Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Garnki Philipiak - warto?

701 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 23:58:14

Moi rodzice planują kupno garnków i poprosili mnie o pomoc. Tato jest po operacji, na ścisłej diecie, dlatego zależy im na takich do zdrowego gotowania. Moja mama chciałaby Philipiaka, bo podoba jej się ten ich system wieżowy, ale ja nie znam tych garnków. Może ktoś z Was je ma i mógłby powiedzieć jak się sprawują? Warto kupić? Może coś doradzicie?

#2 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9250 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:17:41

Kolejna reklama? czy moze zaraz przelogujesz się i wkleisz reklame innych garnków?

Bo nie wierzę że są takie osoby które zamiast poszukać na forach na których wypowiedziały się setki osób zakłada taki wątek na lokalnym forum...

Chcesz opinie- prosze bardzo:

http://index.forum.g...forum/philipiak

ale każdy wpis reklamowy będzie usuwany.

Tytus

#3 ~Iwonka~

~Iwonka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:22:09

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:25:54

To załóż sobie garnek na głowe i powiedz kuku.

#5 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6052 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 14:12:56

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe.

Ja 14 lat temu kupiłem "zwykły" stalowy garnek za niecałe 10 zł i po 2 latach też wyglądał jak nowy. Obecnie wygląda prawie jak nowy.

Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Zdumiewające. Garnki za "jedyne" ileś tam tysięcy i można w nich gotować bez soli. :lol:

#6 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6052 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 14:14:30

Moi rodzice planują kupno garnków i poprosili mnie o pomoc. Tato jest po operacji, na ścisłej diecie, dlatego zależy im na takich do zdrowego gotowania. Moja mama chciałaby Philipiaka, bo podoba jej się ten ich system wieżowy, ale ja nie znam tych garnków. Może ktoś z Was je ma i mógłby powiedzieć jak się sprawują? Warto kupić? Może coś doradzicie?

http://finanse.wp.pl...l?ticaid=111d57

#7 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2243 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 16:36:28

Uważam, że warto. Sama mam taki zestaw garnków philipiaka w domu - prezent od teściowej na 10-tą rocznicę ślubu i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez nich. Są rewelacyjne i nawet po dwóch latach gotowania dalej wyglądają jak nowe. Dzięki nim gotuję zdrowo bez użycia soli i wszystko na jednym palniku, więc mogę oszczedzać czas i pieniądze przy tym.

Jak można gotować np ziemniaki, mięso, fasolkę  bez soli. To idąc tym tokiem myślenia upieczmy ciasto bez cukru.

Totalna paranoja.

#8 ~pos3gacz~

~pos3gacz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 22:22:52

Jak można gotować np ziemniaki, mięso, fasolkę  bez soli. To idąc tym tokiem myślenia upieczmy ciasto bez cukru.
Totalna paranoja.

Teraz błysnąłeś "yntelektem".

Wyobraź sobie, że można gotować bez solenia potraw, a piec ciasto bez cukru.

Wiesz co się dzieje w trakcie procesu gotowania z użyciem chlorku sodu ???

Nie napiszę więcej, aby Cię nie ośmieszyć na forum.

#9 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:20:43

ja polecam garnki firmy Welmax! Są genialne, zarówno pod względem wykonania, ergonomii jak i użyteczności. Korzystam w kuchni tylko z nich, pooddawałam znajomym moje stare

#10 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:41:56

ja polecam garnki firmy Welmax! Są genialne, zarówno pod względem wykonania, ergonomii jak i użyteczności. Korzystam w kuchni tylko z nich, pooddawałam znajomym moje stare

Patelnia Mała
2 100,00 zł

Naczynia Premium Plus
7 100,00 zł

Skruszony pracownik firmy Ecovital z Poznania opowiada nam, jak naciąga się klientów. Opisuje ze szczegółami, jakie sztuczki się stosuje, by wcisnąć ludziom ekstremalnie drogie garnki. - Mam wyrzuty sumienia, że tak oszukujemy tych biednych ludzi - twierdzi handlowiec

Firma Ecovital to na polskim rynku lider sprzedaży bezpośredniej. W tej chwili sprzedają garnki, które kosztują majątek. Patelnia za 1800 zł, garnek za 1950 zł czy szybkowar za 3000 zł i kilka innych w podobnie absurdalnych cenach. Firma zamawia te naczynia w Niemczech i sprzedaje w Polsce z marżą ok. 300%!

Opisuje ze szczegółami, jakie sztuczki się stosuje, by wcisnąć ludziom ekstremalnie drogie garnki. - Mam wyrzuty sumienia, że tak oszukujemy tych biednych ludzi - twierdzi handlowiec

Firma Ecovital to na polskim rynku lider sprzedaży bezpośredniej. W tej chwili sprzedają garnki, które kosztują majątek. Patelnia za 1800 zł, garnek za 1950 zł czy szybkowar za 3000 zł i kilka innych w podobnie absurdalnych cenach. Firma zamawia te naczynia w Niemczech i sprzedaje w Polsce z marżą ok. 300%!

WItam,
czy jest na forum ktoś, kto mial do czynienia z ta firma, nabyl u nich towar na prezentacji, i teraz ma problemy z oddaniem towaru i rezygnacja z umowy, poniewaz to co "zostalo powiedziane" na prezentacji i podczas podpisania umowy, nie pokrywa sie z tym co jest zapisane w umowach?
Czy ktos poradzil sobie z nimi, oddal skutecznie towar i odstapil od umowy?
Poradzcie jak to zrobic, moja mama zostala oszukana na kilka tys zl.
Wiem, powiecie ze mysli sie przy podpisywaniu i sprawdza wszystko, i czyta, ale w tej chwili najwazniejsze jest dla mnie to zeby oddac towar, odstapic od umowy, i zeby dali nam swiety spokoj.
W tej chwili albo mnie olewaja, albo dostaje grozby, ze nic nie moge zrobic, ze jesli zaczne kombinowac, szykac, grzebaw to oni nas zalatwia...
Pomozcie... Jak to jest mozliwe, ze odpowiednie sluzby zezwalaja na takie oszustwo w bialy dzien..??

http://f.kafeteria.p...hp?id_p=5619970

Użytkownik andii edytował ten post 16 grudzień 2013 - 18:50:58

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:50:03

zdrowe to z parowara, obojetnie jakies firmy

#12 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 22:27:57

Marka Philipiak posiada w swojej ofercie (...)

Pozdrawiam,
Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

-----------------

W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#13 ~Żaneta~

~Żaneta~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2013 - 19:07:51

Moi rodzice mają te garnki i muszę przyznać, że się nad nimi zastanawiałam, ale cena mnie przeraziła. Czytałam dużo i znalazłam alternatywę. Mam szklane naczynia i garnki Termisil. Cenowo wyszłam na nich lepiej. I dlatego je kupiłam. Teraz dopiero odkrywam, że to była dobra decyzja, bo mogę w nich jedzenie mrozić, piec, gotować... I wszystko w jednym garnku. Nie pękają pod wpływem temperatury. I co mi się podoba, to fakt, że nic nie przywiera przy pieczeniu, więc nie muszę godzinami ich myć. 

#14 ~Kukułka~

~Kukułka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:44:27

Uwaga!!!!! Ludzie, ludzie! nie dajcie się namówić na coś czego nie potrzebujecie!!!!!! Przecież takie firmy jak ta liczą na waszą naiwność. Zapraszają was pod pozorem kupienia towaru, który rzekomo będzie służył wam przez długie lata, a tymczasem niszczą się już po zaledwie kilku latach, jak nie wcześniej.

Szczególnie chodzi tu o starsze samotne babcie i dziadków. Piszę to do was, bo przecież dzis jest dzień dziadka, a wczoraj był dzień babci. Dlatego apeluję do was o to, abyście zastanowili się czy rzeczywiscie takei produkty są potrzebne waszym bliskim. Garnki tej firmy nie są niczym nadzwyczajnym. Poważnie! W sieci można kupić podobne za wiele niższą cenę. A te ze sklepów z gospodarstwem domowym są niewiele gorsze. Ja tej firmie mówię stanowcze NIE!

#15 martie.es

martie.es

Znajdzie sie kij na banderowski ryj!

• PipPipPipPip
  • 9723 postów

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:21:35

Moja znajoma skuszona "oferta" na takim pokazie, zakupila szybkowar firmy BRA za prawie 2000 zl.

W sklepie internetowym ten sam model kosztuje 108 €

https://www.google.e....59568121,d.d2k

#16 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:54:04

Ciężko mi uwierzyć w to, że warto kupić garnki za 7000 zł. Musiałyby same gotować, sprzątać, zmywać się i robić zakupy. Zarabiają na tym,  że sprzedają towar warty 500 zł za 7000 zł !   

#17 ~BuenaVista~

~BuenaVista~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 08:43:06

Ja słyszałam od koleżanki, że bardzo agresywnie podchodzą, do potencjalnego klienta, od strony marketingu. Mnie to odstrasza, bo nie lubię być przyparta do muru. Koleżanka mówiła, że czuła się tak, jakby musiała coś kupić albo wypad... Bardzo negatywnie od tego czasu odbieram tę firmę. Nie mówiąc już o cenach!!! Są gigantyczne, a to co się w nich ugotuje smakuje tak samo, jak z garnków za 100 zł :P

#18 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:56:04

philipiak nie wypłaca pensji dla pracowników!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:53:08

Gdyby te garnki miały tak wysoką jakość jak cenę! Skandal!

#20 ~Zola~

~Zola~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 09:34:31

philipiak nie wypłaca pensji dla pracowników!!!

Hej Lola? Czy to prawda z tymi pensjami? Mój chłopak tam pracuje i obawiam się czy dostanie wypłatę za styczeń. Przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i zależy mi na tym aby opłacić czynsz. Sama mam problemy z pracą, ale ja już mu powiedziałam, że pracować tam nie pójdę. Za żadne skarby. Po tym co mi opowiedział o tej firmie, to kompletnie mi sie odechciało. Sam również mógłby poszukać czegoś lepszego. Niestety tak mu zamydlili oczy, że świata poza nią nie widzi. :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych