Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~SEBA!~

~SEBA!~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 01:14:43

"Davidos a w Łosinie ograniczenie podnieśli - z 50 na 70."
tak podnieśli i zlikwidowali fotoradar :)

#22 ~AnA~

~AnA~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:18:45

Zgadzam sie maszynka do robienia kasy, kupia fotoradar jak ten zarobi na nowy w sumie to już zarobił. Śmietniki to zmora kierowców

Morą kierowców jest dzicz drogowa. Radarów powinno być zdecydowanie więcej. Najgorsi na drodzen to gówniarze, którym się wydaje, że są Kubicami-bis. Jakżesz się mylą te drogowe miernoty.

#23 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:26:52

Bardzo dobrze! Fotoradarów powinno być znacznie więcej, niż obecnie. Dla mnie nieważne są przesłanki ich stawiania - ważny jest natomiast efekt ich działania: przywołanie do porządku i temperowanie prymitywnych przygłupów za kółkiem, którzy każde ograniczenie muszą przekroczyć i każdego na drodze wyprzedzić, bez względu na warunki.
Wiem, że wielu kretynów nie przekonam, gdyż do tego potrzebna jest z ich strony zdolność myślenia, natomiast myślącym podsunę pod rozwagę taki "chytry" pomysł: nie chcecie płacić mandatów (gadanie - kto by chciał!) to róbcie tak jak ja - jeździjcie przepisowo! Jeżdżę może nie tak wiele, ale zawsze trochę - te 6-7 tysięcy km miesięcznie i nigdy żaden radar nie zrobił mi zdjęcia, a zatem nie zapłaciłem ani grosza ich właścicielom!
Praktykuję przepisową jazdę od baaardzo dawna i zapewniam wszystkich - daje radę.
A fotoradarów boją się tylko piraci drogowi i inne indywidua łamiące prawo!

Całe zło na polskich drogach bierze się głównie z tego że do ruchu dopuszczany jest praktycznie każdy a wszystko w imię pieniądza w pogoni za zyskiem a tak naprawdę do jazdy nadaje się połowa z tych co mają prawko.Dla władzy ta sytuacja jest atrakcyjna gdyż z tych niedouków później można ściągać solenne mandaty.
Poza tym uważam, że radarów powinno być zdecydowanie więcej, a kary pieniężne bardzo wysokie. Wtedy te wszystkie miernoty drogowe, którte mają rozum ziarenka maku w nodze, która naciska na gaz, jeździły by zgodnie z przepisami.

#24 ~MarC~

~MarC~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 06:45:58

Gdybyś przejeżdżał 6000 km miesięcznie, to nie pierniczyłbyś takich bzdur. Powinieneś był podpisać się stary pryk a nie stary szofer :lol:

A kogo to obchodzi, że jeździsz 6000 km, jeździj 1000 km miesięcznie. Trzeba się było uczyć, to byś nie pisał takich bzdur, a i pracę miałbyś zdecydowanie lepszą, przyjemniejszą i lepiej płatną.
Mandaty powinny być od 1000 zł wzwyż, a zaręczam, że prawo i porządek zagościłyby na naszych dzikich drogach.
Ale, żeby to wprowadzić nasi buraczani politycy, wybierani przez ziemniaczane społeczeństwo, musieli by mieć "jaja" a nie jakieś substytuty :).
A Ty powinieneś podpisać się DZIKUS NA DRODZE, a nie Obywatel.

#25 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 09:10:33

Jestem mieszkańcem gminny trzebielino jak i kierowca i jestem bardzo zadowolony z kupna fotoradaru w naszej gminie. To co sie wyrabia na naszych drogach w wakacje to jest jedna wielka tragedia... Mam nadzieje ze bedzie lepiej.

#26 ~Kierowca_zawodowy~

~Kierowca_zawodowy~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 13:39:38

NIe łudz sie ze bedzie lepiej,kase nabija gmina zrobic ograniczenia tak gdzie potrzeba i wystarczy a policja niech robi swoje,nauczyliscie sie biadowac w tej gminie.nie uwazsz ze radarow jest za duzo i jadac odcinek 60 km tracicz czs 2,5 h nigdxie tak na swiecie nie ma tylko u nas.

#27 ~Mieszkanie~

~Mieszkanie~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 14:42:31

I bardzo dobrze ze zarabia i w ten sposob nasza gmina staje sie bogatsza. Nie chcesz placic jedz spokojnie przepisowo i masz problem z glowy...

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 20:18:39

tak jak tu kolega napisal na 60 kilometrowym odcinku najlepiej po 2 na wiosce postawic . N a zachodzie w ogole tego nie ma wypadkow tysiac razy mniej a u nas chociaz bedzie 1000 smietnikow na tym odcinku to i tak sie beda lapac i beda te wypadki. Tu drog trzeba autostrad , ekspresowych itp itd tym bardziej ze w Polsce jest b.duzy ruch ogolnie . A tu najlepiej na tak zlej drodze postawia fotoradar za iles tysiecy rownie dobrze mozecie ludziom bez nog zlote zeby wstawiac . Masakra , doslownie horror drogowy i tyle

#29 ~dywagacja~

~dywagacja~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 09:25:44

Bardzo dobrze! Fotoradarów powinno być znacznie więcej, niż obecnie. Dla mnie nieważne są przesłanki ich stawiania - ważny jest natomiast efekt ich działania: przywołanie do porządku i temperowanie prymitywnych przygłupów za kółkiem, którzy każde ograniczenie muszą przekroczyć i każdego na drodze wyprzedzić, bez względu na warunki.
Wiem, że wielu kretynów nie przekonam, gdyż do tego potrzebna jest z ich strony zdolność myślenia, natomiast myślącym podsunę pod rozwagę taki "chytry" pomysł: nie chcecie płacić mandatów (gadanie - kto by chciał!) to róbcie tak jak ja - jeździjcie przepisowo! Jeżdżę może nie tak wiele, ale zawsze trochę - te 6-7 tysięcy km miesięcznie i nigdy żaden radar nie zrobił mi zdjęcia, a zatem nie zapłaciłem ani grosza ich właścicielom!
Praktykuję przepisową jazdę od baaardzo dawna i zapewniam wszystkich - daje radę.
A fotoradarów boją się tylko piraci drogowi i inne indywidua łamiące prawo!

Albo jesteś drogowym "Latajacym Holendrem"... Takie drogowe widmo w pętli czasowej, krążysz... krążysz... i nigdy nie dotrzesz do celu. Albo gorszych bzdur w życiu nie czytałam.

#30 ~dywagacja~

~dywagacja~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 09:46:01

A swoją drogą... Często jeżdżę w kierunku Poznania. Odcinek 100 km (do Szczecinka) pokonywałam kiedyś w czasie od 1h 5 min do 1h 20 min. Od niedawna waha się ten czas między 1h 20 min a 2 h 10 min. A to za sprawą fotoradaru w Losinie (do niedawna, po zrobieniu kilku fotek Władzy, podniesiono ograniczenie do 70km/h i zlikwidowano fotoradar), Kwakowie, Kruszynie, przenośnemu w Zajączkowie, teraz w Suchorzu,Potem białoborskie przenośne, plus stacjonarny na 40-ce i dalej kolejny przenośny, białoborski, w dziwnej miejscowości, gdzie teren zabudowany to 200 m od tablicy do tablicy,na dłuuuuuuugiej prostej, a przy drodze stoją dwa budynki (pokonuję tę trasę od 10 lat, czasami po 3, 4 razy w tygodniu i poza strażnikami z fotoradarem, nie widziałam tam żywego ducha) plus naturalne i błogosławione spowolnienia z powodu robót na drodze, na przykład. Jak tak dalej pójdzie 100 km będziemy pokonywać w tempie 3 godziny 30 minut:),a co za tym idzie 500 km to 17 h i 30 min plus częstsze przerwy w trasie, bo zmęczenie , bo posilek itp to kolejne 2... 3 godziny... Wniosek z tego taki, ze póki nie będzie pełnej siatki połączeń lotniczych w tym kraju i (alternatywnie) gęstej siatki autostrad- nie wychodźmy z domu, nie wsiadajmy w samochody. Siedźmy w domach, oglądajmy Kiepskich. A że TV wpływa na nasz światopogląd i kreuje nasze postawy, przejmujmy ich sposób postrzegania świata i ich retorykę. Co, odnoszę wrażenie czytajac niektóre posty, robi się coraz popularniejsze.
Do rozsądku kierowców i Władzy Wszelakiej się odwołując- pozdrawiam.

#31 ~nikifor~

~nikifor~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 23:50:55

nie narzekać !!! radarek strażnicy mają ustawiony z tolerancją +21 km - jest ograniczenie do 50 - mają ustawiony na 71 ..... jeszcze mało ? rekordzista miał ponad 130km/h .... zwolnij - nie zapłacisz - nie wiesz ze stoją - kup CB i nie narzekaj, a pomysł wójta był trafiony bo gmina zarabia na turystach szczególnie tych "ustczanych" - dopiszą do wa rachunku za wakacje stówkę albo dwie i potem są grzeczniejsi

#32 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 09:35:41

Nieprawda! mi przysłali mandat 100zł a jechałem wg ich pomiarów 69km/h. Tak więc tolerancja w nim musi być do 60 a potem już walą mandaty i się cieszą!Lepiej róbcie porządne i szybsze drogi a nie bawcie się z kierowacami w kotka i myszkę! Będą porządne drogi to fotoradary nie będą nikomu potrzebne. W Polsce jeżdzi sie na wakacje 60km na godzine! Porażka!!!!ale to tylko Polska także wybaczam! W Niemczech to się jedzie a nie tutaj po tych peryferiach ............

#33 ~tutka~

~tutka~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 22:08:17

romek - jedź do Niemiec ...

i tyle :-) :lol: :)

#34 ~wera~

~wera~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 21:00:20

jestem kierowcą 32 lata. jeżdżę w miarę ostrożnie ale ludzie jadąc nad morze trzeba by kupić malucha, bo co kawałek 40 nie da się zajechać . człowiek prze te radary jest bardzo zestresowany i mniej uważa co na drodze a patrzy gdzie radar. to jest chore . właśnie dostałam zdjęcie mego auta od tyłu ale to nie ja kierowałam. niech się wezmą za piratów nocą jeżdżących po ulicach miast. brak autostrady w kierunku nad morze wykorzystuje się stawiając radary. chore chore chore

#35 ~qebek~

~qebek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 21:17:49

nie narzekać !!! radarek strażnicy mają ustawiony z tolerancją +21 km - jest ograniczenie do 50 - mają ustawiony na 71 ..... jeszcze mało ? rekordzista miał ponad 130km/h .... zwolnij - nie zapłacisz - nie wiesz ze stoją - kup CB i nie narzekaj, a pomysł wójta był trafiony bo gmina zarabia na turystach szczególnie tych "ustczanych" - dopiszą do wa rachunku za wakacje stówkę albo dwie i potem są grzeczniejsi

#36 ~niezadowolony~

~niezadowolony~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 21:56:44

to jest dosłownie przesada ja jechałem 61 na ograniczeniu 50 i przysłali mi mandat , niech się wezmą za prawdziwych piratów

#37 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 09:41:44

za 63km/h na godzine też 100 zł. Dziwactwo

#38 Tlen

Tlen

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 19 luty 2018 - 12:39:17

Morą kierowców jest dzicz drogowa. Radarów powinno być zdecydowanie więcej. Najgorsi na drodzen to gówniarze, którym się wydaje, że są Kubicami-bis. Jakżesz się mylą te drogowe miernoty.

Pełna zgoda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych