Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gastronomia Ustka

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gastronomix~

~Gastronomix~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 17:22:10

Znasz nowe miejsce coś Ci zasmakowało?nie hejtuj!!!badz miły nie trzeba być chamem żeby zwrócić komuś uwagę!

#2 ivetta

ivetta

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 27 marzec 2017 - 12:56:41

Syrenka, tylko proszeczkę długo trzeba czekać, niedaleko jest też świetna cukiernia ! :)

#3 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 18:23:22

Tawerna Spichlerz - tam na pewno nie idź. Jest źle pod każdym kątem, a obsługa to totalna porażka.

#4 ivetta

ivetta

Znajomy

• PipPip
  • 40 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 14:48:34

Gdzie mogę znaleźć dobrą cukiernie w Ustce? ktoś coś poeci? 

#5 ~anonimowy~

~anonimowy~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 12:08:59

Jak dla mnie to najlepszy posiłek, wręcz finezję na talerzu miałem okazję zjeść w Hotelu Lubicz , był to dorsz.. dzieciaki też miały co jeść bo równie smaczne jest menu dziecięce. Nie wiem czemu ludzie z zewnątrz się tam nie stołują, myśle że jedna z lepszych restauracji w Ustce.

#6 Cyna

Cyna

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 21:32:26

A czy ktoś myślał o uruchomieniu własnego lokalu z pysznym jedzonkiem? Uważacie, że lepiej sprawdzi się polska kuchnia czy lepiej pójść w klasyczną pizzę bądź może w jakiejś bardziej orientalne potrawy? Do tej pory miałam pomysł, ale trochę mi ostatnia rozmowa zawróciła w głowie i w końcu nie wiem, czy idę w dobrym kierunku. Wątpliwości są straszne! Jutro hurtownia gastronomiczna (http://www.goga-gastro.pl - podrzucam namiar, może komuś się przyda) ma się ze mną kontaktować w sprawie potwierdzenia zamówienia, a mnie naszły takie myśli... 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych