Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 15:46:01

Moim zdaniem te fotoradary to są głównie po to, żeby nabić kasę do budżetu gminy. Wg mnie o wiele lepszym wyjściem na 100% poprawiającym bezpieczeństwo jest sygnalizacja świetlna typu jedziesz za szybko zapala się czerwone i musisz stanąć.

#42 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 15:50:42

Moim zdaniem te fotoradary to są głównie po to, żeby nabić kasę do budżetu gminy. Wg mnie o wiele lepszym wyjściem na 100% poprawiającym bezpieczeństwo jest sygnalizacja świetlna typu jedziesz za szybko zapala się czerwone i musisz stanąć.

Kolumbem to raczej nie będziesz.Ameryka już od dawna odkryta jest.

#43 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 16:18:47

Co to znaczy, że nielegalny ?

Jak plebsik jeździ niezgodnie z przepisami, to jest legalne ?

Karać plebsik, aż mu buty pospadają i brak mu będzie kasy na paliwo. Im mniej plepsika na drogach w starych truchłach za 3500 zł. tym bezpieczniej na drogach.

Ja przestrzegam przepisów, pomimo, że mam najnowsze BMW siudemkę. Jeśli plebsik ma jakieś pytania, odpowiem na karzde.

Karać plebsik, aż mu buty pospadają i brak mu będzie kasy na paliwo. Im mniej plepsika na drogach w starych truchłach za 3500 zł. tym bezpieczniej na drogach.

Ja przestrzegam przepisów, pomimo, że mam najnowsze BMW siudemkę. Jeśli plebsik ma jakieś pytania, odpowiem na karzde.

Piszesz żenująco i stąd moje pytanie: dlaczego jesteś tak żenujący, kto Ciebie tak skrzywdził?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 17:51:45

Sonda

Czy ustawianie fotoradarów wpływa na bezpieczeństwo na drogach?

fajna sonda ;)

moja odpowiedź MA! wpływ, tyle, że negatywny, bo osiołki zwalniają przed fotoradarem, a zaraz za nim "nadrabiają" stracony czas, więc zaczynają jechać niebezpiecznie.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 17:58:07

jeszcze analfabeto nie odpowiedziałeś na jedno, a chcesz inne pytania?

Powtórzę: kiedy półmózgu nauczysz się pisać?

acha i obudź się bo ostatnie 20 lat chyba przespałeś, twoje truchło już nie jest najnowsze.

no dobra dam ci drugie pytanie: jaki masz numer rej.?

Wtedy okaże się kto jest "plebsikiem"

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 18:58:55

jeszcze analfabeto nie odpowiedziałeś na jedno, a chcesz inne pytania?

Powtórzę: kiedy półmózgu nauczysz się pisać?

acha i obudź się bo ostatnie 20 lat chyba przespałeś, twoje truchło już nie jest najnowsze.

no dobra dam ci drugie pytanie: jaki masz numer rej.?

Wtedy okaże się kto jest "plebsikiem"

cep siem tlamwaja

#47 ~bezmandatowiec~

~bezmandatowiec~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 19:27:41

Jak zwykle przy takich okazjach rozjazgotała się patologiczna hołota i wszelkiej maści żuleria, dla której sraszną krzywdą jest egzekwowanie obowiązującego ich prawa.

Zawsze śmiać mi się chce z tych "pokrzywdzonych", co to z własnej nieprzymuszonej woli zasilają budżet Państwa czy gminy mandatami za przekraczanie prędkości - a potem drą mordę na forach, że ich okradziono! To jest ewidentny dowód kompletnego d e b i l i z m u  wspomnianej patologii - bo przecież wystarczy przestrzegać przepisów PoRD - i po problemie! Ale te półgłówki oczywiście związku nie widzą - niech więc płacą, skoro są za głupi na to, by jeździć bez mandatów!

Czekam z utęsknieniem, kiedy dogonimy pod względem ilości fotoradarów taką Szwecję (12 fotoradarów na 100 tys ludności) czy Belgię lub Finlandię (po 17 na 100 tysięcy) albo chociaż Wielką Brytanię ( 9 na 100 tysięcy) - bo jak na razie to z naszymi 1,4 fotoradaru na 100 tysięcy mieszkańców jesteśmy w ogonie Europy - bijąc za to rekordy trupów na drogach.

Kiedy będziemy mieli już te 4500 - 5000 fotoradarów zamiast nędznych 550 złapany będzie co drugi idiota drogowy a nie co setny jak dziś - i w ten sposób spacyfikujemy tę plugawą dzicz drogową!

A tymczasem - niech sobie patologiczna hołota ujada na forum...

#48 ~krawat Millera~

~krawat Millera~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 19:37:57

a co tam fotoradar ? oj tam..  oj tam..

CAŁE TO PARSZYWE PAŃSTWO JEST PRZESTEPCZĄ ORGANIZACJĄ MAFIJNĄ UBRANĄ W STRUKTURY PAŃSTWOWE -  :ph34r:

większośc z Was wie o tym tylko boi sie głośno o tym powiedzieć ... i nie będę sie wdawał tutaj w walki pomiedzy PO czy PiS .... 

.. a teraz popatrzę na  płukankę mózgową podawaną w TV przez redaktora Kraśko :-)  :blink:

spokojnego wieczoru życzymy wraz z Mariolką ;)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 19:40:29

Jak zwykle przy takich okazjach rozjazgotała się patologiczna hołota i wszelkiej maści żuleria, dla której sraszną krzywdą jest egzekwowanie obowiązującego ich prawa.

Zawsze śmiać mi się chce z tych "pokrzywdzonych", co to z własnej nieprzymuszonej woli zasilają budżet Państwa czy gminy mandatami za przekraczanie prędkości - a potem drą mordę na forach, że ich okradziono! To jest ewidentny dowód kompletnego d e b i l i z m u  wspomnianej patologii - bo przecież wystarczy przestrzegać przepisów PoRD - i po problemie! Ale te półgłówki oczywiście związku nie widzą - niech więc płacą, skoro są za głupi na to, by jeździć bez mandatów!

Czekam z utęsknieniem, kiedy dogonimy pod względem ilości fotoradarów taką Szwecję (12 fotoradarów na 100 tys ludności) czy Belgię lub Finlandię (po 17 na 100 tysięcy) albo chociaż Wielką Brytanię ( 9 na 100 tysięcy) - bo jak na razie to z naszymi 1,4 fotoradaru na 100 tysięcy mieszkańców jesteśmy w ogonie Europy - bijąc za to rekordy trupów na drogach.

Kiedy będziemy mieli już te 4500 - 5000 fotoradarów zamiast nędznych 550 złapany będzie co drugi idiota drogowy a nie co setny jak dziś - i w ten sposób spacyfikujemy tę plugawą dzicz drogową!

Byłeś na księżycu i stąd te statystyki ?

#50 ~mrn~

~mrn~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 20:14:15

Też jeżdzę od lat bez mandatów, ale to nie znaczy, że popieram polowanie na kierowców na granicy lub z przekroczeniem prawa. Ci którzy (teoretycznie) chcą egzekwować przestrzeganie przepisów za pomocą fotoradarów, a w praktyce robią skok na kasę kierowców, przede wszystkim sami powinni być praworządni i przepisów przestrzegać. Ktoś w jednym z postów wyżej napisał, że we Włynkówku (trasa Słupsk - Ustka) stoi fotoradar straży gminnej poza terenem zabudowanym i jest to prawda, bo we Włynkówku na drodze krajowej 21 rzeczywiście nie ma znaków terenu zabudowanego. A przecież przepisy mówią wyraźnie, że Straże Gminne mają prawo dokonywać kontroli prędkości wyłącznie w terenie zabudowanym. Czyli fotoradar stoi od lat bezprawnie. A to tylko jeden z wielu znanych przykładów bezprawia wśród straży gminnych. Prawo powinno działać wobec wszystkich i w obie strony. Jak się do tej patologii odniesiesz filozofie?

#51 ~Lucynka.~

~Lucynka.~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 07:06:08

Powinno się uchwalić ustawę zabraniającą używania fotoradarów przez straże gminne! I wówczas byśmy zobaczyli ile jednostek by zlikwidowano bo były by nie rentowne.A tak na marginesie to chyba  jest już ustawa że kasa z fotoradarów powinna być wydawana na poprawę bezpieczeństwa i jakoś nie zauważyłem tej poprawy w gminie Trzebielino? 

#52 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 08:45:16

A ja do wszystkich tych którzy chcą likwidacji fotoradarów mam pewną propozycję. A mianowicie jeździcie zgodnie z przepisami to gminy same zlikwidują fotoradary.

A dlaczego - bo nie będzie się im opłacało utrzymywać urządzenie które w serwisie jest dość drogie.

NO I MACIE OSIĄGNIĘTY ZAMIEŻONY CEL

Jakie to proste :):):):)

#53 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 08:48:15

A ja do wszystkich tych którzy chcą likwidacji fotoradarów mam pewną propozycję. A mianowicie jeździcie zgodnie z przepisami to gminy same zlikwidują fotoradary.

A dlaczego - bo nie będzie się im opłacało utrzymywać urządzenie które w serwisie jest dość drogie.

Jakie to proste :):) :):)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 08:57:28

Jakie to proste :):) :):)

Jesteś idiota sądząc że zrezygnują z łatwej kasy.

Będą działać na pograniczu prawa lub je świadomie łamiąc, ostatnio widziałem jak wstawiali fotoradar do prywatnego auta i na trójnogu obok kierowcy mierzyli prędkość, osobiście widziałem to we Włynkówku i Objeździe

#55 ~Stachu.~

~Stachu.~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 10:36:47

Czemu strażnicy w Trzebielinie prezentując swoją osobę stwierdzają że są pracownikami urzędu gminy? a nie że są strażnikami gminnymi ? Może ktoś to wyjaśnić?

#56 ~T Sz~

~T Sz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 20:46:40

Ten fotoradar pstryknął mi focię, ale ja nie zaliczam się do grona "typowego Polaka". Ja potrafię się do będu przyznać i wiem, że jechałem za szybko, a czy ten fotoradał działa legalnie, czy też nie nie oznacza, że nie popełniłem wykroczenia. Ja za swoje błędy odpowiadam i zapłaciłem, bo mi się należało. Nie jestem kombinatorem który za każdym razem węszy jak unikać kary.

#57 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 21:52:11

działa legalnie czy też nie to i tak wszyscy płaczą ale płacą...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 09:41:06

W dzisiejszym GP jest że kierowca, który wygrał sprawę sądową ze strażą gminną z Trzebielina

zawiadomił prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez strażników.

#59 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 21:28:03

Czy aktualnie  coś się zmieniło?, dostałem dzisiaj zdjęcie z owego urządzenia i zastanawiam się czy ważne ... Proszę o pomoc ;)

#60 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 12:27:59

Dostałem.mandat 16 sierpnia 2015 roku czy też dostałem go niesłusznie? Może ktoś mi odpowiedzieć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych