Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Fryzjer dla psa

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~agus~

~agus~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 20:52:47

Też o tym słyszałam ale się tego boje usypiania ale słyszałam ze na sienkiewicza jest też fryzjer niedaleko dworca pkp wiecie coś o nim niedawno go ktoś otworzył ja jezdze do gdańska ze swoim psiunkie ale moze ten nowy to cos dobrego Flaber sie chyba nazywa

Ta pani jest super, najlepsze jest to, że jak chodziłam z moim pieskiem na strzyżenie do innego fryca, pies trzy cztery dni był smutny, leżał w koszu...nie wiem, może to efekt po usypianiu ? A teraz piesek jest bardzo szczęśliwy, zadowolony. Najlepsze i najtańsze strzyżenie tylko na Sienkiewicza Flaber. Nawet kokardkę w groszki założyła :)

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 21:08:56

Ta pani jest super, najlepsze jest to, że jak chodziłam z moim pieskiem na strzyżenie do innego fryca, pies trzy cztery dni był smutny, leżał w koszu...nie wiem, może to efekt po usypianiu ? A teraz piesek jest bardzo szczęśliwy, zadowolony. Najlepsze i najtańsze strzyżenie tylko na Sienkiewicza Flaber. Nawet kokardkę w groszki założyła :)

Jaka cena strzyżenia ? i gdzie dokładnie to jest ? Pozdrawiam

#23 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 18:18:21

20km od Lęborka w Wicku. Strzyżemy, kąpiemy, trymujemy i mamy także mni-hotelik dla zwierząt. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na  .........................................

Użytkownik Yktorn edytował ten post 24 czerwiec 2013 - 22:10:17
Reklama

#24 ~terrryyy~

~terrryyy~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 08:57:31

Bylam na Sienkiewicza ,mila pani ,podejscie do psinki super,nie usypia, ceny przystepne.

#25 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 13:18:32

Nie polecam pani na Sienkiewicza mojemu pieskowi zostawiła pełno filców na uszach i pomimo tego, że była po fryzjerze sama musiałam ją jeszcze dopracowywać, co do pani na Czołgistów zgroza usypia, nawet nie wiem czy ma do tego uprawnienia. 

#26 ~Trzymam kciuki~

~Trzymam kciuki~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 14:01:30

POLECAM!!!!!...ostrzyc pieska samodzielnie!;D

#27 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2013 - 19:05:12

w wicku jest fryzjer dla psa niestety nie znam namiarow

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 20:28:38

polecam,salon ,,cztery lapy,,w Bolszewie na ul. szkolnej, przemiła pani ,gratisy dla psiaka,po 4 czterech wizytach 50% zniżki na zabiegi i co najważniejsze piesek nie jest usypiany do strzyżenia,PEŁEN PROFESJONALIZM,MIŁO I TANIO.POLECAM...

#29 ~lęborczanin~

~lęborczanin~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 17:16:13

Wreszcie sklepo zoologiczny gdzie można wejść z pieskiem, pani przemiła i do tego świetnie doradza. Nie wiem jaka to ulica chyba Słowackiego obok weterynarza i pubu.

#30 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2014 - 19:19:34

Podobno gdzieś na Legionów Polskich otwiera się salon strzyżenia psiaków, na mieście jest baner reklamowy, pójdę na próbę z moim Flafim, dam znać jak coś :)

#31 ~Jerry~

~Jerry~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 19:36:16

Ja byłem z moim shih-tzu w Stylowej Łapie. Babka fajnie obcięła Pompona, nie zajęło jej to dużo czasu, no i do tego chyba całkiem tanio, chociaż generalnie nie orientuje się w cenach na "rynku" :) Na jej stronce z tego co pamiętam jest cennik

#32 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:19:11

Byłam z moją Crowella w Coco-Psianel na Leg. Polskich, Pani przemiła, świetne podejście do psa. Ze strzyżenia byłam bardzo zadowolona choć miałam obawy ze względu na małe doświadczenie fryzjerki. Cena też przystępna 50 zł, nio i nie czeka się tygodniami na obcięcie .

Polecam wszytskim

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:21:50

Pani w coco-psianel ślicznie obcięła mi mojego Lucka ( Westa).

Polecam bo tanio i profesjonalnie

#34 ~Melka~

~Melka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 16:25:28

Ja bardzo polecam Salon York na Zwyciestwa, pani Tereska jest wspaniała, super podejście do psa i naprawdę niedrogo, byłyśmy obie z moją Melą bardzo zadowolone

#35 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:30:46

Polecam Coco -Psianel. Pani przemiła , świetne podejście do psa, widać , że kocha zwierzęta. Przystępna cena strzyżenia.

#36 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:31:26

Polecam Coco -Psianel. Pani przemiła , świetne podejście do psa, widać , że kocha zwierzęta. Przystępna cena strzyżenia.

#37 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 12:32:29

Otworzył się nowy Salon coco psianel  na ulicy Legionów Polskich , niedaleko tesco, Polecam serdecznie , kąpiele i strzyżenie w przystępnych cenach, odrobinę drożej jak u Pani Eli z Mostów ale za to wygodniej bo na miejscu.

Polecam wszystkim wygodnickim ;)

#38 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 18:26:10

Odrobinę to znaczy jaki koszt? 

#39 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 18:15:46

Bardzo serdecznie polecam salon "Coco-Psianel". Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Ceny bardzo przyzwoite. Miła atmosfera. Pupil zadowolony, efekty  wizyty jeszcze lepsze :)Polecam!!

#40 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 20:51:38

piszecie wszyscy o tym Coco psianel , że niby taki dobry, jutro zadzwonię i umówię z moim Carusiem na wizytę. Po wizycie napiszę Wam co i jak, choć powiem , że ciężko będzie mnie zadowolić ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych