Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Flaki wołowe z Biedronki

41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Hemel~

~Hemel~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 15:09:13

Z włośnicą??i co zrobić z całym wieprzem???...za dużo tłuszczu...

Idioci... za dużo tłuszczu, widać, że z miasta łba nie wychyliłeś... Każdy wie, że smalczyk własnoręcznie wytopiony ze świnki kupionej od znajomego gospodarza jest najlepszy... Ja mam specjalną dużą zamrażarkę na własne wyroby, wychodzi bardzo tanio, zdrowo, smacznie. Kupujcie nadal ten szajs w sklepach. A mój ojciec jest myśliwym i jak przywiezie dziczka to już całkiem...

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 19:05:18

te flaki to takie wyprute ze swini, czyli kichy?
to ja sie nie dziwie, bo flaki sie szybko psuja. dobrze ze krwi nie bylo. kto to dopuscil flaki do sprzedazy. zarcie dla kanibali.

#23 ~RTG~

~RTG~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 07:24:06

Co niektórzy jedzą te flaczki i nne mięska i zachwalając smak w wyrobach słupskich pizzeri , nie od dziś wiadomo że chętnie w towary do wyrobów pizzy , gyrosa , flaczków i innych biznesmeni przedsiębiorcy jak się sami nazywają zaopatrują się w biedronce , kauflandzie i lidlu w półprodukty a wy udajecie że nic nie widzicie

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 08:38:40

te flaki to takie wyprute ze swini, czyli kichy?
to ja sie nie dziwie, bo flaki sie szybko psuja. dobrze ze krwi nie bylo. kto to dopuscil flaki do sprzedazy. zarcie dla kanibali.

Flaczki to zoladek wolowy,jezeli nie wiesz.Dobrze przyzadzone sa ponoc smaczne,ja nie jadam,sa za ciezkie dla mnie.Robie natomiast,bo maz uwielbia.Rosolek z wolowinki,a potem dogotowuje na nim flaczki,ale nie kupione w paczce,tylko na wage w sklepach z miesem.

Trzeba uwazac,bo czasem sa solone,a wiec z sola uwaga zeby nie przesolic.

#25 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 09:59:29

W niedzielę kupiliśmy flaki wołowe w rosole w Biedronce przy ul Przemysłowej..na filii data;6/09/2008, producent;WAKPOL Ruda Śląska..Niestety okazało się że są skisłe..nie zachowaliśmy paragonu

No to masz nauczkę na przyszłość. Będziesz pamiętał, że najpierw trzeba sprawdzić datę ważności i paragonik do kieszonki :) Smacznego ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 10:31:09

No to masz nauczkę na przyszłość. Będziesz pamiętał, że najpierw trzeba sprawdzić datę ważności i paragonik do kieszonki :) Smacznego ;)

DAJCIE SPOKOJ, a co myslicie ze w osiedlowych sklepikach moga pozwolic sobie na straty?pewnie, ze nie i tez odswiezaja mieso. u nasna wsi w naszym sklepiku baba prawie przy kazdych zakupach wciska cos przeterminowanego, mimo tego, iz za kazdym razem zwracam jej uwage tro tylko widze glupi, tepy usmiech na jej twarzy i tyle sbie z tego robi...

#27 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2009 - 10:57:39

DAJCIE SPOKOJ, a co myslicie ze w osiedlowych sklepikach moga pozwolic sobie na straty?pewnie, ze nie i tez odswiezaja mieso. u nasna wsi w naszym sklepiku baba prawie przy kazdych zakupach wciska cos przeterminowanego, mimo tego, iz za kazdym razem zwracam jej uwage tro tylko widze glupi, tepy usmiech na jej twarzy i tyle sbie z tego robi...

Zgadza się. Ja tam kupuję w Biedronce, Kauflandzie, Realu, itp. Szczególnie ze względu na ceny, bo jakość prawie taka sama. Tylko, zanim coś kupię, dokładnie sprawdzam mięcho, bo wszędzie wałki robią, przebijają daty ważności itp. Lepiej być ostrożnym.

#28 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 12:47:45

flaki wołowe www.agrofoodbis.pl

#29 ~sek~

~sek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:01:45

No to masz nauczkę na przyszłość. Będziesz pamiętał, że najpierw trzeba sprawdzić datę ważności i paragonik do kieszonki smile.gif Smacznego wink.gif

Z tej firmy to nic dziwnego do surowiec ulega reinkarnacji!

#30 ~Lalek~

~Lalek~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 15:27:41

W Leclercu były dobre takie  w kształcie kostki w pomidorach a teraz ich ni ma :-(

#31 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 24 marzec 2014 - 16:02:27

Dobre flaki 100% można kupić na rynku na Wolności,w sklepie z wołowiną.Próbowałam,sprawdzone.

Te pakowane na vacum to tragedia. Przeczytajcie na opakowaniu ile jest flaków we flakach,ile soji,ile mąki skrobiowej i spulchniaczy,utrwalaczy,wzmacniaczy itp trucizn.
Kupilam kiedyś na hali Pod Wieżą / na wagę/ w garnku zaszumiało,zmętniało i poszło do kibelka,takie świństwo. Flaki wybielają chyba sodką,resztę dopowiedzcie sbie sami.

#32 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:46:26

Flaki masakra z kamieniem w środku...nie polecam bo to skandal produkować takie paskuctwo...m ąż stracił połowę zęba...jak można dopuścić do sprzdaży takie świństwo i karmić tym ludzi...

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 18:33:22

Flaki masakra z kamieniem w środku...nie polecam bo to skandal produkować takie paskuctwo...m ąż stracił połowę zęba...jak można dopuścić do sprzdaży takie świństwo i karmić tym ludzi...

Pewnie gdzieś się czarna kropka z pancerza Biedronki zawieruszyła, a one są twarde.

A poza tym: czy mięso biedronkowe (biedrącina?) to wołowina ?   :blink:  :D

#34 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 17:59:38

Właśnie kupiłam flaczki wołowe w rosole firmy Wakpol. Nieoczyszczone, ciemne w środku, śmierdzące. Ohyda!!!!!!!!!!!!!!!!

#35 ~hej~

~hej~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 21:28:30

Właśnie kupiłam flaczki wołowe w rosole firmy Wakpol. Nieoczyszczone, ciemne w środku, śmierdzące. Ohyda!!!!!!!!!!!!!!!!

No te z Wakpolu to jeszcze niezłe były , teraz są jakieś Biernaki , zgroza . Twarde jak rzemienie i do tego ten zapaszek .

#36 ~flak~

~flak~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2017 - 23:18:08

Dobre sa te flaki

#37 ~dominika33~

~dominika33~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:57:23

Ja uważam ze lepsze i to o niebo lepsze są z PoloMarketu.  Często kupuje flaki po Zamojsku. Naprawde smakują jak domowe.

#38 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:57:31

Kulego, gdyby nie/istnialo takie pozyteczne zjawisko jakim jest fermentowanie,
to wiesz ilu pozytecznych rzeczy nie byloby na swiecie ?!  ...ale pewnie nie wiesz, bos tuman. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:16:40

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.
Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

#40 ~Wiosna~

~Wiosna~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 23:56:08

Gdzie się takie szuje jak czarna pantera legną? Nie tylko sieją nienawiść ale i rozmawiają same ze sobą.

Wydawać się mogło,że będzie milej.Zwyczajnie przykro mi na duszy.

pantera jest spoko a ty jesz sfermentowane flaki z biedronki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych