Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma ochroniarska ARES SERVICE

153 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2015 - 00:03:03

Hej pisze się chyba Godnicz a nie Górnicza a mnie się wydaje ze najgorzej jest jak kierownik chce zostać dyrektorem tylko nikt go tam nie chce.

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 21:25:04

Witam.Nie wiem czy wiecie Państwo że te wszystkie posty są podpisane AIP komputera i niema wielkiego problemu aby sprawdzić ,kto na kogo pluje.Pozdrawiam

to prawda że IP komputera to jak numer telefonu.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2015 - 09:12:08

Łatwo jest namierzyć taką osobę po IP komputera.  

#64 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 19:07:19

jeśli Godnicz, Miotk i ten menel Rataj nie zrozumieja co zle robią to napewno będą szukać takich IP...to są menele i mendy społeczne co chamstwem zarażają innych a PRACOWAĆ U NICH to jest jak zło konieczne...to powiedziałem ja wasz były pracownik któremu nie przydłużyliście umowy z dniem 1 stycznia...kanalie

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 19:45:18

jeśli Godnicz, Miotk i ten menel Rataj nie zrozumieja co zle robią to napewno będą szukać takich IP...to są menele i mendy społeczne co chamstwem zarażają innych a PRACOWAĆ U NICH to jest jak zło konieczne...to powiedziałem ja wasz były pracownik któremu nie przydłużyliście umowy z dniem 1 stycznia...kanalie

A dlaczego czlowieku nie napiszesz powodu nie przedłużenia ci umowy ciekawe??????????? :D

#66 ~Zyga~

~Zyga~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 19:40:01

A to ciekawie piszą ci co wylecieli pewnie mieli coś za uszami. Brudni nieumyci i śpiący królewicze, o przepraszam może jeszcze ciężko pracowali przebywając na zwolnieniu po kilka miesięcy.

Ja pracuję kilka lat opier*** dostałem nie raz od Godnicza i Rataja ale nic za darmo przeważnie racja była po ich stronie.

Ares to wymagająca firma a ci co wylatują to pijacy i leserzy.

#67 ~R Orzeł~

~R Orzeł~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 17:46:13

ta firma to wielkie menelstwo...syf totalny...dyrektorzy firm dla których ochraniam to o kant dupy rozbić...ale taki jest ARES to mówię Wam JA!!!!

#68 ~Też pracownik ale nie cham~

~Też pracownik ale nie cham~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 16:36:43

Ty orzeł po co z takimi dyrektorami pracujesz załóż firmę i bądź przykładem. A najlepsze jest to ze piszecie wypociny i napędza cie się nawzajem a ares ma się świetnie klienci dopisuja a oni i tak tego nie czytają. JAKIE TO POLSKIE

#69 ~sirakowice~

~sirakowice~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 15:37:52

Miotk to dopiero Kierownik. Nakłaniał ludzi aby brali urlopy zamiast zwolnień lekarskich a teraz sam cwaniaczek ciągnie zwolnienie. Ale derch lepiej ni ma ciśnienia , piany nikt nie bije

#70 ~fewwa~

~fewwa~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 08:33:40

Mniej więcej pół roku temu przekazywałam   ( ........................

................................................................................................

.................................................................................................

............................................................................................ )

Autoreklama.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 11 kwiecień 2016 - 09:02:31

#71 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 14:55:03

najlepszy jest pan Ryszard Kwiatkowski ktory zostal przyslany przez te firme ares do naszej firmy ABB ...pije na umur i spi na sluzbie a do tego pod***ala wszystkich do naszego dyrektora abb przez co wylecial juz jeden pracownik

to prawda zgadzam sie 

#72 ~Pawelziele1@o2.pl~

~Pawelziele1@o2.pl~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 10:40:41

to prawda dyrektor godnicz to za wielki fiozof mało robi dozo gada a walczkowski jago zastepca chodzi jak zakręcony sloik po ogórkach konserwowych za zeszyt  służb chciał mnie wywalić z pracy

#73 ~Pawelziele1@o2.pl~

~Pawelziele1@o2.pl~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2016 - 10:44:43

a DKS SERVICE TO TEZ I LEPSZA FIRMA PONIEWAZ DAJA 3 90  BRUTTO ZA GODZINE TO TROCHE MAŁO WIEC DLATEGO NIE JEST ZBYTNIO FIRMA Z TRADYCJAMI  

#74 Gość987

Gość987

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2016 - 15:14:18

Walczykowskiego o cokolwiek zapytać lub poprosić na wszystko masz wiecznie jedną odp: jo jo jo. Nigdy nic nikomu innego nie odpowie. Takiego kierownika pierwszego powinni zwolnić.

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 08:27:51

to prawda dyrektor godnicz to za wielki fiozof mało robi dozo gada a walczkowski jago zastepca chodzi jak zakręcony sloik po ogórkach konserwowych za zeszyt  służb chciał mnie wywalić z pracy

Pozdrawiamy Panie Pawle ,

#76 ~Gość445210~

~Gość445210~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 11:48:56

co wy  chcecie od pana Godnicza jest w porządku gość na poziomie nie przyłapaliscie go na lapowkach to sie nie wypowiadajcie.

#77 ~Artur Lipiński sędzia okrę~

~Artur Lipiński sędzia okrę~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 11:53:20

dla pana piotra skladamy zyczenia z okazji jubileuszu imieninowego zdrowia szczescia pomylsności oraz usmiechu na kazdy dzien składa anonim 225

#78 ~w imie ojca i syna i arka~

~w imie ojca i syna i arka~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:45:39

kochanemu kierownikowi szanownemu panu wielmoznemu kochanemu cudownego cmok cmok składamy najserdeczniejsze zyczenia imieninowe zdrowia szczescia pomylnosci i zlamania kosci usmiechu na kazdy dzien obfitego blogoslawieństwa zyczy gosc

sto lat nie mu gwiazda pomylsnosci nigdy nie zgasnie

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 17:57:13

Co to za deb*** napisał .

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 18:01:13

Firma ares podupadla ponieważ walczykowski jest często zajety nie ma czasu dla pracownika eks jest dobra firma z tradycjami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych