Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gdzie do SPA

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~corny~

~corny~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 12:01:58

Jeśli poszukujesz Spa w ustronnym, spokojnym miejscu (czyli tak jak ja) powinno zainteresować Cię to znajdujące się w hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Z Pomorza jest niedaleko, a miejsce na prawdę zachwyca, bo tam nie tylko jest Spa z zabiegami, jak winoterapia, outdoorspa, alfasfera, itp., ale też piękne okolice.:)

#22 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 10:57:39

A czemu by nie pojechać na przykład w polskie góry? Może Zakopane nie jest najlepszym wyjściem, bo jest trochę oklepane, ale na przykład Bukowina Tatrzańska? Tamtejszy hotel Bukovina oferuje właśnie usługi SPA, a przy okazji można sobie popływać w basenach termalnych...

Dołączona grafika

#23 ~amelcia1988~

~amelcia1988~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 10:19:00

Ja co roku jeżdżę w góry, głównie właśnie do Zakopanego, ale także do innych tzw. zimowych miejscowości. W tym roku wyjątkowo postanowiłam się wybrać w góry latem - do Krynicy Zdroju. Jako, że fanką chodzenia po górach raczej nie jestem to wybrałam opcję SPA właśnie ^_^ jedziemy z siostrą do SPA w Geovicie. Siostra już była i wróciła wypiękniona, odmłodzona i w ogóle ach-och ;) Więc już się nie mogę doczekać :D

#24 ~Roanna~

~Roanna~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 17:45:35

polecam SPA na łonie natury - tylko i wylacznie na "Trzech stawkach" przy ul. Arciszewskiego (koło byłej strzelnicy). Wspaniale miejskie SPA, wypoczynek w wodzie, szerokie plaże z morskim piaskiem, blisko kompleksy leśne, ścieżki zdrowia, trasy trekkingowe, krystalicznie czysta woda, cisza i spokój. Mnóstwo atrakcji. Polecam każdemu.

#25 ~klient spa~

~klient spa~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 06:57:03

polecam SPA na łonie natury - tylko i wylacznie na "Trzech stawkach" przy ul. Arciszewskiego (koło byłej strzelnicy). Wspaniale miejskie SPA, wypoczynek w wodzie, szerokie plaże z morskim piaskiem, blisko kompleksy leśne, ścieżki zdrowia, trasy trekkingowe, krystalicznie czysta woda, cisza i spokój. Mnóstwo atrakcji. Polecam każdemu.

i całe hektary kibla

#26 ~irwin~

~irwin~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 15:54:21

ja moge polecic firme Chantal z warszawy, bardzo dobre uslugi i profesionalen podejscie

...

#27 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 18:40:06

SPA "Trzy Stawki" przy ul. Arciszewskiego w Słupsku:
Dołączona grafika
tam jest ZAJEBIŚCIE!!!

#28 ~mrsag~

~mrsag~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 09:42:10

Ja mogę polecić Primaverę w Jastrzębiej Górze, bardzo fajny hotel, sporo zabiegów SPA, siłownia, basen, sauna, masaże. Blisko plaży, dobre miejsce na spacery, sama miejscowość mało oblegana. Dobre miejsce, by podtrzymać formę lub zrobić kondycję.

#29 ~qarola~

~qarola~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 11:52:59

ja uważam, że bardzo ciekawym miejscem i całkiem niedaleko od pomorza bo ma pojezierzu brodnickim znajduje sie jeden z najlepszych ośrodków w Polsce hotel Głęboczek, jego specjalnością jest winoterapia i kąpiele w tym napoju bogów. Tam rzeczywiście można poczuć się komfortowo i luksusowo

#30 ~MałaMI~

~MałaMI~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 22:18:13

zgadzam się z przedmówcą , że hotel Głęboczek jest warty uwagi, ma bardzo ciekawe spa, przede wszytskim jako nieliczni w Polsce proponują zabiegi oparte na winoterapii, co jest nowością i oferują nawet kąpiele w winie co musi być super przeżyciem i uczuciem

#31 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2012 - 13:42:38

Ja poleciłam Ci zdcydowanie spa w świeradowym z droju lub w solcu zdroju. To jest sieć hoteli medical spa Malinowy dwór lub Malinowy zdrój. Ja wlasnie wrocilam ze Świeradowa, rok temu byłam w Solcu Zdroju i jestem baaaardzo zadowolona. Jak co roku pozwalam sobie na ta niezwykła przyjemnośc jaką jest pobyt w SPA.
Kilka dni temu wróciłam z Malinowego Dworu, hotel medical spa znajduje się w wojewódźtwie Wielkopolskim w Świeradowym Zdroju. Hotel ma 4gwiazdki,ale spokojnie zasluguje na 5. Ceny nie są niebotyczne, jedzenie pyszne, piękne wnętrza, stok obok hotelu, przemiła obsłga, bardzo profesjonalne zabiegi spa, rechabilitacja tez bardzo ok.
Idealne miejsce na pobyt całą rodziną, np w weekend mikołajkowy rodzice moga odpocząc bo dzieci maja zapewnioną opiekę samego św.Mikołaja )))) japlanuje jechać tam na Andrzejki i Sylwestra. Rok temu byłam w Malinowym Dworze w Sotalcu Zdroju i tez serdecznie polecam!!!!!

Uwaga! ta opinia to reklama ośrodka, znalazlam ją już na którymś z kolei forum. Nawet nie pokusili się o zmianę przecinków. Trochę słabo jak na marketingowców. Copy paste i jedziemy z tym samym na wszystkich forach. Żenada

#32 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 19:39:35

Chcesz się zrelaksować w unikatowych wnętrzach spa? Pragniesz odzyskać harmonię ciała i ducha przy pomocy wykwalifikowanych terapeutów? Marzy Ci się zanurzenie w aromacie olejków, ukojenie dzięki balsamom i specjalnie spreparowanym maseczkom? To wszystko możesz dostać u nas!
Przywracamy młodzieńczy wygląd skóry, oferujemy relaks i uczucie ukojenia. Dobre samopoczucie uzyskacie dzięki naszym zabiegom na dłonie i stopy, masażom relaksującym oraz zabiegom wyszczuplającym.
Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o siebie już dziś!

http://www.grodzka9.pl/

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 19:41:34

Chcesz się zrelaksować w unikatowych wnętrzach spa? Pragniesz odzyskać harmonię ciała i ducha przy pomocy wykwalifikowanych terapeutów? Marzy Ci się zanurzenie w aromacie olejków, ukojenie dzięki balsamom i specjalnie spreparowanym maseczkom? To wszystko możesz dostać u nas!
Przywracamy młodzieńczy wygląd skóry, oferujemy relaks i uczucie ukojenia. Dobre samopoczucie uzyskacie dzięki naszym zabiegom na dłonie i stopy, masażom relaksującym oraz zabiegom wyszczuplającym.
Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o siebie już dziś!

http://www.grodzka9.pl/

nie dodalaś Wiolu, że to reklama z Krakowa... a to forum jest dla Słupska. czy jesteś blondynką?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 18:51:09

Wybaczcie moją pomyłkę :) Jeśli będziecie w Krakowie to polecam tamto miejsce :)

#35 storczykowa

storczykowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 06:53:59

Do Kudowy Zdrój polecam się wybrać. Jest tam Adam Hotel & Spa, gdzie mają świetne zabiegi regenerujące, odprężające. Mi się tam bardzo podobało, bylam z meżem na rocznicy ślubu. Polecam, fajna okolica i czysta.

#36 ~pismaks~

~pismaks~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:12:27

W Józefowie pod Warszawą macie Beauty Center i tam rzeczywiście odmieniają cerę. Nie twierdzę, że ta zmiana przychodzi od razu, ale z czasem zdecydowanie - byłam na kilku zabiegach, później już sama pracowałam nad cerą kosmetykami HB. Odmiana diametralna.

#37 ~kontados~

~kontados~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:25:29

W Józefowie pod Warszawą macie Beauty Center i tam rzeczywiście odmieniają cerę. Nie twierdzę, że ta zmiana przychodzi od razu, ale z czasem zdecydowanie - byłam na kilku zabiegach, później już sama pracowałam nad cerą kosmetykami HB. Odmiana diametralna.

A napiszesz mi jak z trwałością efektów? Bo minęło już sporo czasu? To się utrzymuje? Gdzie czytam opinie firm z okolicy to ludzie piszą, że zabiegi to pic na wodę.

#38 ~hedagesz~

~hedagesz~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 13:17:07

Byłam tam 3 miesiące temu - miałam podobnie, zabiegi na cerę zniszczoną, kilka różnych, ale faktycznie z dużymi efektami, bo jednak wzmocniłam ją, usunęłam zanieczyszczenia i wygładziłam. Docelowo udało się uzyskać mocną zmianę i tak miało być.

#39 ~keszmana~

~keszmana~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 13:27:10

Wiem, że to kawał drogi, ale jeśli będziecie w okolicach Warszawy, to tam w Józefowie macie Beauty Center. To u nich właśnie miałam robione zabiegi. To tam udało mi się odmienić diametralnie wygląd cery i doprowadzić ją do normalności. Później już tylko praca kosmetykami Hildegard Braukmann. I teraz jest nawet bardziej niż ok ;-)

#40 ~kemral~

~kemral~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 13:18:58

Jedyne co mogę polecić to Beauty Center w Józefowie. Miałam tam całą serię zabiegów właśnie skierowanych do cery wymagającej. To była mocna i diametralna przemiana, która sprawiła, że cera zrobiła się całkiem inna - zdrowsza i ładniejsza. Jestem zadowolona, bo właśnie mniej więcej tego oczekiwałam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych