Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Taka Jedna~

~Taka Jedna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 12:39:56

Tak tak trzeba jeździć ostrożnie :]

#2 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 13:04:47

ciekawe czy tak chetnie by inwestowali w fotoradary gdyby kasa szla na szkolenia dla bezrobotnych

#3 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 13:47:01

ciekawe czy tak chetnie by inwestowali w fotoradary gdyby kasa szla na szkolenia dla bezrobotnych

Tak, pod warunkiem że oni mogliby decydować, kto będzie się szkolił, no i te szkolenia byłyby w hotelach Tunezjii :lol:

#4 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 13:51:55

100 zdjęć dziennie, niech każdy kierowca dostanie po 100 zł mandatu to jest 10 000 zł dziennego zysku. Teraz oni maja maszynkę do robienia pieniędzy. Mogę się założyć ze tylko w tym celu straż kupuje fotoradary.

#5 ~kruger~

~kruger~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 14:02:52

jedyny słuszny komentarz na chwilę obecną

#6 ~zygmunt~

~zygmunt~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 14:29:16

Całe szczęście, że chociaż strażnicy gminni i wójt jeżdzą przykłAdnie i nie przekraczają prędkości. Toż to ostatni sprawiedliwi.

#7 ~książe~

~książe~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 16:00:49

Jeżeli brakuje kadry do Straży Gminnej to ja się piszę:) Mogę nawet cały dzień i weekend także cały pilnować tego fotoradaru siedząc wygodnie w aucie :) Byleby kasa na konto wpływała:)

#8 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 16:45:40

Jeżeli brakuje kadry do Straży Gminnej to ja się piszę:) Mogę nawet cały dzień i weekend także cały pilnować tego fotoradaru siedząc wygodnie w aucie :) Byleby kasa na konto wpływała:)

E tam takie wylegiwanie, po roku przytyłbys ze 20 kg! :)

#9 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 17:50:07

100 zdjęć dziennie, niech każdy kierowca dostanie po 100 zł mandatu to jest 10 000 zł dziennego zysku. Teraz oni maja maszynkę do robienia pieniędzy. Mogę się założyć ze tylko w tym celu straż kupuje fotoradary.

Zgadzam sie maszynka do robienia kasy, kupia fotoradar jak ten zarobi na nowy w sumie to już zarobił. Śmietniki to zmora kierowców

#10 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 18:28:10

napiszcie uczciwie że foto radar jes poto żeby gminy miały kasę ,a nie dla bezpieczenista .

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 19:27:31

napiszcie uczciwie że foto radar jes poto żeby gminy miały kasę ,a nie dla bezpieczenista .

Wejdź na www.autosalonpomorski.pl a zbaczysz jak przydrożne gminy naginają prawo. I stoi taki umundurowany cymbał uważając, że jest zbawienny dla bezpieczeństwa, gdy tymczasem znajduje się na drodze krajowej stanowiącej własność Skarbu Państwa i wyciąga łapę po forsę dla gminy. To poparane do cna!

#12 ~Danielo~

~Danielo~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 20:54:43

Najbardziej dziwi mnie fakt że 90% społeczeństwa jest przeciw fotoradarom
a one nadal są

czyli jak państwo demokratyczne
republika
czy raczej monarchia w Polsce panuje

szkoda słów

#13 ~Davidos~

~Davidos~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 20:58:48

Ja znam przynajmniej 7 takich miejsc gdzie fotoradar został postawiony
przy danym ograniczeniu prędkości
ale że nie przynosił dochodów

ograniczenie wzrosło ... zazwyczaj do około 40-50 km/h

czy to są jaja LUDZIE !!!

droga szeroka jak na przykład do Koszalina krajowa, odnowiona, barierki porobione a ja moge jechac 40 km/h
KUR!!@#!@#!2 nie dośc że odnawiali za nasze pieniądze
to teraz jak ktoś chcę w pełni korzystać to znowu musi płacić ... mandaty

CHORE PAŃSTWO

#14 ~johnny-18~

~johnny-18~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:02:58

Davidos a w Łosinie ograniczenie podnieśli - z 50 na 70.

Tytus, ja bym mógł nawet te 20kg przytyć jak koledzy nie chcą ;) I tak mało ważę :D

#15 ~stary szofer~

~stary szofer~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 22:48:43

Bardzo dobrze! Fotoradarów powinno być znacznie więcej, niż obecnie. Dla mnie nieważne są przesłanki ich stawiania - ważny jest natomiast efekt ich działania: przywołanie do porządku i temperowanie prymitywnych przygłupów za kółkiem, którzy każde ograniczenie muszą przekroczyć i każdego na drodze wyprzedzić, bez względu na warunki.
Wiem, że wielu kretynów nie przekonam, gdyż do tego potrzebna jest z ich strony zdolność myślenia, natomiast myślącym podsunę pod rozwagę taki "chytry" pomysł: nie chcecie płacić mandatów (gadanie - kto by chciał!) to róbcie tak jak ja - jeździjcie przepisowo! Jeżdżę może nie tak wiele, ale zawsze trochę - te 6-7 tysięcy km miesięcznie i nigdy żaden radar nie zrobił mi zdjęcia, a zatem nie zapłaciłem ani grosza ich właścicielom!
Praktykuję przepisową jazdę od baaardzo dawna i zapewniam wszystkich - daje radę.
A fotoradarów boją się tylko piraci drogowi i inne indywidua łamiące prawo!

#16 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 23:17:16

Gdybyś przejeżdżał 6000 km miesięcznie, to nie pierniczyłbyś takich bzdur. Powinieneś był podpisać się stary pryk a nie stary szofer :lol:

#17 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 23:26:10

Bardzo dobrze! Fotoradarów powinno być znacznie więcej, niż obecnie. Dla mnie nieważne są przesłanki ich stawiania - ważny jest natomiast efekt ich działania: przywołanie do porządku i temperowanie prymitywnych przygłupów za kółkiem, którzy każde ograniczenie muszą przekroczyć i każdego na drodze wyprzedzić, bez względu na warunki.
Wiem, że wielu kretynów nie przekonam, gdyż do tego potrzebna jest z ich strony zdolność myślenia, natomiast myślącym podsunę pod rozwagę taki "chytry" pomysł: nie chcecie płacić mandatów (gadanie - kto by chciał!) to róbcie tak jak ja - jeździjcie przepisowo! Jeżdżę może nie tak wiele, ale zawsze trochę - te 6-7 tysięcy km miesięcznie i nigdy żaden radar nie zrobił mi zdjęcia, a zatem nie zapłaciłem ani grosza ich właścicielom!
Praktykuję przepisową jazdę od baaardzo dawna i zapewniam wszystkich - daje radę.
A fotoradarów boją się tylko piraci drogowi i inne indywidua łamiące prawo!

W 100% popieram wariatów na drogach nie brak,a w jaki inny sposób ich nauczyc jezdzic przepisowo ?? Moze ktos podpowie?

#18 ~slupski~

~slupski~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 23:50:32

nie bardzo wiem jak taki fotoradar ma powstrzymac kierowcę nie pochodzacego z tych okolic?on dopiero zorientuje sie ze jechał za szybko 3 tyg po wczasach jak przyjdzie kwitek a do tej pory moze kogos przejechac . Nie popieram piratów drogowych ale smieszy mnie wypowiedź wójta ze w ten sposób poprawią bezpieczeństwo na drodze [size="7"]facet puknij się tam gdzie normalni ludzie maja mózg[/size]

#19 ~slupski~

~slupski~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2010 - 23:53:00

napiszę projekt do uni może ona mi da pieniadze na swój prywatny fotoradar i bede sobie zarabiać a co nie mopgę jak takie papudraki jak straż gminna z tego żeyje to co ja nie mogę?

#20 ~Radzio~

~Radzio~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 00:12:26

Nie liczymy na zyski - klamca, klamca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych