmował się przypadków beznadziejnych, leczył zęby spisane przez innych na straty. Ma super nowoczesny sprzęt w gabinecie( nie trzeba robić prześwietlenia- robi na miejscu!) Mąż uniknął nawet chirurga szczękowego, doktor bardzo sprawnie poradził sobie sam. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Krasińskiego.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2009 - 10:14

a ja polecam nitkę i klamke od drzwi. od wieków sprawdzony sposób na boloncego zemba.
oczywiście potrzebna druga osoba, ktora z drugiej strony pociagnie za ta klamke.

:lol: Dobre!Można też wyprowadzić psa i przywiązać nitkę do smyczy, sukces murowany gdy zobaczy kota.. :D

#13 ~ano~

~ano~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 09:37

czy leczy sie ktos u szabata? bo nad nim sie zastanawiam, kilka osob go polecalo

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 16:36

a ja polecam rewelacyjnego słupskiego Popa prawosławnego Mariusza Synaka. Od lat leczę u niego zęby ja i cała moja rodzina. Podejmował się przypadków beznadziejnych, leczył zęby spisane przez innych na straty. Ma super nowoczesny sprzęt w gabinecie( nie trzeba robić prześwietlenia- robi na miejscu!) Mąż uniknął nawet chirurga szczękowego, doktor bardzo sprawnie poradził sobie sam. Przyjmuje w gabinecie przy ul. Krasińskiego.

..?..no proszę..To się nazywa dbanie o pacjenta, a w razie nieudanego zabiegu i powikłań rozgrzeszenie gratis?

#15 ~troll~

~troll~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 17:06

ulica Klinskiego Mirosław Barcikowski,duzo boksowałem kiedys i straciłem jedynke,3 dentystow z miasta probowało ja reaktywowac,wszystko odpadało,jedynie pan Mirek przykleił tak,ze trzyma juz 5 rok czyli polecam w przypadkach beznadziejnych

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 17:53

dr. Grzech na ul. Wiejskiej

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 11:44

[quote name='Gość' date='15.10.2009, 18:53:09' post='210758']
dr. Grzech na ul. Wiejskiej
...a rozgrzeszenie na Krasińskiego.. :blink:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 18:16

Czy ktoś leczył zęby lub robił koronki u Roberta Suchorowskiego?

#19 ~Falco~

~Falco~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 23:20

Polecam natomiast dr Krzysztofa Barcikowskiego,gabinet na ul.Kilińskiego(obok apteki,naprzeciwko salonu fryzjerskiego i bukmahera),tanio może nie jest,ale solidnie i bezboleśnie....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2009 - 00:00

mnie jeden kanałowy kosztował w vitrodent coś ponad 400 i rozleciał się po miesiącu... aczkolwiek naprawiać go już będzie kto inny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych