Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma ochroniarska ARES SERVICE

151 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 19:21:50

DKS żeby była prowadzona od początku jedno osobowo - myślę iż na 2015r byłaby u szczytu możliwości,niestety przez lata wielodecyzyjnie rozdzierana pomiędzy wspólników prosperuje , tak jak prosperuje, a szkoda

pijacki bełkot

#42 ~lol222~

~lol222~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 21:51:29

pijacki bełkot

DKS jest taką samą firmą i jak ich pracownik który okradał rynek ogólnie firma podpadła...połączy się z Wartą 

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 22:46:50

DKS jest taką samą firmą i jak ich pracownik który okradał rynek ogólnie firma podpadła...połączy się z Wartą 

raczej Warta ją wchłonie przeżuje i wypluje no i ........koniec.

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2015 - 18:16:23

ta nowa afera na targowisku z ochroniarzem to z której firmy

#45 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2015 - 17:25:04

no Ares to piekna firma, a w szczególności jej ludzie co zarządzają. Jak był kierownikiem Sałata to przynajmniej nie było kłamstwa i braku szacunku dla ludzi. Na dzień dzisiejszy jest tam totalny burdel. Najniższa krajowa i dojeżdzanie na obiekt za swoje marne zarobione pieniądze. Zero dodatku za godziny nocne święta itp.

#46 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 15:10:31

A wiesz czemu Sałata nie jest już kierownikiem ?  Pan Miotk jezdzi Mercedesem do pracy. Widać że kierownictwo stać na dobre samochody.  Nie chcę wypowiadać na temat tej firmy, bo szkoda moich nerwów. Wszyscy wiedzą jak jest tam.

#47 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 15:18:55

A wiesz czemu Sałata nie jest już kierownikiem ?  Pan Miotk jezdzi Mercedesem do pracy. Widać że kierownictwo stać na dobre samochody.  Nie chcę wypowiadać na temat tej firmy, bo szkoda moich nerwów. Wszyscy wiedzą jak jest tam.

Sałata nie jest kierownikiem bo Godenicz go wykończył. A Godnicz to taka zaraza co życie ludziom psuje kanalia społeczna

#48 ~Kartoszyno~

~Kartoszyno~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 16:01:49

Miotk jeżdzi mercedesem bo mu firma tankuje a ja zapier...lam 60 km w dwie strony na obiekt i mam gówno wielkie, za zarabiam najniższą krajową i płace zze swojej pensji na dojazd a pseudo radny z Cewic Miotk Czesław ma wiele wiele wiecej i ma paliwko za free. Ludzi maja za nic traktuja pracowników jak zło konieczne zero socjalu, papieru toaletowego, wody do picie, mydła do umycia, ubrań a na zime butów odpowiednich, no ale Godnicz twierdzi że ARES jest najlepszą firmo w Lęborku. Najlepszą może tak ale oszukującą ludzi. Zatrudniają niepełnosprawnych ludzi a jak ktoś pójdzie na zwolnienie lekarskie to straszą że umowy nie przedłużą i to ma być ochrona??!!!!! Godnicz idz precz krętaczu i cwaniaku z bluzie raperskiej bo życie zatruwasz w firmie...a i jeszcze jedno Dyrektor Godnicz ma własną firmę i namawia pracowników aby szli na zwolnienie i pracowali u niego

#49 ~Ares~

~Ares~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 20:04:09

Pozdrowienia od Aresa

#50 ~kapusta~

~kapusta~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 20:34:03

To idźcie do sałaty i niech otworzy firmę. Na pewno zapłaci wam po 3000 tys. Barany

#51 ~obecny pracownik~

~obecny pracownik~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 20:37:34

Jak znam życie to wyleciales za picie

#52 ~internauta.~

~internauta.~
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 21:58:29

Opamietajcie sie z takim slownym rynsztokiem,anonimowo to fajnie tak ale jakby pod nazwiskiem to juz nie.Ja bym to forum zlikwidowal,bo same pomowienia,oczerniania,zale,zarzuty,oskarzenia.No tak to typowe dla Polaka.

#53 ~były kierowca~

~były kierowca~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 21:02:07

Ale z was deb***e. Pracowałem w Aresie ok. 3 lata w Gdańsku. To znaczy jeździłem autobusem firmowym z Lęborka do Gdańska. Wszyscy napierdzielacie na te osoby bez sensu. Ani Godnicz , ani Miotk czy kiedyś sałata nie decyowali o nas , oni dostaja polecenia z gdanska, i albo je wykonja ale ich wyp. Nas wypieprzyl niejaki rataj. on decyduje kogo wyp... , godnicz to przy nim aniolek, sam widzialem jak kierowcy przewozili koperty do lemborka a miotk klnoł ze ma kogos wypier...., nas wypieprzyl rataj ok 15 osob bez mrugniecia to jest hu...a co do salaty i godnicz to nie znam dokladnie wszystkiego ale godlicz zostawil w pracy rodzine salaty zadanskiego to sam niewiem

#54 ~Zdzichu policjant~

~Zdzichu policjant~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 11:10:18

Ty policjant , po co bzdóry piszesz, ja Godnicza akurat nie lubię po mnie w ciupie zamykał ale bzdur nie pisz. Godnicz to akurat był świadkiem w sprawie gdzie policjant wziął łapówkę od łebka co bez uprawnień jechał, był świadkiem w sprawie i nic więcej. A,że w służbie przygotowawczej to prawda . I mógł wrócić ale już pracował w ochronie wiem , bo tego łebka co bez uprawnień jechał to moja rodzina. Żeby nie Godnicz  to kilku by poleciało, ale ten głupi honorem się uniósł zamiast psy wsypać.

Ty Cwaniak ale dużo wiesz!! Bzdury pisze się przez "U"! Coś słyszałeś ale niedokładnie, albo jesteś policjantem i już zapomniałeś jak było. We dwóch urabiali gówniarza i bezczelnie robili to w komendzie. No ,ale to prawda, że ten drugi nie zdążył podzielić się z nim. Nie twórz legendy jaki to on był dobry, bo to nie był żaden policjant. Pracował bardzo krótko i nie wiem kiedy zdążył ciebie zatrzymać.

#55 ~Emeryt z Lęborka~

~Emeryt z Lęborka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 11:32:20

Witam.Nie wiem czy wiecie Państwo że te wszystkie posty są podpisane AIP komputera i niema wielkiego problemu aby sprawdzić ,kto na kogo pluje.Pozdrawiam

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 17:46:51

Ty Cwaniak ale dużo wiesz!! Bzdury pisze się przez "U"! Coś słyszałeś ale niedokładnie, albo jesteś policjantem i już zapomniałeś jak było. We dwóch urabiali gówniarza i bezczelnie robili to w komendzie. No ,ale to prawda, że ten drugi nie zdążył podzielić się z nim. Nie twórz legendy jaki to on był dobry, bo to nie był żaden policjant. Pracował bardzo krótko i nie wiem kiedy zdążył ciebie zatrzymać.

#57 ~jjjj~

~jjjj~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 17:49:39

Tak to napisz kto gowniarza kręcił pan na o i pan na w . A nie godnicz . Ja go nie bronie ale też bajek nie pisze

#58 ~ìiiii~

~ìiiii~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 18:07:25

A skoro jesteś policjantem to pewno pewno wiesz lepiej i podpisz się z imienia i nazwiska bo nie boisz się odpowiedzialności karnej pozdrawiam i żegnam to forum . Ja nie mam kasy . Ale tylko do siebie mogę mieć o to pretensje . Ze jestem ciemny a wy zazdrośni jesteście. Nawet jeżeli ich postępowanie nie jest idealne to i tak każdy z nas od razu by zajął by ich miejsce i znając życie byłby gorszy.

#59 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 22:26:34

a ja lubie ta firmę

#60 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 23:59:46

Ja tez . Z punktu widzenia klienta pełen profesjonalizm . Doradztwo Górnicza . A co do wpisów jak się goni do pracy i wyrzuca leni to sobie możecie pobluzgac na forum. Na wziąłem Aresa bo znajomi z Sierakowice go polecili. Mają go od 12 lat . A wszyscy tam ZNAJĄ Górnicza i jakoś nikt nie szczeka. Co do kierowników nie znam tego Sałaty czy Miotk bo kierownicy są i ich niema są bez znaczenia w tym sensie że łatwo można ich zastąpić a gości od załatwiania kontraktów juz nie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych