Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma ochroniarska ARES SERVICE

151 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Prezes KOD~

~Prezes KOD~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:08:59

zabolało , co PREZES Z KOD 

Zabolałoby gdybym się przejmował takimi pierdołami. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Ja wyraziłem swoją opinię na wasz temat. Szkoda co prawda śliny na takie ameby, ale pozwalam sobie na przyjemność czytania jaką degrengoladę umysłową reprezentujecie :) Gościom odprowadzającym wózki pod Kauflandem możecie buty czyścić :)

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 13:11:15

Zabolałoby gdybym się przejmował takimi pierdołami. Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu. Ja wyraziłem swoją opinię na wasz temat. Szkoda co prawda śliny na takie ameby, ale pozwalam sobie na przyjemność czytania jaką degrengoladę umysłową reprezentujecie :) Gościom odprowadzającym wózki pod Kauflandem możecie buty czyścić :)

Nie będę zabierała ci zajęcia . Czyść i  liż  te buty PANOM 

#143 ~qnik na biegoonach~

~qnik na biegoonach~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 10:55:30

Nie będę zabierała ci zajęcia . Czyść i  liż  te buty PANOM 

To wszystko czy jeszcze czymś zabłyśniesz? :)

#144 ~dr~

~dr~
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 10:53:54

reszki z jogurtów troche odpadow z zabki obiad gotowy troche smieci do gara i obiad zajebisty smaczny jest.

#145 ~Sochronakinderbuala~

~Sochronakinderbuala~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:23:22

Ares service bardzo dobrze robi że rezygnuje z kupca ponieważ patelczyk świnia.karakan traktorzysta chce żeby robić za grosze .przejmuje firma jarex.to znaczy Zbigniew rogowski to tak nie dawno ptasie piórka obrosl.pozdrawiam

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 17:25:19

Dyrektor godnicz dobrze robi to człowiek na poziomie nie doroslosluscie.jemy do pięć to wspaniały człowiek

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 16:55:42

Witam , a jak zarobki w firmie Jareks gdzie kontrolnym jest pasibrzuch rogowski

#148 ~Pll~

~Pll~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:06:33

U pasi brzucha Grotowskiego zarobki po huku fest .sam cierocki z aresu.cierpi na raka ku***.

#149 ~Popo~

~Popo~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:10:28

Najlepszy jest pawel cierocki który.w aresie.wkurzal ludzi A dyrektor godnicz to popierał A walczykowski jo panie cierocki specjalista onkolog się kłania dobry Jezu A nasz panie daj mu wiecznie spoczywanie

#150 ~Justu~

~Justu~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 16:12:00

Najlepszy jest pawel cierocki który.w aresie.wkurzal ludzi A dyrektor godnicz to popierał A walczykowski jo panie cierocki specjalista onkolog się kłania dobry Jezu A nasz panie daj mu wiecznie spoczywanie

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:23:02

witam..mam grupe..mam kurs ochrony..mam wyksztalcenie..tyle firm ochroniarskich....a pracy zero..widocznie jak ktos chce pracowac to podejmie prace za minimalna stawke..jestesmy w unii..a swiadczenia komuny..a zyc trzeba nawet te 1300 na reke juz daje komfort zycia..KTO ZATRUDNI mnie wdzieczny bede..pozdrow..

#152 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:27:08

Jestem wpodobnej sytuacji połączmy siły proszę o kontakt 513064536

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych