Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Myjąca DROPLA

76 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 08:58:52

Nie ja to pisałem! Pewnie do mnie pijesz. Stary, a głupi. Widać, że pisały to różne osoby, różny styl wypowiedzi. Nie pracuje tam, nie mieszkam nawet w Ustce d kilku ładnych lat. Troll to troll, nic w temacie nie wnosi, tylko trolluje. Pisz do moderatora forum, niech sprawdzi numery ip osób, które to pisały i porówna je z moim trollu. Jest pełno postów pisanych jako gosc, których nie jestem autorem. Żaden z powyższych nie jest mój. Pisałem już, gdzie pracuje i co robię. Widzę teraz jestem myjkowym  :D , już nie jestem trepem, właścicielem sklepu internetowego, ani kimś z urzędu. Ciekawe kim będę następnym razem według trolla.

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:29:04

Masz trollu żebyś skończył gadać bzdury na mój temat:

http://www.fotosik.p...77518c5741.html

#43 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 21:18:55

Parszywy gnoju! Wiesz dlaczego plemiona  INDIAN przetrwały stulecia ,jednocześnie zachowując ;kulturę obrzędy i tożsamośc?  Bo tam szanuje się starszych ,przodków i mędrców. Tam niewyobrażalnym jest ,by młodzież ubliżała starszym.Tam się ich słucha i bezwzględnie wykonuje ich polecenia.W przeciwnym razie ,dawno by ich nie było .Nawet za mojej młodości było nie do pomyślenia ,by małolat ubliżał swojemu np dziadkowi .

NIESTETY jesteś podłą kanalią, któremu życzę by kiedyś twoi potomkowie równie tobą pomiatali tylko że ze zdwojoną siłą.Jesteś niespotykanym bydlakiem.Zastanawiałem się niejednokrotnie ,dlaczego jesteś taki podły.Odpowiedż jest jedna ;twój ojciec / ojczym znęcał się i pastwił nad tobą.

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 21:29:44

O losie słodki. Znowu nie w temacie, znowu nie na temat. Czyste trollowanie, jak się kończą argumenty to idzie argumentacja ad personam. Podważyłem twoje wyssane z palca absurdy i już idą wulgaryzmy i obrażanie przeciwnika, bo udowodnił ci głupotę. Plemiona indiańskie eliminowały głupców, przez co starszyzna to byli mądrzy ludzie z dużym doświadczeniem, a nie trolle internetowe. Ja bardzo szanuję żołnierzy AK. NSZ i członków podziemia walczącego o niepodległość. Nie szanuje głupców, obrażających polskich bohaterów narodowych i ludzi, którzy przelewali krew w obronie tego narodu i tego kraju. Jak nie masz trollu nic ciekawego w temacie Dropli to powiedzenia to zamilcz, bo znowu piszesz byle pisać, bez sensu i nie na temat. Ten temat dotyczy firmy, a nie twoich chorych urojeń. Ja tam nie pracowałem, to się w tym wątku nie udzielałem, co starałeś mi usilnie wcisnąć.

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2013 - 10:21:56

Lewatywa bo ci żyłka pęknie... stary a głupi.

#46 ~E~

~E~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 18:50:52

Ten Wojtuś Biliński to przydupas Sławomira S-, DLATEGO TAK SIĘ MONGOŁ SZAROGĘSI

#47 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 19:36:16

A na piwo z brygadzistą kto chodzi?A dodatek za kabel kto dostaje?

#48 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 19:14:23

Michal kryszalowicz wielki brygadzista ale daje dobrych chlopakow na psiarni i szaleje autem t4 sluzbowym . cwel poprostu

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 09:25:12

Michal kryszalowicz wielki brygadzista ale daje dobrych chlopakow na psiarni i szaleje autem t4 sluzbowym . cwel poprostu

a do tego kryminalista i takich zatrudnia sie na odpowiedzialnych stanowiskach

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 10:19:04

Znaczy się współpracuje z psiarnią?A to pederastek.

#51 ~pomywacz~

~pomywacz~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 18:57:26

Myjka to złota robota o co wam wszystkim chodzi;) ;).

#52 ~Nowy Myjkowy~

~Nowy Myjkowy~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 19:45:38

Pracuje w tej firmie od niedawna ..... O dniach wolnych mozna zapomniec, ta firma to kompletna katastrofa......Kazdemu nowemu odradzam ta prace no chyba ze toleruje oboz pracy. Dziwie sie ze jeszcze nikt nie zajal sie dniami wolnymi, o pieniadzach juz nic nie wspomne sa wyplacane nie w terminie i ucinane godziny. Odradzam

#53 ~Kostek~

~Kostek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 09:40:20

Przecież wiadomo co to za firma i kto jest szefem.A ryby po ile sprzedaje?

#54 ~asinka43~

~asinka43~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 10:26:40

.................

Poszoł won z reklamą do działu reklamy  <_< 

Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 27 listopad 2013 - 01:07:07

#55 ~Nowy Myjkowy~

~Nowy Myjkowy~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 06:12:02

Kolejny dzien z zycia obozowicza :) Dzien jak codzien poranna wizyta w domu pare godzin snu i powtorka z rozrywki. Ryby sa dalej w cenie hurtowej :D ale nie ma jak to isc na swieza rybke na wedzarnie:DDDD tylko ile juz mozna:P 

#56 ~Marcin......~

~Marcin......~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:15:11

Kolejny dzien z zycia obozowicza :) Dzien jak codzien poranna wizyta w domu pare godzin snu i powtorka z rozrywki. Ryby sa dalej w cenie hurtowej :D ale nie ma jak to isc na swieza rybke na wedzarnie:DDDD tylko ile juz mozna:P 

BARANY BARANY BARANY. Tylko tyle można powiedzieć o tych którzy piszą nie prawdę.

Zawsze są argumęty za i przeciw tyle że jak ktoś zostaje zwolniony to żadko przyzna się za co tak naprawdę dostał wilczy bilet.

Żaden z was nie ma odwagi powiedzieć otwarcie dlaczego kopa dostał.

Myjka to nie praca dla leni i sierot. a napewno nie dla takich co widzą tylko dno butelki po wypiciu zawartości.

#57 ~Nowy Myjkowy~

~Nowy Myjkowy~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:55:59

Zgadzam sie z toba ale nie ma co sie oszukiwac polowa jak nie 80% to alkoholicy :) Ale michal to toleruje i na to pozwala:) w jakim zakladzie jest dopuszczalne picie alkoholu jeszcze sie dziwie ze nikt sie tym nie zainteresowal:) 

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 09:39:21

a do tego kryminalista i takich zatrudnia sie na odpowiedzialnych stanowiskach

kryminalista to napewno nie jest znam go i moge ci zareczyc ze klamiesz tylko dlatego ze ci zal ze to nie ty masz takie stanowisko

#59 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2014 - 09:42:52

Zgadzam sie z toba ale nie ma co sie oszukiwac polowa jak nie 80% to alkoholicy :) Ale michal to toleruje i na to pozwala:) w jakim zakladzie jest dopuszczalne picie alkoholu jeszcze sie dziwie ze nikt sie tym nie zainteresowal:) 

michal napewno nie toleruje pijanstwa bo sam nigdy nie pije a bylem swiatkiem jak zwolnil kilka osob za alkohol wiec po co piszecie takie brednie ludzie opamietajcie sie

#60 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 16:32:30

...szukają przedstawiciela. Czy może ktoś coś wie na temat tej pracy??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych