Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Flohmarkt Powiatu Bytowskiego gdzie najlepiej zrobić i dlaczego w grodzie Rumela

pchli targ flohmarkt Bytów wyprzedaż garażowa targ staroci

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej Wertykowski~

~Maciej Wertykowski~
  • Goście

Napisano 06 maj 2020 - 14:46:41

Pchli targ powiatu bytowskiego moim zdaniem najlepiej pasuje w Miastku, choćby dlatego że pierwotnie Miastko nazywało się Rumelsburg czyli tłumacząc miejsce handlu, nie widzę przeszkód by powrócić do tych fajnych tradycji. Chociaż mi się bardziej podoba tłumaczenie góra królewska. 

W jakim miejscu najlepiej twoim zdaniem zorganizować takie wydarzenie. 

Więcej o projekcie, wpisz w internecie ulotka internetowa pchli targ 

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 05:49:50

Maślak nie spamuj

#3 ~Maciej Wertykowski~

~Maciej Wertykowski~
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 08:21:13

Maślak nie spamuj

Pamiętaj że każdy nawet taki głupi komentarz jak ten, sprawia że ludzie zwracają uwagę na temat. Chcesz Dariuszu by patrzeli na ciebie jak na durnia który zabiera ich szansę na coś czego nie było w tym Miastku od 40 lat, a może od czasu Rumela? Każdy twój komentarz obrócę jak trąbę nagłośnieniową dorzucając moje własne treści zrobię swoje. Ty stracisz energię. Pozatym zachęcisz mnie do wnikliwego sprawdzenia czy właściwie wydajesz publiczne pieniądze z powiatu. Zapowiadam CI, więc może rozważysz nie przeszkadzać łaskawie. Bo moim zdaniem znalazło by się miejsce również na twoją drużynę. Nie musisz mnie kochać, ale masz rozum i wiesz że to wydarzenie jest bardzo potrzebne temu miastu. Więc jeszcze raz cię poproszę Dariuszu, nie przeszkadzaj jeśli nie pomagasz.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pchli targ, flohmarkt Bytów, wyprzedaż garażowa, targ staroci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych