Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie brać kredyty.

Kredyt gotówkowy

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 Biton

Biton

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 14 sierpień 2016 - 17:07:53

Najlepiej po prostu skorzystac z wyszukiwarki kredytow (porownywarki), np [***SPAM***] Dzieki temu jestesmy w stanie wybrac najkorzystniejsza dla nas oferte - a o to przeciez chodzi, aby nie przeplacac, prawda?

#22 Tadusz_Norek

Tadusz_Norek

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 27 sierpień 2016 - 12:12:26

Co do pierwszego zdania wypowiedzi, to pełna zgoda. Co do drugiego, to już niekoniecznie. W Polsce nie ma "parabanków", ponieważ w żadnej ustawie nie znajdziesz takiej definicji. Co najwyżej mogą być podmioty gospodarcze, które udzielają takich pożyczek z własnego kapitału, bardzo często nazywane firmami pożyczkowymi. 

Kredyt gotówkowy to instrument finansowy, który zgodnie z prawem bankowym może być udzielany tylko przez banki i inne instytucje nadzorowane przez KNF. Zatem w parabankach nie można go zaciągnąć, co najwyżej można tam uzyskać pożyczki (chwilówki albo pożyczki długoterminowe).

A kredyty i banki można znaleźć np. korzystając z porównywarki banków. Nie jest to porównywarka kredytów, ale prezentacja banków. Żadna porównywarka bowiem tak naprawdę nie porównuje ofert kredytowych, ale przedstawia propozycje kredytowe banków.

Więcej można na ten temat poczytać na kredytyporownywarka.pl/porownywarka-finansowa-kredytow/

Użytkownik Tadusz_Norek edytował ten post 29 listopad 2018 - 17:47:04

#23 necron217

necron217

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:45:52

Ja jeśli mam taką możliwość sięgam oczywiście po kredyt w banku, choć cały czas buduję sobie historię w pożyczkach społecznościowych i wiem że kiedyś uda mi się dzięki nim wziąć kredyt po znacznie bardziej korzystniejszych warunkach niż w banku. Czasami sięgam również po darmowe chwilówki za 0 zł - [***SPAM***] z tego względu że są za darmo a jeśli oddaje się w terminie to nie ponosi się za nie żadnych dodatkowych kosztów. Firm które udzielają takich pożyczek jest dosyć sporo więc jest w czym wybierać, tzreba tylko uważać by nie trafić na tę samą firmę, bo niektóre działają pod różnymi nazwami. Ja akurat nie widzę nic złego w pożyczaniu z takiego źródła, no ale wiem że niektórzy będą twierdzić inaczej.

#24 Stasienka

Stasienka

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:02:03

Ja też coś dorzucę od siebie! Jeżeli potrzebujesz szybkiego kredytu i oczywiście pozytywnej decyzji, to może warto spróbować w proficredit.W dzisiejszych czasach co raz to ciężej dostać pozytywną decyzję o kredyt, warunki co raz większe a płaca stoi w miejscu.

Użytkownik Stasienka edytował ten post 16 styczeń 2017 - 12:02:29

#25 ~miki~

~miki~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 18:47:03

W Profi Credit masz dobre pozyczki mozesz wziac tez na firme, polecam, w wiekszosci przypadkow to lepsze rozwiazanie niz banki ktore potrafia robic tyle problemow i zadawac tyle pytan ze w koncu Ci sie odechce z nimi walczyc

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 20:37:01

ten proficredit to jakieś gówno jest....

#27 Sarmana

Sarmana

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2017 - 08:44:08

Rankingi kredytów to bardzo fajna sprawa. Jeżeli ktoś ma problem z finansami, to polecam poczytać na stronie [***SPAM***], tam jest o świetnych kredytach dla takich osób. Warto czytać i porównywać, sama chwalę sobie wspomniany już proficredit, ale i hapi pożyczkach słyszałam dużo dobrego.

#28 ~bartecki~

~bartecki~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 15:57:00

A ja jak najbardziej polecam pożyczki pozabankowe, szczególnie jeśli udzielają je duże i sprawdzone firmy, np. Speed Cash Polska. Pożyczki pod zastaw nieruchomości są o wiele łatwiej dostępne niż bankowe kredyty, a elastyczność firm pożyczkowych sprawia, że można je spłacać w dogodny dla siebie sposób.

#29 Lonna

Lonna

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 13 luty 2017 - 11:44:28

Oferty poszczególnych banków często różnią się od siebie w całkiem niewielkim stopniu, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem tak jak wspomnieliście, jest porównianie poszczególnych warunków oferowanych przez banki. Jednak radzę Wam skorzystać ze sprawdzonej porównywarki jaką jest Total Money. Zainteresowanych zapraszam pod adres: [***SPAM***] - dobrze jest stawiać na profesjonalizm. ;)

#30 necron217

necron217

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 14 luty 2017 - 18:37:58

Wydaje mi się że dzisiaj bez większych przeszkód sami możemy wybrać taką oferta która:

a) będzie dla nas najbardziej korzystna

B) będzie jak najbardziej na wyciągnięcie ręki

Dlatego też ja w pierwszej kolejności spróbowałbym jakiejś opcji kredytu internetowego, w przypadku którego wszystkie formalności możemy załatwić drogą internetową. Oczywiście nie we wszystki bankach taki kredyt online uzyskamy, ale obecnie ich lista jest jednak co raz większa - [***SPAM***] więc nie jest tak źle. Co więcej do uzyskania takiego kredytu najczęściej nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach a sam wyciąg z rachunku osobistego, na które wpływa nasze miesięczne wynagrodzenie.

#31 ~OSZUKANA PRZEZ IDEA BANK~

~OSZUKANA PRZEZ IDEA BANK~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 00:54:13

Sam brałem kredyt w Idea Banku na start firmy. Mają bardzo dobre oprocentowanie i długi okres kredytowania. Dodatkowo zyskałem rok bez ZUS, co dla mnie było miłą niespodzianką. Teraz spokojnie spłacam raty i dostaję zwrot, który przeznaczam na opłatę ubezpieczeń.

Ale ściema! IDEA BANK ODRADZAM!!!!!

#32 marszu91

marszu91

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2017 - 15:03:58

Taka rada ode mnie. Najlepiej brać kredyty tam gdzie ma się konto. Bank widzi, że mamy jakieś wpływy na konto. Może łatwiej ocenić naszą zdolność i w ogóle dać nawet lepsze warunki.

#33 Joanka

Joanka

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 24 luty 2017 - 11:00:34

@Oszukana, a może zamiast hejtu jakiś konkret? Bo "nie lubię ich, bo tak" to sobie może każdy napisać. ;)

#34 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2017 - 22:01:28

A ja mogę spokojnie napisać, że ten bank jest ok. Idea Bank jako jedyny nie żądał ode mnie niestworzonej ilości papierów i nie musiałem czekać na decyzję kilka tygodni. Kredyt fair dostałem, spłacam i jest dobrze, bo firma się kręci, bez tej kasy byłoby gorzej.

#35 sandro

sandro

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 01:11:22

Również zgodzę się z tym, że warto porównywać oferty banków aby nie narazić się na niepotrzebne nieprzyjemności i wybrać jak najlepszą ofertę dostosowaną do naszych potrzeb. Polecam sprawdzić [***SPAM***]. Pełen profesjonalizm i ciekawa oferta :)

#36 Fioolka

Fioolka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 16:52:34

Warto też zawsze pamiętać o tym, że gdy ciężko jest nam z kilkoma kredytami, to istnieje coś takiego jak kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu mamy niższe raty. Warto zapoznać się z ofertą [***SPAM***] na decyzję nie trzeba długo czekać, jest podejmowana błyskawicznie, więc praktycznie od razu wiemy na czym stoimy. Z pewnością wielu osobom pomoże się ona uporać z kredytami.

#37 ~marlow~

~marlow~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 13:04:25

Jest broker w Poznaniu o nazwie Easy Finance [***SPAM***]. Dobra obsługa, nie narzekam. Pomagają przy kredytach, w tym kredycie obrotowym z którego ja aktualnie korzystam. Warunki niezłe, na pewno niewygórowane, prowizja też nie przesadzona, ogólnie na plus. Poza kwestiami finansowymi firma pomaga też w kilku kwestiach stricte prawnych jak restrukturyzacje, czy odzyskiwanie należności od nieuczciwych kontrahentów, i z tym tematem też prawdopodobnie się do nich właśnie w najbliższym czasie zgłoszę, bo mam jednego klienta, który notorycznie zalega z płatnościami i o ile liczyłem że to przejściowa sytuacji, to jest to już powoli norma.

#38 ~mario547~

~mario547~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 14:20:34

Można podpytać w agencji [***SPAM***], swego czasu pomagali mi jak miałem kłopoty z długiem. Zajmują się chociażby skupem długów, ale generalnie dróg żeby wyciągnąć człowieka z problemów finansowych jest dużo więcej. Zaproponowali mi indywidualny plan oddłużania i udało się sprawnie wyjść na prostą. Z tego co pamiętam to w biurze mieli profesjonalną, życzliwą obsługę, wszystko mi już na pierwszej rozmowie jasno wyjaśniono. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2017 - 23:03:21

Jestem Pan Barry James, legitymizujący i renomowany kredytodawca pieniężny. Pożyczamy środki osobom potrzebującym pomocy finansowej, udzielamy pożyczki osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki, inwestować w sprawy. Szukaliście pożyczki? Nie musisz się martwić, ponieważ jesteś we właściwym miejscu oferuję pożyczkę z niską stopą procentową 2%, więc jeśli potrzebujesz pożyczki chcę, abyś tylko mnie z tym kontaktem adres e-mail: wongafinancesloans@gmail.com
Uwaga: musisz wypełnić dane dotyczące wniosku o pożyczkę i wrócić tak
Że będziemy mieli więcej szczegółów na temat tego transferu pożyczki.

WNIOSEK O POŻYCZKĘ.

* Nazwa wnioskodawcy:
* Adres:
* Miasto:
* Stan:
* Kraj:
* Zawód:
* Miesięczny przychód:
* Tel:
* Mobilny:
* Pożyczka Cel:
* Kwota kredytu potrzebna:
* Czas trwania kredytu:
* Czy ubiegałeś się wcześniej:

#40 ~Fritz Schlunken~

~Fritz Schlunken~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 10:03:00

Czy poważnie szukasz pożyczki na założenie firmy lub spłatę kont? Czy zostałeś odrzucony przez bank lub innych wierzycieli? Nie musisz się martwić, że jesteś tutaj, aby dostarczyć Ci tego, czego szukasz bez zwłoki lub problemu. Skontaktuj się z nami pod adresem schlunken_fritz@yahoo.com

Podanie o pożyczkę.

* Nazwa wnioskodawcy:
* Adres:
* Miasto:
* Kraj:
* Kraj:
* Zawód:
* Miesięczny przychód:
* Telefon:
* Komórka:
* Cel pożyczki:
* Kwota kredytu potrzebna: