Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki Philipiak - warto?

829 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wiola~

~Wiola~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 09:16:04

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Fakt. Wyglądają nie najgorzej, ale wcale nie są takie rewelacyjne. Miały być garnkami cud (za tyle kasy, to właśnie tego się oczekuje),a są wręcz beznadziejne! Pierwsze powiedzmy 5 gotowań, było dobrych. Potem zaczęły mi przypalać potrawy, kompletnie wszystkie. Na dodatek, teraz wyglądają jakbym je miała 5 lat, a mam je kilka miesięcy! Żałuję, że kupiłam te garnki za tyle pieniędzy! Dostałabym takie same za 150 zł w Tesco.

#22 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 10:33:08

Moim zdaniem każdy garnek jest taki sam. Czy kosztuje 100 zł, czy 2500 zł. Ja mam tanie garnki z supermarketu, żeby mój po prostu cos ugotować, a znajoma ma garnki firmy Philipiak i nie ma różnicy w gotowaniu. Śmieję się z niej za każdym razem, że wydała tyle kasy na gary bez wartości...

#23 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 09:49:36

Owszem, kupiłam garnki razem z teściową. Pod wpływem czarującego prezentera, który tak słodko namawiał mnie na zakup. Prawda jest taka, że kiedy zaczęłam się wahać i chciałam zrezygnować dołączyła koleżanka tamtego pana i naciskali, że taka okazja, że tyle rabatu dadzą. Tak mnie skołowali, że dwa zestawy wzięłyśmy. Zanim wyszłam ze spotkania chciałam jedną umowę anulować. Pan mi oznajmił, że zwrot nie jest możliwy. Więc teraz mam garnki. Przypalają bardziej niż te z bazaru, a smród tak niesamowity, że z domu wyrzuca jak gotuję w nich cokolwiek. Odradzam.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 12:16:20

Przecież wiadomym jest, że garnki Philipiak nie różnią się niczym od dobrych garnków kupionych w każdym sklepie z takim asortymentem. Tylko za dobry zestaw naczyń w zwykłym sklepie zapłacimy coś w granicach 2000 zł, a u ,,wielkodusznych" przedstawicieli handlowych firmy Philipiak TYLKO około 7000 zł. Od czasu kiedy pierwszy raz usłyszałem o tej firmie nie jestem w stanie uwierzyć jak ludzie mogą dać się nabierać na tak tanie chwyty.

#25 ~YoHo~

~YoHo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 13:55:23

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nie chodźcie na te pokazy, bo oni chcą tylko waszą kasę nic więcej. Nikt wam nie pokaże jak zdrowo się odżywiać. To totalna bajka. Napiszę więcej: pod koniec lutego będą atakować Środę Wielkopolską. Prezenterzy firmy Philipiak będą w hotelu Al Marco. Uważajcie na swoich bliskich, zwłaszcza na starsze osoby.

#26 ~YoHo~

~YoHo~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 13:58:14

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Nie chodźcie na te pokazy, bo oni chcą tylko waszą kasę nic więcej. Nikt wam nie pokaże jak zdrowo się odżywiać. To totalna bajka. Napiszę więcej: pod koniec lutego będą atakować Środę Wielkopolską. Prezenterzy firmy Philipiak będą w hotelu Al Marco. Uważajcie na swoich bliskich, zwłaszcza na starsze osoby.

#27 ~aneeeczka87~

~aneeeczka87~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:43:22

Jak można gotować np ziemniaki, mięso, fasolkę  bez soli. To idąc tym tokiem myślenia upieczmy ciasto bez cukru.

Totalna paranoja.

Podczas gotowania ziemniaków oddaja one wszystkie swoje składniki mineralne do wody (w tym również sól) i dlatego właśnie musimy solić ziemniaki ponieważ tą ich własną wylewamy do zlewu. Wystarczyło się troszkę poduczyć a nie brednie pisać ;)

#28 ~Angela W~

~Angela W~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:24:53

Owszem, kupiłam garnki razem z teściową. Pod wpływem czarującego prezentera, który tak słodko namawiał mnie na zakup. Prawda jest taka, że kiedy zaczęłam się wahać i chciałam zrezygnować dołączyła koleżanka tamtego pana i naciskali, że taka okazja, że tyle rabatu dadzą. Tak mnie skołowali, że dwa zestawy wzięłyśmy. Zanim wyszłam ze spotkania chciałam jedną umowę anulować. Pan mi oznajmił, że zwrot nie jest możliwy. Więc teraz mam garnki. Przypalają bardziej niż te z bazaru, a smród tak niesamowity, że z domu wyrzuca jak gotuję w nich cokolwiek. Odradzam.

Też byłam na pokazie i kiedy zaproponowali, żebym wzięła garnki i powiedziałam - nie, to myśałam, że mnie zagadają! W ogóle nie słuchali tego, że nie chcę garnków. Są wyszkoleni w tym i nie patrzą na klienta. Nigdy więcej  nie pójdę na pokaz Philipiaka :/ garnki niewarte swojej ceny, a prezentarzy kompletnie ignorujący potencjalnych klientów

#29 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:30:54

Moi rodzice planują kupno garnków i poprosili mnie o pomoc. Tato jest po operacji, na ścisłej diecie, dlatego zależy im na takich do zdrowego gotowania. Moja mama chciałaby Philipiaka, bo podoba jej się ten ich system wieżowy, ale ja nie znam tych garnków. Może ktoś z Was je ma i mógłby powiedzieć jak się sprawują? Warto kupić? Może coś doradzicie?

Moja ciocia kupiła garnki Philipiaka i jest bardzo niezadowolona z nich. Podobały jej się, więc je kupiła i teraz ogromnie żałuje! Potrawy w nich gotowane nie równią się od tych, które są gotowane w garnkach zdecydowanie tańszych. Zatem na przykładzie mojej cioci mogę Ci doradzić, żebyś tych granków nie kupiwała.

#30 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:31:34

Podczas gotowania ziemniaków oddaja one wszystkie swoje składniki mineralne do wody (w tym również sól) i dlatego właśnie musimy solić ziemniaki ponieważ tą ich własną wylewamy do zlewu. Wystarczyło się troszkę poduczyć a nie brednie pisać ;)

Co za brednie! zjedz surowego ziemniaka, mięso, albo fasole i powiedź czy naturalnie są słone? Pracowniku Philipiaka przestań pisać te komentarze, bo Twoje argumenty są absurdalne.

#31 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:55:33

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Żadna teściowa nie daje dobrego prezentu, więc albo jesteś od Philipiaka i wymyśliłaś tę historię albo Twoja teściowa dała Ci złom, który za chwilę przestanie działać.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 12:56:15

Okrasa robi z siebie błazna promując hasło wyrzuć solniczkę, czekam aż pokaże u siebie w programie jak przygotowuje mięso czy sos całkowicie bez soli.

#33 ~Linda~

~Linda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 13:48:27

Jak można gotować np ziemniaki, mięso, fasolkę  bez soli. To idąc tym tokiem myślenia upieczmy ciasto bez cukru.

Totalna paranoja.

Wolałabym w ogóle nie jeść, aniżeli jeść bez soli :/ czyli w żadnych przyprawach bym jeść też nie mogła, bo tam też jest sól! Nigdy bym takich garnków za takie siano nie kupiła!!! Na dodatek słyszałam niejednokrotnie, że pracownicy Philipiaka nie są zbyt mili na osób, które się nie decydują na zakup ich produktów...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 14:26:56

To są bzdury powtarzane ludziom na prezentacjach, żeby im wmówić, że tylko dzięki tym garnkom nie zachorują, mało tego, wyleczą się z już nabytych dolegliwości i  dodatkowo będą jeść słone jedzenie potrawy bez soli oraz aromatyczne bez ziół.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 11:06:14

Te gary są nic nie warte! Szkoda pieniędzy!

#36 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:55:08

Ja 14 lat temu kupiłem "zwykły" stalowy garnek za niecałe 10 zł i po 2 latach też wyglądał jak nowy. Obecnie wygląda prawie jak nowy.

Zdumiewające. Garnki za "jedyne" ileś tam tysięcy i można w nich gotować bez soli. :lol:

Zdrowo to jest bez soli - owszem, ale na pewno nie jest to smaczne :/ jedzenie jest jałowe, więc nie widzę powodu, żeby kupować gary za tyle kasy, żeby gotować wstrętne jedzenie

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 13:25:24

Philipiak naciąga ludzi wciskając bezwartościowe garnki stosując agresywną sprzedaż!

#38 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 13:42:05

Teraz błysnąłeś "yntelektem".

Wyobraź sobie, że można gotować bez solenia potraw, a piec ciasto bez cukru.

Wiesz co się dzieje w trakcie procesu gotowania z użyciem chlorku sodu ???

Nie napiszę więcej, aby Cię nie ośmieszyć na forum.

Ośmieszasz siebie, bo każdy praktycznie gotuje z dodatkiem soli. Zresztą w kazej potrawie jest ileś soli, więc co ci da to, że w jakimś garze ugotujesz potrawę bez soli? Myślenie nie boli...

#39 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:09:39

Byłam jakiś czas temu na pokazie (jeszcze w starym roku) firmy Philipiak. Nie chciałam nic kupić, tylko zobaczyć jak taki pokaz wygląda, ponieważ słyszałam i pozytywne i negatywne opinie. I musze przyznać, że te osoby, które miały opinie negatywne na temat tej firmy miały stuprocentową rację! Pokaz nie był taki zły (chociaż do najlepszych też nie należał), ale horror zaczął się po pokazie... Jak wcześniej napisałam, nie chciałam nic kupować. Podszedł do mnie jednak Pan, który bez ustanku namawiał mnie na kupno czegokolwiek. Kiedy za każdym razem odpowiadałam, że nie chcę kupić niczego, stawał sie coraz bardziej agresywny, aż na samym końcu stał się wręcz chamski. Skoro tacy są pracownicy, to firma jest taka sama, zatem nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Garnki zresztą też pierwszej jakości nie są...

#40 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:26:12

Można odstapić od umowy, jak najbardziej. Tylko Ci od Philipiaka mówią, że nie można, bo to jest ich kasa.

Mnie też chcieli nabrać. Oznajmiłam jednak stanowczo, że nie mam zamiaru wziąć czegokolwiek. Niby dał sobie spokój, ale do widzenia mi już nie odpowiedział. Dziwne podejście tej firmy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych