Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:03:58

To oczywiste że SG działa nielegalnie ponieważ nie posiada ważnego zezwolenia na okradanie ludzi.

Powinni mieć legalne pozwolenie na którym jest wyraźnie napisane "zezwala się na okradanie kierowców jadących po drodze"

Skoro takiego zezwolenie niema to znaczy że SG nielegalnie okrada ludzi.

#2 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:07:40

Jak fotoradar działa nielegalnie to źle, ale dziwi mnie ogólnonarodowa nagonka na fotoradary. Najlepiej zlikwidujmy je wszystkie, zlikwidujmy tez ograniczenia prędkości i zabijajmy ludzi na potęgę. Przecież w tym kraju codziennie odbywa się rzeź na drogach.

#3 ~maxim~

~maxim~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:12:27

Przy drodze krajowej 21 we Włynkówku (SG Słupsk) tez stoi ftoradar nielegalny, w dodatku poza terenem zabudowanym !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:14:51

Jak fotoradar działa nielegalnie to źle, ale dziwi mnie ogólnonarodowa nagonka na fotoradary. Najlepiej zlikwidujmy je wszystkie, zlikwidujmy tez ograniczenia prędkości i zabijajmy ludzi na potęgę. Przecież w tym kraju codziennie odbywa się rzeź na drogach.

Zgadza się cały czas trwa rzeź na drogach pomimo ogromnej ilości fotoradarów, z tego wniosek że fotoradary nie spełniają swoich funkcji odstraszania.

#5 Ringo

Ringo

Rabi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 30 październik 2014 - 08:45:01

Legalnym i społecznie aprobowanym jest jeżdżenie z nadmierną prędkością ?

#6 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:47:42

To oczywiste że SG działa nielegalnie ponieważ nie posiada ważnego zezwolenia na okradanie ludzi.

Powinni mieć legalne pozwolenie na którym jest wyraźnie napisane "zezwala się na okradanie kierowców jadących po drodze"

Skoro takiego zezwolenie niema to znaczy że SG nielegalnie okrada ludzi.

O co te żale? Wystarczy jechać zgodnie z przepisami i nikt cię nie będzie "okradał"!

#7 ~Knirps.~

~Knirps.~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:52:36

Cyt.

"Powiem szczerze, że nie wiem o co chodzi w kwestii zgody na eksploatację urządzenia. Mamy zgodę na wszystko – oznajmia Wrycza."

Wstyd i żenada!!! Widać jakie było założenie gdy powołano straż gminną w Trzebielinie. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 08:56:56

O co te żale? Wystarczy jechać zgodnie z przepisami i nikt cię nie będzie "okradał"!

Jak się przyjrzeć przepisom i ich interpretowaniu to noga na pedał gazu sama się ciśnie.

Fotoradary miały stać w miejscach szczególnie niebezpiecznych, pewien analfabeta Komorowski podpisał jakiś dokument który to nakazywał ale inni analfabeci zatrudnieni w SG mają swoje wizje interpretowania prawa.

#9 ~mar~

~mar~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:01:50

I tak jak jak to u nas bywa . Wszystko jest OK dopóki to np. sam KOMENDANT nie musi płacić mandatu . Wtedy wszystko było nie tak jak trzeba a ON biedny ponosi tego konsekwencje

#10 ~Drajwer BMW~

~Drajwer BMW~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:05:34

Co to znaczy, że nielegalny ?

Jak plebsik jeździ niezgodnie z przepisami, to jest legalne ?

Karać plebsik, aż mu buty pospadają i brak mu będzie kasy na paliwo. Im mniej plepsika na drogach w starych truchłach za 3500 zł. tym bezpieczniej na drogach.

Ja przestrzegam przepisów, pomimo, że mam najnowsze BMW siudemkę. Jeśli plebsik ma jakieś pytania, odpowiem na karzde.

#11 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:06:18

Jak się przyjrzeć przepisom i ich interpretowaniu to noga na pedał gazu sama się ciśnie.

Fotoradary miały stać w miejscach szczególnie niebezpiecznych, pewien analfabeta Komorowski podpisał jakiś dokument który to nakazywał ale inni analfabeci zatrudnieni w SG mają swoje wizje interpretowania prawa.

Dobrze się czujesz obrażając innych i preferując jazdę z nadmierną prędkością?

To tacy jak ty deb***e śmigają wyprzedzając na podwójnej linii, pod wzniesieniem i na zakretach o obszarze zabudowanym nie wspominając.

Jesteście potencjalnymi zabójcami mający pretensję do wszystkich tylko nie do swojego stylu jazdy.

To dla takich jak ty powinno byc jak najwiecej fotoradarów i to kaskadowo.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:14:25

... śmigają wyprzedzając na podwójnej linii, pod wzniesieniem i na zakretach o obszarze zabudowanym nie wspominając.

Jesteście potencjalnymi zabójcami mający pretensję do wszystkich tylko nie do swojego stylu jazdy.

To dla takich jak ty powinno byc jak najwiecej fotoradarów i to kaskadowo.

Fakty są takie że fotoradary nie podnoszą bezpieczeństwa na drogach, a więc są niepotrzebne.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:15:10

czas rozwiazac te  straze to praca dla ludzi nierobow cwaniakow i i kumoterstwo

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:17:16

Cyt.

"Powiem szczerze, że nie wiem o co chodzi w kwestii zgody na eksploatację urządzenia. Mamy zgodę na wszystko – oznajmia Wrycza."

Wstyd i żenada!!! Widać jakie było założenie gdy powołano straż gminną w Trzebielinie. 

ja sie smieje bo jestem ksiedzem i zadne prawo mnie nie obowiazuje

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:20:01

Cyt.

jestem ksiedzem i zadne prawo mnie nie obowiazuje

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:21:44

bo droga jest dla samochodow,chodnik dla pieszych,a sciezka rowerowa dla rowerzystow ! w rejonie trzebielina wiochy ciaaaagna sie kilometrami, sa zrobione chodniki, a mimo tego ograniczenie predkosci i to tam gdzie brak chat a jest pole czy las i swobodniew mozna jechac 70

oranicznia do 40 czy 50 powinny byc w miejscach szczegolnie niebezpiecznych a nie kasotworczych

dla leniwych urzednikow

#17 Ringo

Ringo

Rabi

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 574 postów

Napisano 30 październik 2014 - 09:33:00

Fakty są takie że fotoradary nie podnoszą bezpieczeństwa na drogach, a więc są niepotrzebne.

Dlatego za fotki płacicie krocie!!!!

#18 ~Tom.~

~Tom.~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:35:22

Karać plebsik, aż mu buty pospadają i brak mu będzie kasy na paliwo. Im mniej plepsika na drogach w starych truchłach za 3500 zł. tym bezpieczniej na drogach.

Ja przestrzegam przepisów, pomimo, że mam najnowsze BMW siudemkę. Jeśli plebsik ma jakieś pytania, odpowiem na karzde.

Widać że drajwer z bmw miał do szkoły daleko.Nie siudemkę tylko siódemkę.Plebsie.

#19 ~Drajwer BMW~

~Drajwer BMW~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:41:55

bo droga jest dla samochodow,chodnik dla pieszych,a sciezka rowerowa dla rowerzystow ! w rejonie trzebielina wiochy ciaaaagna sie kilometrami, sa zrobione chodniki, a mimo tego ograniczenie predkosci i to tam gdzie brak chat a jest pole czy las i swobodniew mozna jechac 70

oranicznia do 40 czy 50 powinny byc w miejscach szczegolnie niebezpiecznych a nie kasotworczych

dla leniwych urzednikow

Rozwijając myśl plebsika...stare truchła na złomowisko, wiochmeni na wieś, miastowa dzicz drogowa, na furmanki, plebsik do roboty za 1600 zł brutto.

Tylko prymitywny plebsik w swoich truchłach za 3500 zł. uzurpuje sobie prawo do przestrzeni publicznej jaką jest droga. Jeśli chodnik ma być dla pieszych, to dlaczego plebsik na nim parkuje ?

Ja posiadam najnowsze BMW siudemkę i zawsze przestrzegam przepisów drogowych. Jeśli plebsik ma jakieś pytania, odpowiem na karzde.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 09:43:39

oooo super wiadomość, dostałem 6 fotek z tego syfu w ciągu 2 lat, nie zamierzałem płacić, a tu taka fajna niespodzianka :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych