Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki Philipiak - warto?

829 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 06 luty 2014 - 18:59:53

Czy ktokolwiek próbował reklamować te garnki? Jak czytam,że kogoś zmuszono,że ktoś tam uległ urokowi to padam ze śmiechu.Ludzie,czy Wy potraficie myśleć?

Nie wolno nabijać się z nieszczęśników, którzy ulegli czarowi "słodkich obietnic".
Ci którzy prowadzą taką sprzedaż, to są specjaliści wysokiej klasy, którzy potrafią sprzedać nawet g.ówno opakowane w błyszczący papierek.
Wykorzystują wiek osób naciąganych oraz socjotechnikę.

socjotechnika, (ang. social engineering) w politologii, socjologii i marketingu to zespół technik służących osiągnięciu określonych celów poprzez manipulację społeczeństwem.

Użytkownik pos3gacz edytował ten post 07 luty 2014 - 11:09:10

#82 ~Sarah~

~Sarah~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 11:28:07

Najgorsze gary jakie miała? Od Philipiaka!!! Kupiłam je na pokazie, a teraz najchętniej roztrzaskałabym je na drobne kawałki! Nic, co obiecywał producent nie jest prawdą!

#83 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 12:04:13

Moim zdaniem każdy garnek jest taki sam. Czy kosztuje 100 zł, czy 2500 zł. Ja mam tanie garnki z supermarketu, żeby mój po prostu cos ugotować, a znajoma ma garnki firmy Philipiak i nie ma różnicy w gotowaniu. Śmieję się z niej za każdym razem, że wydała tyle kasy na gary bez wartości...

Wcale nie każdy garnek jest taki sam. Te Philipiaka są najgorsze jakie kiedykolwiek miałam :/ nie kupujcie ludzie tych partactw!!!

#84 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 12:24:45

Nie wiem czy to jest głupota ludzka, czy pranie mózgów na prezentacjach ale gary Philipiaka się naprawdę sprzedają... Najgorsze jest to, że ludzie płacą takie siano za garnki, które nie są kompletnie tyle warte!

#85 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:00:18

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nie chodźcie na te pokazy, bo oni chcą tylko waszą kasę nic więcej. Nikt wam nie pokaże jak zdrowo się odżywiać. To totalna bajka. Napiszę więcej: pod koniec lutego będą atakować Środę Wielkopolską. Prezenterzy firmy Philipiak będą w hotelu Al Marco. Uważajcie na swoich bliskich, zwłaszcza na starsze osoby.

Przychylam się do apelu! Nie chodźcie na te pokazy, bo tak same głupoty gadają! Potem jak chcesz iść do domu, to Cię naciągają na gary i nie przestają aż się nie zgodzisz! Ja musiałam krzyknąć na Pana, ze nie mam zamiaru nic brać, to mnie bezczelnie olał! Nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą.

#86 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:31:50

Okrasa robi z siebie błazna promując hasło wyrzuć solniczkę, czekam aż pokaże u siebie w programie jak przygotowuje mięso czy sos całkowicie bez soli.

Skoro całkowicie bez soli, to właściwie bez jakichkolwiek przypraw, bo w każdej jest sól. Sprawdzałam. Zatem Philipiak promuje jałowe, nie mające smaku jedzene. Jakoś mnie nie przekonuje ta firma...

#87 ~Kasieńka34~

~Kasieńka34~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 13:49:31

Jeżeli ktoś chce gotować zdrowo, to niech gotuje tak w garnkach, które ma w domu. Potrawy nie będą się różniły od tych przygotowanych w garnkach Philipiaka. Jasna cholera mnie bierze jak czytam, że te garnki są och i ach. Może i są dobre ale moje garnki za 70 zł są równie dobre jak te Philipiaka! Po co więc wydawac tyle kasy?! Żeby zdrowo jeść? Gary was zdrowego jedzenia nie nauczą, a ugotowac je można w każdym garnku.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 15:26:53

Zgadzam się z poprzednikiem. Moje garnki marketowe mają już 8 lat i są w doskonałym stanie, garnki mojej teściowej z Philipiaka mają 1,5 roku i wyglądają gorzej od moich. Teściowa wspomina już o wymianie, choć jeszcze spłaca raty

#89 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 16:33:39

Skoro całkowicie bez soli, to właściwie bez jakichkolwiek przypraw, bo w każdej jest sól. Sprawdzałam. Zatem Philipiak promuje jałowe, nie mające smaku jedzene. Jakoś mnie nie przekonuje ta firma...

Tobie nie jest potrzebna sól, tylko odrobina rozumu.

#90 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 16:54:59

Teraz mała podpowiedź, jakie garnki warto kupować

Najlepiej wybierać garnki ""ciężkie"", dlaczego ciężkie ???

Dlatego, że taki garnek ma spód wielowarstwowy i najważniejsze jest, że
posiada płytę spodnią - tytanową oraz miedzianą - nie jest ważna nazwa firmy wytłoczona na spodzie - praktycznie wszystkie te garnki produkowane są w Chinach.

Ostatnio kupiłem 3 garnki w Real-u na wagę - różnej wielkości za cenę 100.00 PLN.
W Warszawie trafiłem garnek produkcji indyjskiej za 70.00 PLN oraz drugi
chińskiej bez oznaczeń za 35.00 PLN, które kupiłem córce.

Te garnki niby markowe są przereklamowane i ceny mają z sufitu.

ZA cenę tych reklamowanych - mogę co roku kupować nowe przez 35 - 40 lat.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 17:37:02

Teraz mała podpowiedź, jakie garnki warto kupować

Najlepiej wybierać garnki ""ciężkie"", dlaczego ciężkie ???

Dlatego, że taki garnek ma spód wielowarstwowy i najważniejsze jest, że
posiada płytę spodnią - tytanową oraz miedzianą - nie jest ważna nazwa firmy wytłoczona na spodzie - praktycznie wszystkie te garnki produkowane są w Chinach.

Ostatnio kupiłem 3 garnki w Real-u na wagę - różnej wielkości za cenę 100.00 PLN.
W Warszawie trafiłem garnek produkcji indyjskiej za 70.00 PLN oraz drugi
chińskiej bez oznaczeń za 35.00 PLN, które kupiłem córce.

Te garnki niby markowe są przereklamowane i ceny mają z sufitu.

ZA cenę tych reklamowanych - mogę co roku kupować nowe przez 35 - 40 lat.

Za 7000 masz 3x w roku fajne wczasy,a garnki kupują snoby,a zganiają,że zostali zmuszeni do zakupu bo prezenteator był przystojny,a ktoś inny obraził się,a to ciocia kupiłą. Znamienne jest,że ganki kupują emeryci za głodowe emerytury

#92 ~EM~

~EM~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 21:15:27

Witam ja z takim zapytaniem. 

Byłam na prezentacji Philipiaka, podpisałam umowe kupna zestawu ale gdy przyjechali podpisać umowe z bankiem o raty to zrezygnowałam z zakupu, nie otrzymałam zestawu i nie podpisałam kolejnej umowy.  Zabrano mi wszelką dokumentację wraz z umową ale nie dostałam żadnego potwierrdzenia . Czy jest obawa ze jednak  mi coś karzą płacić? Mimo iż niczego nie dostałam? 

#93 troskliwa

troskliwa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 luty 2014 - 21:57:28

To jak to jest? Miałeś podpisać dwie umowy? Coś mi tu śmierdzi. Umowa na raty powinna być zawarta jednocześnie (sprzedający garnki jako przedstawiciele banku)

#94 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 07 luty 2014 - 22:32:03

Za 7000 masz 3x w roku fajne wczasy,a garnki kupują snoby,a zganiają,że zostali zmuszeni do zakupu bo prezenteator był przystojny,a ktoś inny obraził się,a to ciocia kupiłą. Znamienne jest,że ganki kupują emeryci za głodowe emerytury

Jak wcześniej napisałem - stosowanie socjotechniki w stosunku do ludzi z "zamierzchłych czasów", którzy nie rozumieją dzisiejszych reali.
Kiedyś takie działanie nie było możliwe - wkraczały odpowiednie służby i po krzyku - teraz na własne życzenie zafundowali sobie wolnoamerykankę-
uwierzyli oszustom, że w demokracji będą żyli dostatniej [ chyba tylko
kolesie królika ], pozostało im jedynie płakać i płacić za własną głupotę.

#95 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6888 postów

Napisano 07 luty 2014 - 22:36:50

Jak wcześniej napisałem - stosowanie socjotechniki w stosunku do ludzi z "zamierzchłych czasów", którzy nie rozumieją dzisiejszych reali.
Kiedyś takie działanie nie było możliwe - wkraczały odpowiednie służby i po krzyku - teraz na własne życzenie zafundowali sobie wolnoamerykankę-
uwierzyli oszustom, że w demokracji będą żyli dostatniej [ chyba tylko
kolesie królika ], pozostało im jedynie płakać i płacić za własną głupotę.

He, he wcześniej stosowanie socjotechniki zarezerwowane było tylko dla jedynej słusznej władzy, która nie tolerowała konkurencji i gdy tylko taka się pojawiła to rzeczywiście wkraczały odpowiednie służby. :lol:

#96 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 08 luty 2014 - 18:42:05

Witam ja z takim zapytaniem. 

Byłam na prezentacji Philipiaka, podpisałam umowe kupna zestawu ale gdy przyjechali podpisać umowe z bankiem o raty to zrezygnowałam z zakupu, nie otrzymałam zestawu i nie podpisałam kolejnej umowy.  Zabrano mi wszelką dokumentację wraz z umową ale nie dostałam żadnego potwierrdzenia . Czy jest obawa ze jednak  mi coś karzą płacić? Mimo iż niczego nie dostałam? 

Jeżeli umowa jest podpisana poza biurem firmy to masz 10 dni na odstąpienie. Nie powinnaś oddawać swojej umowy, masz rezygnację na piśmie? Wal do Rzecznika Praw Konsumenta, najczęściej jest nim sędzia, mnie pomógł wygrać z Netią a jak wiesz to niełatwy przeciwnik.

#97 ~Ivy~

~Ivy~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 11:11:00

Rozpatrywanie możliwośći zakupu garnków Philipiaka jest już chore, a co dopiero ich kupowanie!!! Te garnki należą do niskiej jakośći, na dodatek oferuja je osoby nie mające jakiegokolwiek podejścia do ludzi. Odradzam.

#98 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 11:52:25

Ja kupiłam garnek Philipiaka i wydając tyle pieniędzy miałam nadzieję na coś wspaniałego, a tu pupa! Garnek notorycznie przypala mi potrawy! Teraz juz mniej ale nadal przypala. Obie rączki się ruszają, więc trzeba bardzo uważać przy podnoszeniu garnka. Jednym słowem: masakra!

#99 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 12:16:13

Zakup garnków Philipiaka był najiwększym moim błędem, za który płacę do dziś. Nie gotuję juź w tych garnkach, bo przrpalały mi potrawy i odleciao uszko po jednej strone. Ogólnie garnki firmy Philipiak nie są tak dobre, jak mówią o nich pracownicy.

#100 ~Estera~

~Estera~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 12:37:58

Oni są czarujący tylko na początku i jeżeli kupisz ich gary. Potem są tak chamscy, że człowiek nie wie co ma zrobić! Mnie zatkało po pokazie garów Philipiaka, keidy odmówiłam zakupu czegokolwiek, a Pan mnie namawiający odwrócił się i poszedł w długą! Żarty sobie z klientów robią! Traktują ich jak "nic"!

Chyba trafiłyście na miłych Panów, bo dla mnie prezenter od samego początku był strasznie nieuprzejmy. Zreszta od każdego chciał tylko wiedzieć, czy kupują coś. Jeżeli nie, to nawet "do widzenia" nie powiedział i poszedł w długą! skandal!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych