Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma ochroniarska ARES SERVICE

157 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Prezes KOD~

~Prezes KOD~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:08:59

zabolało , co PREZES Z KOD 

Zabolałoby gdybym się przejmował takimi pierdołami. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Ja wyraziłem swoją opinię na wasz temat. Szkoda co prawda śliny na takie ameby, ale pozwalam sobie na przyjemność czytania jaką degrengoladę umysłową reprezentujecie :) Gościom odprowadzającym wózki pod Kauflandem możecie buty czyścić :)

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 13:11:15

Zabolałoby gdybym się przejmował takimi pierdołami. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Ja wyraziłem swoją opinię na wasz temat. Szkoda co prawda śliny na takie ameby, ale pozwalam sobie na przyjemność czytania jaką degrengoladę umysłową reprezentujecie :) Gościom odprowadzającym wózki pod Kauflandem możecie buty czyścić :)

Nie będę zabierała ci zajęcia . Czyść i  liż  te buty PANOM 

#143 ~qnik na biegoonach~

~qnik na biegoonach~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 10:55:30

Nie będę zabierała ci zajęcia . Czyść i  liż  te buty PANOM 

To wszystko czy jeszcze czymś zabłyśniesz? :)

#144 ~dr~

~dr~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 10:53:54

reszki z jogurtów troche odpadow z zabki obiad gotowy troche smieci do gara i obiad zajebisty smaczny jest.

#145 ~Sochronakinderbuala~

~Sochronakinderbuala~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:23:22

Ares service bardzo dobrze robi że rezygnuje z kupca ponieważ patelczyk świnia.karakan traktorzysta chce żeby robić za grosze .przejmuje firma jarex.to znaczy Zbigniew rogowski to tak nie dawno ptasie piórka obrosl.pozdrawiam

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:25:19

Dyrektor godnicz dobrze robi to człowiek na poziomie nie doroslosluscie.jemy do pięć to wspaniały człowiek

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 16:55:42

Witam , a jak zarobki w firmie Jareks gdzie kontrolnym jest pasibrzuch rogowski

#148 ~Pll~

~Pll~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:06:33

U pasi brzucha Grotowskiego zarobki po huku fest .sam cierocki z aresu.cierpi na raka ku***.

#149 ~Popo~

~Popo~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:10:28

Najlepszy jest pawel cierocki który.w aresie.wkurzal ludzi A dyrektor godnicz to popierał A walczykowski jo panie cierocki specjalista onkolog się kłania dobry Jezu A nasz panie daj mu wiecznie spoczywanie

#150 ~Justu~

~Justu~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:12:00

Najlepszy jest pawel cierocki który.w aresie.wkurzal ludzi A dyrektor godnicz to popierał A walczykowski jo panie cierocki specjalista onkolog się kłania dobry Jezu A nasz panie daj mu wiecznie spoczywanie

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:23:02

witam..mam grupe..mam kurs ochrony..mam wyksztalcenie..tyle firm ochroniarskich....a pracy zero..widocznie jak ktos chce pracowac to podejmie prace za minimalna stawke..jestesmy w unii..a swiadczenia komuny..a zyc trzeba nawet te 1300 na reke juz daje komfort zycia..KTO ZATRUDNI mnie wdzieczny bede..pozdrow..

#152 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:27:08

Jestem wpodobnej sytuacji połączmy siły proszę o kontakt 513064536

#153 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 19:14:24

Zapraszamy na gorzkie zale z kozaniem wielki post 2019 zapraszamy rowniez do nabycia woreczka ryzu

#154 ~karnykutasek~

~karnykutasek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 13:56:06

ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE DLA SZKOŁ I MŁODZIEŻY PONADGIMNAZJALNEJ

#155 ~Karny~

~Karny~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 12:39:47

Pasibrzuch Rogowski to stary cwaniak chodzi i udaje biznesmena ze sluchawkom u chu wielki starszy brat zboru jezusa nie go wypier***a z tej firmy jarexs

#156 ~Karny~

~Karny~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 15:57:05

Rogowski Starszy Zboru Świadków Jehowy oszust i kłamca.To prawda powinni się za niego wziąść.Ludzi oszukuje na wynagrodzeniach.Zgrywa Pana .Jarexs dawno powinien go wyrzucić.A Jehowym wstyd przynosi.Hanba .Taki swięty

#157 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 02:06:53

Pseudo ''dyrektor'' w raz z żonką , niech lepiej zajmie się matką/teściową, chorą?

#158 ~Pap~

~Pap~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 17:20:47

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r.

1. Ojciec święty Franciszek w liście apostolskim Aperuit illis ustanowił III niedzielę zwykłą Niedzielą Słowa Bożego. Przyjmijmy dzisiejsze słowo Boże jako Boży Dar, który oświeca nasze oczy, oczyszcza sumienia, i daje łaskę do owocnego realizowania chrześcijańskiego powołania.

2. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.30 będziemy gościć Dzieci z Przedszkola Nr 9, które przedstawią Jasełka. Serdecznie zapraszamy.

3. Plan kolędy – na ostanie dni – przedstawia się następująco:

27 stycznia 2020r. (poniedziałek) – Targowa od nr 31 do końca, Przymurna

Plac Spółdzielczy, Węgrzynowicza

28 stycznia 2020r. (wtorek) – Wojska Polskiego, Wita Stwosza, Styki,

Wyczółkowskiego, Skłodowskiej

29 stycznia 2020r. (środa) – Staszica  oraz uzupełnienia według zgłoszeń

Kolędę rozpoczynamy od poniedziałku do środy od godz. 16.00.

Kancelaria parafialna podczas kolędy czynna jest we wtorek oraz w piątek do południa, po południu tylko w piątek. Spowiadamy, do środy włącznie, tylko na Mszach Świętych dopołudniowych.

1.  Informujemy, że ze wg na Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa w dniach od 7 do 14 lutego – wyjątkowo, Strefa Chwały odbędzie się w I czwartek miesiąca tj. w dniu 6 lutego. Początek na Mszy Św. o godz. 18.00.

5. Zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowym Tygodniu Małżeństwa w Lęborku. Zapraszamy małżeństwa sakramentalne i niesakramentalne, tych Wszystkich, którzy przygotowują się do małżeństwa. Rozpoczynamy 7 lutego br. Mszą Św. o godz. 18.00 w „Koronie”. Następnie Konferencja SEKS JEST BOSKI o. Ksawerego Knotza, kapucyna. 8 lutego: o godz. 10.00 w Stacji Kultura: ćwiczenia wzmacniające i rozciągające dla par; następnie w Klubie Osiedlowym Baza na ul. Łokietka o godz. 16.00 – Konferencja Rodzicielskie Dylematy, a o godz. 19.00 Kawiarenka dialogowa. W niedzielę, 9 lutego o godz. 10.00 w naszym Sanktuarium, Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich pod przewodnictwem o. Tomasza Ryłko, wikariusza naszej Prowincji; następnie w Klubie Baza: kawa i ciacho; natomiast o godz. 15.00 w kino Fregata film: „Z miłości do Joey”, wstęp wolny. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie i na ulotce.

6. Z kalendarza liturgicznego: 28 stycznia, we wtorek, wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu; 30 stycznia, w czwartek, wspomnienie Św. Hiacynty Mariscotti, 31 stycznia, w piątek, wspomnienie Św. Jana Bosko.

7. 1 lutego, w I sobotę miesiąca wraz z Domowym Kościołem zapraszamy na nabożeństwo I sobót miesiąca o godz. 8.10.

8. W najbliższą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego. Na wszystkich Mszach Św. odbędzie się obrzęd poświęcenia świec (gromnic).

9. Także w niedzielę, 2 lutego, zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca na wymianę tajemnic o godz. 16.15.

10. Zapraszamy na weekendowy kurs przedmałżeński w dniach 7 i 8 marca 2020 r. Rozpoczęcie kursu w dniu 7 marca o godz. 10.00 w Auli w domu parafialnym.

11. Kronika żałobna. Do Domu Ojca odeszły:

- śp. Zofia Rogowska, lat 90;

- śp. Genowefa Zając, lat 88.

Dobry Jezu, a nasz Panie…

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych