Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Gdzie brać kredyty.

Kredyt gotówkowy

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 totkermann

totkermann

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 09:32:23

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy i gdzie brać [***SPAM***]?

Nie brałem jeszcze nigdy żadnego kredytu i zastanawiam się gdzie takowy wybrać.

#2 marlok

marlok

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 12:51:50

no na pewno nie żadne chwilówki i parabanki bo to to są na straszliwych warunkach i się na pewno nie opłacą także warto dokładnie zbadać dostępne oferty 

#3 zen

zen

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:48:54

Kredyt gotówkowy to instrument finansowy, który zgodnie z prawem bankowym może być udzielany tylko przez banki i inne instytucje nadzorowane przez KNF. Zatem w parabankach nie można go zaciągnąć, co najwyżej można tam uzyskać pożyczki (chwilówki albo pożyczki długoterminowe).

Jeżeli więc chcesz kredyt to powinieneś udać się do jakiegoś banku - w sumie do wyboru masz ponad 20 banków oferujących kredyty gotówkowe.

#4 MarcinIndyk

MarcinIndyk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 lipiec 2015 - 14:35:37

Marcin Indyk
Mobilny Doradca ds. Produktów Kredytowych

[***SPAM***]

Każdy kredyt: gotówkowy, konsolidacyjny, hipoteczny. Osoba fizyczna jak i działalność gospodarcza.
Serdecznie zapraszam

#5 bregol

bregol

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 11:30:44

Ja polecam sprawdzić stronę [***SPAM***] gdzie najdziesz oferty kredytów wraz z ich opisami oraz ocenami.

#6 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 19:50:15

Jesli chodzi o kredyt to moge sie w tym temacie wypowiedziec. Wzialem jakis czas temu wlasnie 100 tysiecy na zakup mieszkania. Skorzystalem z oferty [***SPAM***] - i juz sie ciesze moim wlasnym mieszkaniem.

#7 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 12:21:31

mnie kilka miesięcy temu kredyt wynegocjowała firma IPM Kredyty. jestem bardzo zadowolona, bo dostałam dzięki nim warunki dużo lepsze, niż banki oficjalnie mogły mi zaproponowac

#8 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 24 grudzień 2015 - 14:42:29

:)

Użytkownik maleficent edytował ten post 24 grudzień 2015 - 14:43:11

#9 belatrix lestrange

belatrix lestrange

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 24 grudzień 2015 - 14:45:49

mnie kilka miesięcy temu kredyt wynegocjowała firma IPM Kredyty. jestem bardzo zadowolona, bo dostałam dzięki nim warunki dużo lepsze, niż banki oficjalnie mogły mi zaproponowac

o ja się właśnie nad nimi zastanawiam. Potrzebuję kogoś kto zorganizuje mi kredyt na firmę, a o IPM Kredyty nalazłam w internecie bardzo dobre opinie. Możesz napisać coś więcej?

#10 maleficent

maleficent

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 29 grudzień 2015 - 13:02:22

@belatrix, tak w skrócie to zgłosiłam się do nich, ustaliliśmy warunki kredytu, jakie są dla mnie satysfakcjonujące, znaleźli odpowiednią ofertę (nie idealną, ale najbliższą) a później negocjowali z bankiem tak, że w zasadzie dostałam dokładnie to, czego chciałam. Najlepiej będzie jak się z  nimi skontaktujesz i sama zapytasz, bo podejrzewam, że różne wymagania klienta to różne sposoby działania.

#11 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 luty 2016 - 00:16:14

Nim się wybierze konkretny kredyt bankowy warto zobaczyć - [***SPAM***] Zestawienie, które jest bardzo pomocne i ułatwia wybór.

#12 przybelskip

przybelskip

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 18 marzec 2016 - 11:39:28

Popieram przedmówców, najlepiej jest skierować się do banków sprawdzonych. Może banki i sprawdzają jaka jest Twoja [***SPAM***] jednak w gruncie rzeczy jest to też dla twojego dobra, ktoś z boku Ci po prostu powie czy stać Cie na ten kredyt czy nie. 

#13 pratun

pratun

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 13:21:41

Świetnie wszystko sobie można sprawdzić na Moneyu: [***SPAM***] . To bardzo wygodny kalkulator, który od razu wyliczy ratę naszego kredytu. U mnie sprawdziło się to doskonale.

#14 taricotti

taricotti

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 18:35:38

Mnie z kolei interesuje kredyt na inwestycje w [***SPAM***] . Brał ktoś może od nich i może się wypowiedzieć jak przebiega 'współpraca' , zakładając, że jest w trakcie lub po spłaceniu. Branża to aparatura medyczna.

#15 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 17:39:13

Jest wiele ciekawych firm które oferują chwilówki, ale według mnie warto wcześniej o nich poczytać, [***SPAM***] ciekawostki, sugestie na temat firm które udzielają chwilówek i wskazówki gdzie najlepiej wziąć chwilówkę !

#16 digidongi11

digidongi11

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 17:12:14

A ja jestem zdania, że dzisiaj mamy tak niskie stopy procentowe, że można sobie wziąć kredytówkę i tak małe odsetki płacić. O wiele to bezpieczniejsze i prostsze.

#17 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 19:43:33

Sam brałem kredyt w Idea Banku na start firmy. Mają bardzo dobre oprocentowanie i długi okres kredytowania. Dodatkowo zyskałem rok bez ZUS, co dla mnie było miłą niespodzianką. Teraz spokojnie spłacam raty i dostaję zwrot, który przeznaczam na opłatę ubezpieczeń.

#18 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 24 maj 2016 - 13:15:27

Szukacie odpowiedniego kredytu i nie wiecie z której oferty najlepiej w dzisiejszych czasach skorzystać ? Zobaczcie na [***SPAM***] i obliczcie najlepszą ratę dla siebie !

#19 ikwiecien

ikwiecien

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:42:20

Jeżeli chodzi o kredy, polecam zapoznać się z akualnym rankingiem

#20 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 08:34:40

Dobrą opcją będzie skorzystanie z http://www.kredyt-mi...z-wysokosc-rat/. Pomoże to sprawdzić Waszą zdolność kredytową :)

Użytkownik rena123 edytował ten post 07 lipiec 2016 - 08:35:29

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych