Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie brać kredyty.

Kredyt gotówkowy

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Adam321

Adam321

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:52:07

Nikt nie mówi o tym, żeby sprawdzać opinie o danych firmach i ofertach, a to serio ważne :) Moim zdaniem dobrze zaglądać do rankingów i porównywarek, na przykład ***** - można zapoznać się z opiniami

#62 kala13

kala13

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 01 październik 2018 - 18:33:44

Jeżeli potrzebujecie dodatkowych pieniędzy i nie wiecie skąd je pożyczyć to zapoznajcie się z ofertą kredytową w kredyt123. Ja sama skorzystałam z kredytu online i mogę potwierdzić że oferują dobre warunki. Do tego przejrzystą umowę , mało formalności i szybką decyzję. 

#63 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 13:27:51

Korzystałem z chwilówki w Loan Me, pieniądze szybko wpłynęły na konto. Wystarczy spłacać w terminie, żeby wszystko było dobrze.

#64 ~Maja668~

~Maja668~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 12:45:38

W AASA POLSKA można znaleźć wiele dobrych ofert wypłacanych czekiem GIRO nie widocznym dla komorników.

#65 Andrzej441

Andrzej441

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 15:20:56

Proponuję wejść na: Pasaż Finansowy Albert

#66 Kasia Polak

Kasia Polak

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 10:27:45

Teraz zabierają się trochę za rynek firm pożyczkowych. Słyszałam, że mają znowelizować ustawę antylichwiarską i jeszcze trochę obciąć maksymalne oprocentowanie (z około 50% do 40%). To oznacza, że konkurencja na rynku jeszcze się zaostrzy. Z jednej strony to dobrze, bo takie produkty bywają niebezpiecznie. Z drugiej natomiast to kolejne ograniczanie wolności  :mellow: Ludzie będą potrzebować takich produktów. Chociaż rynek ma też swoje wady. Ostatnio moim klientom daje się we znaki windykacja. Natarczywe telefony, wizyty w domu i straszenie sądami. Konsumenci nie wiedzą, że tak nie można robić. Fajnie to zostało opisane w tym artykule: https://abcpozyczki....ator-chwilowki/ . Najważniejsze to znać swoje prawa. Dzięki temu można świadomie kształtować swoją sytuację finansową i uniknąć wielu nieprzyjemności.

#67 Basia55

Basia55

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:07:06

od znajomej słyszałam że całkiem ok są pożyczki z zaplo. szukam też dla siebie coś bo na zabój potrzebuję kasy, co prawda tylko 1500 zł, ale dla mnie jest to duża kwota. jednak znaczącą część moich zarobków pochłaniają opłaty... sprawdzałam opinie wielu firm pożyczkowych. jednak ciągle myśle o zaplo ze względu na opinię mojej znajomej z pracy. jakies informacje i opinie o nich znalazłam tutaj (https://chwilowo.pl/opinie/zaplo/). Braliście u nich pożyczkę? nie wiem co robić :( 

#68 ewa342

ewa342

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:36:34

ja ostatnio z oferty Tani Kredyt (https://www.netpozyc...pl/tani-kredyt/) która uzyskałam przez internet na dowód osobisty i konto bankowe. Nikt mnie nie prosił o zaświadczenia, poręczenia czy zastawy. Wszystko trwało ok. 30 minut i na moim rachunku miałam już kasę.

#69 Areczek

Areczek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 11:13:42

Nikt nie mówi o tym, żeby sprawdzać opinie o danych firmach i ofertach, a to serio ważne :) Moim zdaniem dobrze zaglądać do rankingów i porównywarek, na przykład ***** - można zapoznać się z opiniami

Jak potrzeba nie wielkiej kwoty do 10 tys. to polecę placówkę Szybka Gotówka, mają bardzo wygodne warunki, są pożyczki darmowe i zawsze są jakieś promocję i zniżki. Firma godna zaufania

#70 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 13:42:26

Jak potrzeba nie wielkiej kwoty do 10 tys. to polecę placówkę Szybka Gotówka, mają bardzo wygodne warunki, są pożyczki darmowe i zawsze są jakieś promocję i zniżki. Firma godna zaufania

nie ma czegoś takiego jak darmowe pożyczki!!!!!!!!!!!!!!!!!  zastanów si jaki miałaby jakakolwiek instytucja parabankowa czy bankowa w udzielaniu DARMOWYCH pożyczek? Jedyną dla klienta formą teoretycznie darmową jest zakup ratalny ( np. allegro ) tzw. zero procent. Owszem kwota podana w ofercie jest kredytowana przez bank i rozłozona bez odsetek na równe raty. Tylko , że ten sam produkt za gotówkę można zawsze kupić gdzie indziej taniej. Akurat w tym przypadkum prowizję dla banku uiszcza nie kupujący czyli kredytobiorca , ale sprzedający towar. Takim "dil" pomiędzy bankiem i sprzedającym. A z tymi darmowymi pożyczkami i rabatami jest jak z promocjami w sklepach . Niestety naiwniacy zwsze się znajdą ! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych