Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Myjąca DROPLA

76 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~cukier_ustka~

~cukier_ustka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 13:07:49

WITAM .PRACOWALWEM W DROPLI I DLA MNIE BYLO OK JAK CHODZI O ROBOTE MIALEM SUPER EKIPE NA G I NIKT NIE WALIL W H... MOZNA TAK ROBIC I NIKT NIE OSZUKIWAL NA PIENIADZE AJAK COS SIE NIEZGADZALO Z MOIM WYNAGRODZENIEM TO MR.WOJTEK PO CZASIE DOLOZYL I BYLO OK.ZWOLNILEM SIE Z DROPLI BO WYBRALEM ZAGRANICE .ALE ZARAZ DZWONIE DO DROPLI O PRACE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH 

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 14:30:35

No to dzwoń haha i przez telefon ucałuj go w d....hahah

#63 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 17:36:47

umówię się z Nowym Myjkowym. On chyba nie wie co mówi. 

#64 ~dropladupa~

~dropladupa~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 13:57:30

Zdarzylo mi sie kieyds byc zatrudnionym w dropla food... na szczescie nie na dlugo. Ogolnie nie polecam chyba ze robota na okres przejsciowy, tymczasowy. Na dluzszy okres ni chu chu. Brak dni wolnych (no chyba ze sam sobie zrobisz), brak grafiku, raz skonczysz szybciej, raz robisz do rana. Stawka 13zl brutto to smiech na sali. Latwo nie jest, do tego praca w nocy wiec taka stawka to słaby żart. Na dodatek autobusy w nocy nie kursuja i zawsze trzeba kogos prosic o podwoz albo dojezdzac wlasnym autem.

Cala ekipa spoko normalni ludzie, ale tamci na gorze powinni zmienic system pracy i place bo to jest smieszne

#65 ~jol-jol~

~jol-jol~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 13:21:32

Hahaha smiech na sali pozdro dla hali U

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 13:49:12

haha pozdro dropla hehe siema chlopaki z U pamietajcie marian to frajer

#67 ~Pracowałem tam~

~Pracowałem tam~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2015 - 01:03:00

Pracowałem tam  złodziejstwo oszuści !!!

#68 ~dionizy~

~dionizy~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 00:56:54

Bylem swiadkiem jak biliński opier***ał marcinowi z warszawy laske na szatni to ma byc dropla kierownik krzysiek wasowicz to ciota frajer i ku***a wali z dupska oporowo

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 17:37:14

Pracowałem tam  złodziejstwo oszuści !!!

#70 ~cwaniakujesz i znikasz~

~cwaniakujesz i znikasz~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 20:06:32

Ta cala pierdo****ona Dropla food to lipa ogólnie pracownicy są spoko ale zapier***aja za damski ******** a kierowniczek to zwykly menel który nie ma pojecia o tym ze jest ruchany przez szefostwo w d*** haha ch*j wie skąd on się wgl wziol ale powiem jedno nie radze mu tak cwaniakowac dalej bo któregoś dnia dostanie w zeby z reszta się dziwie ze nikt tam z ta kòr*ą porządku jeszcze nie zrobil dyma ludzi na godziny upie***la wyplaty a szefostwo nic z tym nie zrobi znam ludzi którzy nawet nie dostali wyplat przez palanta . Ale ch*j im w d*** dobrze ze się zwolnilem powiem jeszcze tak Krzysiu cwe*u nie radzę żebyś mnie spotkal na miescie je**na parowo bita w kask . Pozdro

#71 ~Krzysiu- to zobaczymy~

~Krzysiu- to zobaczymy~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 11:59:46

Ta cala pierdo****ona Dropla food to lipa ogólnie pracownicy są spoko ale zapier***aja za damski ******** a kierowniczek to zwykly menel który nie ma pojecia o tym ze jest ruchany przez szefostwo w d*** haha ch*j wie skąd on się wgl wziol ale powiem jedno nie radze mu tak cwaniakowac dalej bo któregoś dnia dostanie w zeby z reszta się dziwie ze nikt tam z ta kòr*ą porządku jeszcze nie zrobil dyma ludzi na godziny upie***la wyplaty a szefostwo nic z tym nie zrobi znam ludzi którzy nawet nie dostali wyplat przez palanta . Ale ch*j im w d*** dobrze ze się zwolnilem powiem jeszcze tak Krzysiu cwe*u nie radzę żebyś mnie spotkal na miescie je**na parowo bita w kask . Pozdro

ale musisz miec sieczke we łbie..zero sładu składu.... PATOLOGIA

#72 ~fesss~

~fesss~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 10:32:01

To może zacznę od polecenia dddhurtownia.pl. Współpracuję z nimi już od dwóch lat. Od tamtej pory zaopatrzyłem się w odzież ochronną, w chemię DDD kompleksowo, w tym tanie zamienniki, skutecznie dobierane od niszowych i popularnych producentów. Na tym tle mają niesamowite doświadczenie. Dobre wrażenie zrobiły na mnie torebki do usuwania nieprzyjemnego zapachu. Działają bardzo dobrze. Hurtownia solidnie wyposażona, dla ekip DDD idealnie, bo wszystko w jednym miejscu, a do tego szybkie rabaty lojalnościowe wchodzą. Doradztwo i to naprawdę merytoryczne za darmo (tutaj najbardziej rekomenduję telefon do pana Alberta).

#73 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 15:38:15

Ten cały szef to zwykły ham i prostak brak szacunku do ludzi jak można powiedzieć my musimy za was  bo wy pracujecie dwa dni jakaś żenada haha śmiech na sali

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 16:19:08

A ja nie narzekam , chodzę z miotłą i ma 18,50 netto za godzinę inni mają mniej

#75 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 05:21:44

Dropla food robi same problemy byłemu pracownikowi jak się kończy umowa to nie chce pozwolić byłemu pracownikowi przyjąć się na Morpol S.A

#76 ~Wera~

~Wera~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 05:22:36

Dropla food robi same problemy byłemu pracownikowi jak się kończy umowa to nie chce pozwolić byłemu pracownikowi przyjąć się na Morpol S.A

#77 ~Nieznany~

~Nieznany~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:38:34

Prawda w ***a leca z ludzmi jak moga pijakow trzymaja i nic z tego sobie nie robia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych