Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie brać kredyty.

Kredyt gotówkowy

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 m0drzew

m0drzew

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 20:35:45

Czy poważnie szukasz pożyczki na założenie firmy lub spłatę kont? Czy zostałeś odrzucony przez bank lub innych wierzycieli? Nie musisz się martwić, że jesteś tutaj, aby dostarczyć Ci tego, czego szukasz bez zwłoki lub problemu.

* Fritz Schlunken:

piękna polszczyzna, a potem płacz, że przekręt nigeryjski czy inne gówno...

jak kredyt to tylko w banku i to najlepiej swoim, żadnych chwilówek - wydoją Cię do zera bez skrupułów (drobne druczki w chwilówkach są najlepsze i opłaty w tabeli opłat, których nie dołączają standardowo do pożyczek :D ) a już takich pseudo pożyczacy to unikać jak ognia, bo potem będzie o was odcinek uwagi, że za 4.000zł zabrali ci mieszkanie w wartości 300.000PLN

Użytkownik m0drzew edytował ten post 23 sierpień 2017 - 20:36:11

#42 ~zigi547~

~zigi547~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 13:55:20

No hej. Opcji żeby wziąć pożyczkę poza bankową to jest teraz faktycznie bardzo dużo. Ja zazwyczaj korzystam z porównywarek ofert. Ostatnio też spróbowałem z tej strony skorzystać – fargonpozyczki.pl. Ciekawe rozwiązanie, to jest taki serwis ogłoszeniowy w sumie z tą różnicą że nie ma innych ogłoszeń jak te które dotyczą pożyczek. Także ogłaszasz się, że potrzebujesz pieniędzy o konkretnych parametrach i czekasz na odzew pożyczkodawcy. Długo przy mojej ofercie czekać nie musiałem.  

#43 marianoo

marianoo

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:40:58

Uważaj z tymi kredytami, zbyt wiele osób się na nich niestety przejechało. Aktualnie testuje opcje binarne i muszę przyznać że ciekawy temat. Polecam sprawdzić

#44 ~JacekPiątek~

~JacekPiątek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:22:01

Witam, 

Ja swój kredyt brałem przy współpracy z dobrekredytowanie.pl  . Jestem bardzo zadowolony, bo pośrednik, z kto.rym się spotkałem naprawdę wykazywał chęć rozmowy, znalezienia dla mnie dobrego rozwiązania. Wszystkim się sam zajął, wypełnianiem dokumentów również. Poza tym bardzo mi pomogli :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 04:41:14

A ja mogę spokojnie napisać, że ten bank jest ok. Idea Bank jako jedyny nie żądał ode mnie niestworzonej ilości papierów i nie musiałem czekać na decyzję kilka tygodni. Kredyt fair dostałem, spłacam i jest dobrze, bo firma się kręci, bez tej kasy byłoby gorzej.

to jest żart jakiś a nie bank... ideabank to oszuści, najpierw ciągali po 5 razy do oddziału, że niby kredyt rzydzielony tylko jeszcze potrzebują takie zaświadczenie, jutro, że jeszcze inne, że wstępna decyzja pozytywna, ostateczna decyzja pozytywna, ale do konta KONIECZNIE trzeba założyć konto, jeszcze tylko zaświadczenie jedno i już... i nagle no jeszcze potrzebny jest wyciąg z innego konta gdzie są wpływy... zapraszam na podpisanie umowy, przychodzę... odmowa - bo scoring mam C, a żeby dali kredyt to muszę mieć A.... To nie wiedzieli o tym wcześniej????? tydzień później dostaełm kredyt BEZ PAPIERKOLOGII w mbanku.

potem przez pół roku wydzwaniał do mnie ideabank, że mają super ofertę kredytową !!! nie dziękuję, teraz już się nie dam nabrać na kredyt w 15 minut bez zbędnych formalności...

#46 rama

rama

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 16:16:39

Najlepiej w ogóle nie brać. No a jak już - to w swoim banku, w tym na rachunek w którym przychodzi wypłata.

#47 ~Mr Saint Toni~

~Mr Saint Toni~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 00:17:17

Witam Kandydat na pożyczkę,

Szukasz pożyczki dla firm, hipotek, kredytów samochodowych, pożyczek studenckich, pożyczek konsolidacyjnych, itp. Lub potrzebujesz pożyczki bankowej lub wsparcia finansowego z jednego lub więcej powodów. Jesteś w dobrym miejscu, aby poradzić sobie z kredytami! Dajemy pożyczki po niskim i przystępnym tempie 2%. W ciągu 24 godzin .. Kontakt przez email (Sainttoniloanfirm.live (a) outlook. com)

#48 Tygryss23

Tygryss23

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 00:27:06

Najlepiej w ogóle nie brać... :D Prawda ale jak już ktoś jest w tak podbramkowej sytuacji to polecam najpierw przejrzeć wszystkie możliwe opcje chociażby na https://faraon24.pl/...zki-internetowe

#49 rude_dude234

rude_dude234

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 10:16:45

Na pewno nie w nowych bankach, które dopiero co powstały. Jeśli boisz się wziąć większy kredyt to myślę, że najlepiej byłoby się zwrócić do jakiegoś doradcy finansowego, który by coś na to poradził. Odpowiednio dobrany kredyt, jego optymalna rata to wszystko, co potrzebne do pełni szczęścia. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. 

#50 Kacpair

Kacpair

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 18:20:03

Ja też mogę polecić jedną firmę. Mianowicie chodzi o creditstar https://www.coolfina...czka/Creditstar. Bardzo szybko i łatwo a do tego pierwszą pożyczkę mają darmową :) można powiedzieć - doskonale!

#51 geldmarket

geldmarket

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 grudzień 2017 - 00:08:27

A co jak ktos nie ma szans na pozyczke w banku czy zostają tylko takie pożyczki??

#52 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:56:53

Nie, zostają pożyczki u "rodziców" :P

_______

serwis finansowy

Użytkownik aszczerbik edytował ten post 15 grudzień 2017 - 14:56:16

#53 ~Aslan~

~Aslan~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 10:06:55

W Warszawie teraz się namnożyło wszelkiej maści speców od kredytów jak mrówek. Mi od pierwszego kontaktu bardzo podpasowało jak działają w N Kredyt (adres biura jest na n-kredyt.pl). Nie tracą czasu, szybko przedstawili mi kilka możliwych pożyczek i w zasadzie następnego dnia miałem pieniądze na koncie.

#54 m0drzew

m0drzew

Swojak

• PipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 06:09:41

pozyczki, chwilówki, kredyty.... a potem płacz bo komornik zajął konto lub zlicytował chatę... :(((

może czas przestać żyć na krechę ?

--

http://blog.drukarnia.org.pl - takie moje rozważania o wszytskim

#55 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 10:55:04

Przychodzi mi do głowy biuro N Kredyt, ja im dużo zawdzięczam w temacie konsolidacji, bo doradzili mi idealnie. Udało się szybko połączyć kilka kredytów w jeden i od razu spłata zaczęła iść łatwiej, mogłem wyjść na prostą, bo już w pewnym momencie poczułem ucisk pętli na szyi – oczywiście metaforycznie, ale jednak :)  

#56 ~robertjackson~

~robertjackson~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 13:13:41

złóż wniosek o pożyczkę 2018
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy masz jakiś kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz funduszy na uregulowanie długu, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie dobrego biznesu? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy następujące finansowanie dla osób prywatnych
* Finansowanie komercyjne
*Finanse osobiste
* Finansowanie biznesu
* Finanse budowlane
* Finansowanie biznesu i wiele innych:
i wiele więcej przy 2% stopie procentowej;
Skontaktuj się z nami Przez e-mail: robertjacksonfinacialservice@hotmail.com

#57 damian1111111

damian1111111

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 12:15:52

Dobry artykuł http://www.lista-fir...hwilowki-online , za nim się zdecydujecie to zerknijcie.

#58 waszkamm

waszkamm

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 01 czerwiec 2018 - 19:49:58

No teraz najlepszy czas na branie kredytu. W wielu bankach rrso poniżej 10%. W getinbank mają nwet tylko 4,5%/

#59 jolunia18

jolunia18

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:14:03

Kredyt to bardzo indywidualna sprawa, warto przed wzięciem takiego skorzystać z pomocy doradcy. Ja przy wyborze kredytu na firmę korzystałam z porad 

gdzie najpierw szczegółowo zapoznali się z moimi oczekiwaniami,później przedstawili oferty i pomogli w wyborze najlepszej. Mogłam również liczyć na pomoc w dopełnianiu formalności.

#60 Anna30

Anna30

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 19:33:56

W przypadku pożyczenia pieniędzy przede wszystkim trzeba sprawdzić w jakiej się jest sytuacji. Dlaczego? Ponieważ mając zadłużenie na pewno nie ma co liczyć na kredyt w banku. Taka jest prawda... Może w firmach pożyczkowych uda się odebrać pieniądze. Nawet w przypadku kredytu konsolidacyjnego banki bardzo mocno sprawdzają zdolność kredytową. Dlatego możesz zajrzeć na ***** gdzie prezentowane są oferty pożyczkodawców którzy nie wymagają zaświadczeń.

Niestety wnioskowanie o pożyczkę jest coraz trudniejsze (chodzi o weryfikację)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych