Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Myjąca DROPLA

76 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 17:27:15

W sumie poza ortografią i wulgaryzmami to się zgadzam z twoją wypowiedzią. Pity miały być dostarczone do 28 lutego, mój doszedł dopiero 4 marca. Też już tam nie pracuje i się z tego cieszę, praca ciężka, męcząca, nocki, cały czas się leje woda, ślisko wszędzie, cały czas trzeba uważać, żeby myjąc jakąś maszynę sobie krzywdy nie zrobić. O wypadek nie trudno, plus chemia, piany, praca naprawdę wykańcza, człowiek wraca tak zmęczony, że na nic siły nie ma. Najbardziej męczy w tej pracy, brak zorganizowania i jasnych reguł, podziału. Brakuje kogoś, kto by jakoś konkretnie ogarnął i zorganizował, praca nie jest dla wszystkich, nie każdy tam wytrzyma, bardzo często się ludzie zwalniają i nie ma się im co dziwić,

#22 ~Jonny~

~Jonny~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 17:09:23

Nie rozumiem ludzi co sie tak zle wypowiadaja na temat tej firmy moze i sa jakies uwagi ale jak dla mnie nie jest tragicznie pieniadze zawsze dostaje w terminie umowe dostalem juz przed praca pierwszego dnia. Co do p.Michala to sie nie dziwie ze kazdy na niego najezdza bo jest kawal ch*uja ale najlepiej robic co powie a jak pan Bielinski sie do was doczepi to mowic ze brygadzista tak kazal i nie wy dostaniecie po du*** tylko on (przynajmniej to jest moj sposob i dziala ;) )dla ludzi ktorzy chca pracowac i zalezy im na pieniadzach polecam, dla leni i tych co sie nie chce pracowac nie polecam...

#23 ~1z10~

~1z10~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 09:54:04

Ja tam pracowałem i nie narzekałem tragedia z dojazdami i przyjazdami to jedno drugike to głupie gadanie którego ja nie potrafiłem znieść ze stony kierownictwa dlatego już tam nie robie ale tak to praca ciekawa nocne mycie maszyn uwielbiam to i płakam nad organizacją pracy w tej firmie.

#24 ~1z10~

~1z10~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 10:01:47

Zresztąc jestem już starym człowiekiem i ta praca to nie dla mnie ta chemia trócie się za marne grosze to tragedia na sól nie zarobie.

#25 ~1z10~

~1z10~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 10:29:12

Niedziela a najgorsze rzeczy się dzieją każdego szkoda ale kierownik o to nie dba zwalnia najlepszych ludzi ponieważ przyjdą nowi słabi nieogarnięci w temacie których trzeba szkolić i tłumaczyć tu ryba tam ryba w końcu dojdzie do tragedi i trzeba będzie zrobić dobrze dla czerwonych czapek.Dobrze napić się krupniu i powspominać nocne mycie którego już nie ma i nie będzie ponieważ nie jestem złym człowiekiem ale głupim a ta praca mnie dobija do krzyża.

#26 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:58:41

pan bilinski przejal myjke dzienna. 10 zloty brutto na godzine placi, szkolenie odbylo sie na stolowce, gdzie sie znajdowali ludzie z firmy morpol. nie bylo tam warunkow. najlepszy z umowy jest punkt 6. oswiadczam, ze zostalem poinformowany o mozliwosci zawarcia umowy o prace, ale rezygnuje z takiej mozliwosci.

#27 ~Marcin K.~

~Marcin K.~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:25:14

to współczuję myjce dziennej , robiło pewnie 8 osób teraz zostanie max 2 i będą musieli zapier***ać jak dziki za dużo mniejszą stawkę i dlaczego 10 zł skoro nocka ma 13 zł zwykłe oszukiwanie ludzi ,że Morpol zgadza się na takie wyzyski i oszukiwanie pod ich dachem brak dodatków za nocki oraz szkodliwego , praca chaotyczna zapier*** na okręte ,aż dziw bierze że PIP jeszcze się za to nie wziął Pan Biliński musi mieć jakieś dobre kontakty wśród zarządu Morpolu oraz PiP-ie skoro na wszystko mu pozwalają .

#28 ~znajomy123~

~znajomy123~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:08:24

Pan Biliński to oszust wykorzystuje ludzi i płaci marne grosze . Nie wypłaca całego wynagrodzenia . Odradzam .

szkoda mi tych ludzi, ciążko pracuję czy kierownictwo MORPOLU nie widzi , co porabia ten człowiek zatrudnia i zwalnia ludzi . To czy człówiek ma szansę na pracę zależy od jego humoru

#29 ~znajomy123~

~znajomy123~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 19:24:10

To co się dzieje w MORPOLU na tzw myjce przechodzi ludzkie pojęcie .Właściciel firmy Dropla to nie człowiek. wykożystuje ludzi , ciągła rotacja , zwalnia prawie co tydzień ,.Właśnie przejął myjkę dzienną i znowu będa zwolnienia , panoszy się po Morpolu jak szara gęś , pracowników ma za nic. Zadziwia mnie to ,że kierownictwo Morpolu pozwala na takie poczynania . Jeszcze trochę , a po pierwszej wypłacie ludzie odejda sami , nikt nie będzie chciał pracować ani z nim a tym bardziej dla niego .sam będzie mył te hale ,kosze, stołowki i kible . Te dziwne zmiany napewno nie wyjdą na plus dla MORPOLU syf będzie wszędzie nie tylko taki jaki zostaje po myjce nocnej .Ale może pierwsze kontrole ujawnią caą prawde i może wszystko powróci jak dawniej

#30 ~MYJKOWY~

~MYJKOWY~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 19:36:54

Sram na to mnie już tam nie ma i nie będzie.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 11:33:17

Jak w każdej firmie pracują lenie, kombinatorzy i obiboki oraz rzetelni, solidni pracownicy. Zadziwiające jest to, że u wszystkich z nich jest zgodna co do tej firmy :D .

#32 ~ggg~

~ggg~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 14:48:10

Z tego wynika, że Twój kolega to lewus. Nikt nie zwalnia wartościowego pracownika. Radzę zmień towarzystwo.

U nas szefem oczyszczalni był bardzo solidny gość i radził sobie, chociaż sprzęt był przedpotopowy a UM kasy nie dawał na nowy. Wywalili go, zeby zrobic miejsce siostrzeńcowi vice burmistrza. Juz po 2 mies. były bakterie colli i wodę trzeba było dowozić beczkami... Ale siostrzeniec ma sie dobrze

#33 ~milan81~

~milan81~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 10:00:41

zal mi was pracuje tam od 6 miesiecy wyplate mam co miesiac mam nad godz a jak ktow w ch..a leci to jego sprawa ze ma odciete z wyplaty ty byly pracownik zastanow sie co piszesz byles albo pijany albo w chu.a waliles a teraz udajesz cwaniaka nie umiesz pracowac to niepisz takich glupot

#34 ~sharrrk~

~sharrrk~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 18:25:32

zal mi was pracuje tam od 6 miesiecy wyplate mam co miesiac mam nad godz a jak ktow w ch..a leci to jego sprawa ze ma odciete z wyplaty ty byly pracownik zastanow sie co piszesz byles albo pijany albo w chu.a waliles a teraz udajesz cwaniaka nie umiesz pracowac to niepisz takich glupot

A ty nie umiesz pisać analfabeto, więc się nie wychylaj na forum, tylko zasuwaj z wężykiem po halach, przodowniku pracy :D
A Wojtuś B. to cwaniaczek i zwykły gnojek, o jego brygadziście - Michałku - lepiej w ogóle nie mówić, bo to dno kompletne. Mają rację ludzie mówiąc, że są wykorzystywani, bo są i koniec, kropka. Inna sprawa, że rynek pracy sprzyja takim szujom, jak wyżej wymienieni panowie :P
Ale to wszystko nie zwalnia NIKOGO od umiejętności poprawnego złożenia dwóch, lub trzech prostych zdań w języku używanym od urodzenia :P
Dziękuję za uwagę ;)

#35 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 08:56:27

Michałek Michałek - młody szczupły czarne włosy to ten gość? Co tam się stało że szukają aż tylu ludzi.?

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 19:43:02

Komentarze ustały czyżby się tam poprawiło.??

#37 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 20:07:48

W sumie poza ortografią i wulgaryzmami to się zgadzam z twoją wypowiedzią. Pity miały być dostarczone do 28 lutego, mój doszedł dopiero 4 marca. Też już tam nie pracuje i się z tego cieszę, praca ciężka, męcząca, nocki, cały czas się leje woda, ślisko wszędzie, cały czas trzeba uważać, żeby myjąc jakąś maszynę sobie krzywdy nie zrobić. O wypadek nie trudno, plus chemia, piany, praca naprawdę wykańcza, człowiek wraca tak zmęczony, że na nic siły nie ma. Najbardziej męczy w tej pracy, brak zorganizowania i jasnych reguł, podziału. Brakuje kogoś, kto by jakoś konkretnie ogarnął i zorganizował, praca nie jest dla wszystkich, nie każdy tam wytrzyma, bardzo często się ludzie zwalniają i nie ma się im co dziwić,

To samo jest na dniówkach brak zdecydowanego brygadzisty.

#38 ~myjka dzień~

~myjka dzień~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 19:06:37

Artur i jego piesek a raczej "suczka" Magda, aż żal na was patrzec. A jak sie wozi strach się bac, zmiana koloru czapki co może zrobić z człowiekiem. Wiocha nic więcej. Firme omijajcie wszyscy z daleka 7 zł / h pracy.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 15:47:01

Pozdrowienia dla Ciasnego i wszystkich myjących.

#40 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 08:39:54

Sram na to mnie już tam nie ma i nie będzie.

Jak w każdej firmie pracują lenie, kombinatorzy i obiboki oraz rzetelni, solidni pracownicy. Zadziwiające jest to, że u wszystkich z nich jest zgodna co do tej firmy :D .

Michałek Michałek - młody szczupły czarne włosy to ten gość? Co tam się stało że szukają aż tylu ludzi.?

Komentarze ustały czyżby się tam poprawiło.??

To samo jest na dniówkach brak zdecydowanego brygadzisty.

Serdeczne pozdrowienia .Powodzenia w pracy panie myjkowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych