Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki Philipiak - warto?

828 odpowiedzi w tym temacie

#821 ~dzakero~

~dzakero~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 14:24:55

Patrzcie tutaj - empik.com/kpl-garnkow-10-el-z-pokrywami-do-odcedzania-patelnia-do-paeli-mpm,p1209003669,dom-i-ogrod-p Zależy od tego, ile chcecie wydać. Pamiętajcie, że to trzeba dopasować pod wasze oczekiwania np. jak długo chcecie korzystać z tych garnków, kiedy chcielibyście je zmienić. Generalnie  - za jakość się płaci i nie ma w tym niczego zaskakującego. 

#822 ~Kristof~

~Kristof~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:34:38

Garnki można umyć w zmywarce po odkręceniu termostatów oraz raczki ręcznie malowane a patelnie i garnki mają raczki zgrzewane super reda na stro nie producenta

#823 ~cool~

~cool~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 13:04:42

Ģłos obiektywny
Uzywałam garnków Zepter a obecnie przerzucilam się na Philipiak.
Pierwsze philipiakowe gary kupilam pod marką fabryki SILGA. SILGA produkuje dla różnych marek w tym Zepter. Garnki niczym się nie różnią pozakolorem uchwytów i termometrami. Obecnie Philipiak, który kupił fabrykę korzysta ze wszystkich wzorów jakie Silga robiła dla Zeptera oraz wprowadza nowe produkty. Czerpię z jednych i drugich.Przy czym Philipiak ma większą ofertę i jest bardziej w Polsce dostepny.

#824 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 18:15:07

To wielka siema a garki tyle warte co nocniki

#825 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 21:18:28

To wielka siema a garki tyle warte co nocniki

...popieram  :D

#826 ~Człowiek~

~Człowiek~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 20:57:40

Mojej Mamie pewien fjut do szczania wcisnal kredyt i garnki marki philipiak cóż kredyt trzeba było spłacić garnki jak garnki nie jestem kucharzem ale chyba już nigdy nikomu nie wciśnie już nic zmienił pracę wytłumaczył ktoś mu pewnej nocy w ustronnym lesie że to nie ładnie zerwać na naiwności starszych ludzi

#827 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:21:14

Przyznam bez owijania w bawełnę że jako polak cebulak poszedłem na tę prezentacje zachęcony darmowym opiekaczem, który okazał się tak badziewny, że w sumie to boje sie go uzywać żeby nie spalic chałupy. Philipiak mydli oczy starszym ludziom wciskając kity że ta promocja na garki jest ważna tylko dziś tu i teraz i normalnie bez rabatu zapłacą dużo więcej. Robi jakies pseudo konkursy i losowania dla mega szczęśliwców którzy wzięli jego wizytówki. Spośród tych wizytówek losuje kilka numerów które są na odwrocie i ci szczęśliwcy mają niebywałą okazję kupna garków za kilka tysięcy. Na koniec nasz pan miłosierny filipiak postanawia się zlitować nad głupkami którzy nie wzięli jego wizytówek i zadaje pytanie, czy gdyby ktoś z was miałby teraz możliwośc dostania garnków to by się zgodzil. oczywiście ta cała scenka to zagranie psychologiczne ktore potęguje uczucie rekompensaty. Jesteśmy szczęściarzami że dostaliśmy od Pana filipiaka drugą możliwość kupna garków. czujemy sie jakbyśmy chwycili pana boga za nogi i tym razem na pewno nie zmarnujemy szansy kupienia TYCH WYJĄTKOWYCH GARNKÓW PRAWIE ZA PÓL DARMO BO TYLKO ZA JAKIES 5 TYSIĘCY W ZESTAWIE AAA I TO Z RABATEM BO POJEDYNCZO BYŁOBY DUŻO DROŻEJ. ogólnie powiem tak. unikajcie takich spotkań i przestrzegajcie swoich bliskich - rodziców i dziadków bo to ONI SĄ GŁÓWNYM TARGETEM FILIPIAKA CZYLI STARSZE OSOBY. młodzi ludzie mają swój rozum ale starsze osoby łatwiej omamić bo są naiwniejsze. są w stanie uwierzyć w każde słowo a przez bite 3 godziny złodziej filipiak jest w stanie zrobić ludziom takie pranie mózgu że głowa mała, np. wciska kit że inne wyciskarki to szmelc bo przy wysokich obrotach zabija się wszystkie wartości odżywcze w soku, a wyciskarka philipiaka to jedyna taka na rynku, która działa na niskich obrotach i zatrzymuje wszystkie witaminy. LUDZIE PO TYM SPOTKANIU WYCHODZĄ Z KREDYTAMI NA KILKA TYSIĘCY I ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNYMI GARNKAMI .Kiedy już ochłoną po tym szale zakupowym i chcą się wyplątać z umowy, to wtedy philipiak robi wszystko żeby im to utrudnić, pomimo tego, że przysługuje im 10 dni na odstąpienie od umowy. Prezentację prowadził niejaki Piotr M. wciskał ludziom też oczyszczacz powietrza z którego rzekomo sam korzysta bo jego córka ma astmę od urodzenia a syn też w prawie terminalnym stadium ma problemy z oddychaniem. ogólnie cała rodzina dotknięta wszelkimi możliwymi klęskami a Piotr M. znosi to wszystko niczym hiob

#828 ~Luk~

~Luk~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 16:26:00

To jest nic innego jak wciskanie kompletu garnków za 500-700zl z marzą sięgającą 1000 procent.
Na naiwności i głupocie jak widać mozna dobrze zarobić.

#829 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 10:24:42

Byłam na pokazie u Filipiaka i nikt na siłę nic nie wciska.Fakt że potrafią przekonać i sprzedać.Sama jestem emerytką ale nie ulegam chyba że na czymś mi zależy.A emerytom co zostaje tylko robić sobie przyjemność a i tak rzeczy zostaną dla potomnych.Oby tylko nie dali się oszukać na dziadka lub babcie a oddają oszustom nie małe pieniądze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych