Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki Philipiak - warto?

829 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Arleta~

~Arleta~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:58:58

Owszem, kupiłam garnki razem z teściową. Pod wpływem czarującego prezentera, który tak słodko namawiał mnie na zakup. Prawda jest taka, że kiedy zaczęłam się wahać i chciałam zrezygnować dołączyła koleżanka tamtego pana i naciskali, że taka okazja, że tyle rabatu dadzą. Tak mnie skołowali, że dwa zestawy wzięłyśmy. Zanim wyszłam ze spotkania chciałam jedną umowę anulować. Pan mi oznajmił, że zwrot nie jest możliwy. Więc teraz mam garnki. Przypalają bardziej niż te z bazaru, a smród tak niesamowity, że z domu wyrzuca jak gotuję w nich cokolwiek. Odradzam.

Oni są czarujący tylko na początku i jeżeli kupisz ich gary. Potem są tak chamscy, że człowiek nie wie co ma zrobić! Mnie zatkało po pokazie garów Philipiaka, keidy odmówiłam zakupu czegokolwiek, a Pan mnie namawiający odwrócił się i poszedł w długą! Żarty sobie z klientów robią! Traktują ich jak "nic"!

#42 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:38:30

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Może i zdrowo gotujesz, ale na pewno nie smacznie :/ każde danie musi być przyprawione! Jałowego to pewnie nawet jaskiniowcy nie jedli! Poza tym garnki Philipiaka wcale nie są takie och i ach. Podstawową ich wadą jest to, że przypalają potrawy jak ch...a. Za tyle pieniedzy to one powinny same wkładać produkty i wykładać.

#43 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 15:47:23

Moi rodzice planują kupno garnków i poprosili mnie o pomoc. Tato jest po operacji, na ścisłej diecie, dlatego zależy im na takich do zdrowego gotowania. Moja mama chciałaby Philipiaka, bo podoba jej się ten ich system wieżowy, ale ja nie znam tych garnków. Może ktoś z Was je ma i mógłby powiedzieć jak się sprawują? Warto kupić? Może coś doradzicie?

Niech Twoja mama kupi garnki w supermarkecie za kilkaset zł, będą tak samo gotowały, jak te Philipiaka za kilka tysięcy. Miałam jego garnki i po krótkim czasie je wyrzuciłam. Zatem odradzam zakup.

#44 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 13:52:47

Ja kupiłam zestaw garnków Philipiak i od samego poczatku wrzało we mnie ze złości, że straciłam tyle pieniędzy! Kiedy chciałam ugotować sporo ziemniaków, bo zaprosiliśmy z mężem gości, i podniosłam granek z ziemniakami i wodą uszko się urwało! Myślałam, że szału dostanę! Kolejny garnek od samego początku tak przypalał mi potrawy, że przestałam w nim w końcu gotować. Zdecydowanie odradzam kupno tego szajsu

#45 ~Matka i żona~

~Matka i żona~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 14:19:52

Szczerze to po tym, jak moja teściowa narzeka na garnki Philipiaka, nie chciałabym ich nawet za darmo. Zresztą nie tylko moja teściowa na nie narzeka. Nie pasują one również mojej przyjaciółce (a miałyśmy sobie razem je kupić :D ). Dlatego, nie z własnego doświadczenia, ale z doświadczenia bliskich mi osób  - odradzam zakup garnków tej firmy.

#46 ~Anielcia~

~Anielcia~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 14:38:46

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić pieniądze, to niech nie kupuje garnków Philipiaka. Poza tym ne wydaje mi się, że gotowanie bez użcyia soli może być smaczne. A proszę pamiętać, że w każdej z przypraw jest sól więc w zasadzie to je się jałowe jedzenie... Super! :D

#47 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:18:26

Uwielbiakm dania przyprawione, dlatego dla mnie gotowanie bez soli jest nie do pomyślenia! A tym właśnie przyciągają ludzi pracownicy Philipiaka. Poza tym, jeżeli ktoś chce gotować bez soli, to chyba specjalne garnki nie są mu potrzebne... Szczególnie za takie pieniądze...

#48 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:32:46

Ja kupiłam garnki Philipiaka mojej mamie. Bardzo jej się podobały, więc stwierdziłam, że zrobię jej prezent... Teraz jest mi tak głupio, że za każdym razem jak jadę do rodziców robię się czerwona na wejściu! Garnki od pierwszej potrawy przypalają, a śmierdzi z nich jak cho...a! Jeżeli chcieliście je kupić, to błagam nie róbcie tego! Nie warto wydawać na nie tylu pieniędzy! Nie są warte nawet 1/10 tej kwoty!

#49 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 10:29:59

Słyszałam, że od niedawna Philipiak stosuje takie chwyty na ludzi, że wypisuje na wizytówkach jakieś numerki i niby ludzie podczas pokazów "wygrywają" ich gary. Ściema jak nic! Naciągają nieświadomych ludzi, a potem głupich udają! Uważajcie na tę firmę!!!

#50 ~Anitka~

~Anitka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 11:05:48

Każda jedna osoba pracująca w firmie Philipiak jest taka sama - namawia Cię tak agresywnie, jak się tylko da, a kiedy się nie dajesz staje się chamska do granic możliwości! Ostrzegam wszystkich przed tą firmą! Nie zasługuje na to, żeby cokolwiek od nich kupić! A idąc dalej - ich garnki wcale nie są takie cudowne, jak o nich mówią...

#51 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 11:16:47

Niech Twoja mama kupi garnki w supermarkecie za kilkaset zł, będą tak samo gotowały, jak te Philipiaka za kilka tysięcy. Miałam jego garnki i po krótkim czasie je wyrzuciłam. Zatem odradzam zakup.

Zgadzam się z poprzedniczką. Można tak samo gotować w grankach z supermarketu albo bazaru jak od Philipiaka. Nie warto wydawać tyle kasy na NIC.

#52 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 11:37:34

Ja kupiłam garnki Philipiaka, a moja koleżanka firmy Eco-Vital i powiem szczerze, że jej zazdroszczę... Nie wiem właściwie dlaczego skusiłam się na te garnki. Oprócz ogromnej wydanej na nie sumy nie ma w nich nic nadzwyczajnego, a za takie pieniądze tego się oczekuje...

#53 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 12:10:15

Nie warto! Po pierwsze dlatego, że są okrutnie drogie! Po drugie dlatego, że przypalają potrawy niemiłosiernie. Po trzecie natomiast z moralności, bo firma Philipiak oszukuje na każdym kroku starsze osoby!

#54 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 12:25:52

Pokazy firmy Philipiak to jedna wielka ściema! A Ich garnki, to szajs, na którego nawet patrzeć nie warto! Uważajcie na tę firmę, bo wykorzysta was w pierwszej dogodnej dla nich chwili!

Mnie nabrali kilka miesięcy temu i do dziś spłacam okropnie duży kredyt,a będę go spłacała jeszcze przez długi czas...

#55 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 12:44:50

ZDECYDOWANIE - nie kupujcie tych garnków! Może i są ładne ale na pewno nie spełniają funkcji garnków. Przypalaja potrawy od samego początku! Myślałam, że ja coś robię źle, ale po próbie innych osób ugotowania czegoś w nich, działo się to samo! Na dodatek Pam, który mi je prezentował na pokazie nie pozwolił mi dojść do słowa, czym mnie niezmiernie zirytował!

#56 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 13:44:40

Ja garnki Philipiaka wyrzuciłam kilka dni temu. Żałuję tylko, że tyle pieniędzy na nie wydałam, bo absolutnie nie są ich warte.

#57 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 14:18:30

Oni są czarujący tylko na początku i jeżeli kupisz ich gary. Potem są tak chamscy, że człowiek nie wie co ma zrobić! Mnie zatkało po pokazie garów Philipiaka, keidy odmówiłam zakupu czegokolwiek, a Pan mnie namawiający odwrócił się i poszedł w długą! Żarty sobie z klientów robią! Traktują ich jak "nic"!

Nie wiem czy oni są tacy czarujący... Mnie potraktowali jak śmiecia, kiedy oznajmiłam, że nie kupię garnków, bo mnie nie stać. Pan prezenter odwrócił się ode mnie i poszedłw długą. Olał mnie, jakbym była powietrzem. Zdecydowanie źle odbieram tę firmę i nie kupiiłabym od nich nic, chociażbym miała mnóstwo pieniędzy!

#58 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 14:39:47

Kiedyś byłam na pokazie garnków Philipiak i zrobiły na mnie dobre wrażenie. Kiedy jednak się dowiedziałam ile bym musiała płacić co miesiąc przez długi czas to odechciało mi się i garnków i pokazów. Potem byłam u cioci, która sobie jeden z garnków Philipiaka kupiła i żałowała tej decyzji od pierwszego momentu, kiedy w nim ugotowała potrawę... Te garnki sa tak fatalne, że nie powinny wejśc do użytku :/

#59 ~Julcia~

~Julcia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 15:17:14

Moja babcia, na pokazie philipiaka, dostała jakąś karteczkę, dzięki której mogła otrzymać darmowy garnek. Później okazało się, że garnek wcale nie jest darmowy... Nie jest to żaden prezent, jak Pan wciskał babci. Babcia podpisała podsuniętą jej kartę przez Pana prezentera i takim sposobem wrobili ją w spłatę mnóstwa pieniędzy. I proszę mi wierzyć - moja babcia nie była pierwsza i na pewno nie bęzie ostatnia, więc trzymajcie się z daleka od tej firmy!

#60 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 15:32:44

Philipiak chyba zorientował się, że jego gary są nic niewarte i rozdaje jakieś kartki z numerkami, żeby ludzie się nabierali, ze wygrali taki czy inny garnek, a tak naprawdę sami za niego płacą! Brak słów na takich ludzi! Wykorzystują cudzą naiwność!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych