Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Myjąca DROPLA

76 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 09:11:01

Witam mój kolega tam pracował został oszukany z kasą i nie miał ani badań ani umowy wiem tylko ze ten właściciel to stary wykręt i ucieka przed długami ale ludzie i tak go dopadną

#2 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 15:52:59

Co to za firma i gdzie się znajduje?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 12:03:18

kogo obchodzi gdzie twoj kolega pracowal idz na policje a nie d*** trujesz....
hehehehe spolecznik no...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 15:38:29

Witam mój kolega tam pracował został oszukany z kasą i nie miał ani badań ani umowy wiem tylko ze ten właściciel to stary wykręt i ucieka przed długami ale ludzie i tak go dopadną

Z tego wynika, że Twój kolega to lewus. Nikt nie zwalnia wartościowego pracownika. Radzę zmień towarzystwo.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 13:39:56

dla nie wtajemniczonych to firma typu krzak , wymieniony pan urzeduje w morpolu i wlasnie glownie swiadczy uslugi w morpolu. Skad sie wzial to nie wiadomo , glownie w nocy krazyl po firmie

#6 ~Słupsk~

~Słupsk~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 22:33:34

Witam to co piszecie to nie wiele ma wspólnego z prawdą, pracowałem w tej firmie pare tygodni umowe dostałem po kilku dniach z datą przystąpienia do pracy z powodu sprawdzenia czy będe sie nadawał do takiej pracy , raczej to zrozumiałe że kierownik chciał zobaczyć czy się nadaje i mi też to odpowiadało bo sam zobaczyłem jak to naprawde wygląda i co się tam robi.
z tego co zauważyłem to właściciel tej firmy bardzo polega na kierowniku a ten z koleji stara się żeby było bardzo czysto jednak w okresie kiedy pracowałem koledzy którzy ze mną pracowali nieraz umyślnie zostawiali rybę . stawka za godzine nie robiła wrażenia więc znalazłem lępszą prace.

#7 ~GONZO~

~GONZO~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 12:31:32

Witam po pierwsze od kad pracuje sie 7 dni w tygodniu niewazene ile godzin to jest nie przepisowe to jest zwykle wykanczanie ludzi po drugie jak by to byla dobra firma to ludzie nie zwalniali by sie masowo stwierdzilem ze stym cos musi byc nietak wiec zachodze z zalozeniem ze nalezy sie zwrocic z tym do inspekcji pracy nikt niebedzie ze mnie robil wariata bo prawa pracownika doskonale znam a ludzie porostu boja sie odezwac zeby niestracic pracy tą pseldo pracę moge porownac z obozem pracy typu AUSCHWITZ BIRKENAU a dlaczego tak pisze bo niemoze byc robione w ten sposob zeby ludzie niemogli przez te zasrane 6 godzin zjesc sniadania kierownik to zwykly GESTAPOWIEC!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE NIEBUJCIE SIE ODZYWAC JEZELI WAM COS NIEPASUJE JESTESCIE WYKORZYSTYWANI KIERUJCIE TO ODRAZU DO INSPEKCJI PRACY ONI W KONCU MUSZA ZA TO ZAPLACIC

#8 ~Marcin P.~

~Marcin P.~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 14:20:29

Potwierdzam, ta firma kantuje na wszelkie sposoby. Za 24 dni pracy dostałem 600zl, a dlaczego? Bo spóźniłem się dwa razy, zgubiłem jedną końcówkę od wężą (wartą RZEKOMO 300ZŁ - śmiech na sali jednym zdaniem.) i raz ze względów zdrowotnych na co zaproponowałem, że mogę przynieść zaświadczenie ze szpitala "mnie pana życie prywatne nie interesuje".

A teraz jak się ma to co mówia do tego jest jest

- Praca od 18:00 do 2:00 - niema szans, zawsze zostajemy do 6:00 nawet jak się uwijamy ze swoją robotą to jakiegoś nieszczęśliwca (no chyba, ze chce zarobic ktos, to plus jest wtedy) dadzą na inna hale i tyraj 12h
- Za 3 dni przygotowawcze, za ktore obiacali zaplacic nie zaplacili.
- Jak się starasz dostaniesz umowę o prace (jeśli masz szczęście to nawet 8 miesięcy robisz "na śmiecia") - NO WIELKĄ ŁASKE ROBIĄ
- Gwarantują dojazd...tego to nawet niechcialoby mi sie komentowac - za dojazd sie placi 2zl w jedna strone, jezeli wielmozny pan kierownik zmiany raczy odwiezc Cie do domu akurat wtedy, kiedy konczysz - nieraz czekalo sie 2h bo 2 miejsca (na 6, upchane 8) byly wolne.

Człowiek by chciał pracować...ale ja się pytam JAK, jeżeli takie, juz niepowiem co, ma sie za szefostwo. Wyslalem im list z zapytaniem o godziny mojej pracy, jezeli cos sie nie bedzie zgadzac, a mam dokladnie zapisalem moje godziny pracy, to bez wachane wkraczam na droge sądową, i to chyba nawet bez ostrzeżenia, bo nie chce mi się wierzyć, że z tymi ludzmi idzie coszalatwic polubownie.

#9 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 18:02:52

Ano, też pracowałem w tej firmie, jeżeli chodzi o kwestie finansowe to zapłacili mi tyle ile powinni, naet jak wychodziłem o 4,30 to płacono mi za te pół godziny,a nie tylko do czwartej. Aczkolwiek byłem świadkiem jak zwalniała się jedna osoba, bo miała ponad 200 godzin, a dostała 1400zł. Jeżeli chodzi o dojazdy to się nie wypowiem, bo miałem swój własny transport.

Co z tym zostawaniem po 12 h, to prawda, jak się zrobi swoją pracę to często trzeba iść pomóc innych na drugą halę, bo się nie wyrobią. Rotacja jest bardzo duża, czasami jest tak, że np: na Hali są 3 osoby, a powinno być 7 i wtedy ta trójka zasuwa podwójną robotę. O 7 rano są odbiory i do tego czasu musi być wszystko gotowe, ludzie się bardzo często zwalniają nowi nie przychodzą tak często, więc zostawanie do 6 rano to niemal norma.

Sam Bieliński, ja mam o nim dobre zdanie, nawet pożartuje, gorzej jest z tym kierownikiem Kryszałowiczem, to jest dziwny człowiek, trkatuje innych jak nie powiem co, a najgorsze, że Bieliński mu powierza pierwsze skrzypce w zarządzaniu myjką, duża część ludzi rezygnuje właśnie przez kierownika. Była taka sytuacja, że zawsze pianujemy i myjemy chemią, a okulary ochronne i maskę dostałem dopieron wtedy jak ktoś sobie nalał płyny do pianowania do oka, czyli po 2 tygodniach od zaczęcia pracy :) , jaja totalne. Szawke i zegarek dostałem po 2 tygodniach, że o umowie nie wpomnę, brak zorganizowania w tej firmie, od razu 1 dnia poszedłem myć maszyny bez przeszkolenia co i jak wtedy były nas 3 osoby w tym ja nowy, a powinno być dwa razy tyle, tak w kość dostałem, że chciałem po 1 dniu zrezygnować, ale się powstrzymałem i zostałem prawie 2 miesiące. Ludzie w pracy na poziomie, nie ma jakiś specjalnych chamów i prostaków, z każdym można porozmawiać, Stawka 10 zł / h bez premii, no szału nie ma. To jest robota dla ludzi, którzy mają rodziny na utrzymaniu i nie mogą wybrzydzać, albo dla takich, których finansowow przyparło do muru, ludzie na poziomie, ale kierownik zdecydowanie już nie, ja pracowałem 6 dni w tygodniu, po 10 - 12 h, raz musiałem i w niedziele przyjśc, ale to był wyjątek. OGÓLNIE NIE POLECAM!!!, na stole, ani maszynie nie może zostać ani jedna łuska ryby, albo kawałek, bo przychodzą biedronki w czerwonych czapeczkach i robią wymazy, a jak zostanie kawałek ryby na 24 h to bakterii się namnoży i po pensji polecą...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 19:52:29

Stosunki pracy to temat rzeka

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 01:19:49

No niepowiem, żałuje, że nie poczytałem o tej firmie wcześniej, bo Pan Michał jest mocno zakompleksioną osobą, która wyżywa swoje frustracje w pracy. Najpierw klepie farmazony w stylu "jak będziecie dla mnie grzeczni to ja dla was też będę miły" a prawda jest taka, że za ten jego ton to się dziwie, że ktoś mu po pysku nie dał jeszcze. Pieniążki POWIEDZMY, że się zgadzają, no ale ok, może odwaliłem jakąś lipe i mi za to odcięli - ale niewiem, nikt mi nigdy uwagi nie zwracał. Pan Prezes Bieliński wydaje się być spoko typem, co prawda rzadko się go widuje, ale wygląda na sympatycznego gościa - złego słowa nie powiem. Organizacja na poziomie skrytki podłogowej w piwnicy. Kto jest odpowiedzialny zapisanie umowy to ja niewiem, ale mój krewny, który jest prawnikiem po jej przeczytaniu stwierdził, że w razie gdyby ktoś miał jakieś większe "ale" do tej firmy to może tą umową narobić smrodu - znajdują się w niej 2 klauzule zakazane, oraz jedna, która zmusza do poświadczenia nieprawdy: "Zostałem poinformowany o możliwości zawarcia umowy o pracę, jednak rezygnuje z niej" czy jakoś tak - trzeba być niespełna rozumu, by taki punkt zawierać, raz, że jest nielogiczny sam z siebie, dwa, że byle Jan Kowalski ich udupi z miejsca za coś takiego. BHP - tam chyba o tym nikt nie słyszał - był chłopak, który miał coś z prawą ręką, jakieś ograniczenia ruchu - dali mu czysty kwas do wiadra i kazali zmywać maszyny gąbką - wiadro mu się z tej ręki wysmyrgło i chlust po twarzy. Okulary dostał całe szczęście, ale maski niestety już nie, i na policzku miał spore oparzenie.

Życzyłbym wszystkim zmiany tego Pana Michała, przez niego jak już ktoś napisał odchodzą ludzie którzy znoszą ciężką pracę, ale nie znoszą jego chamskiego zachowania (na przykład ja) - na tym cierpią wszyscy - firma niema pracowników, a samych świażaków / pracownicy tyrają po 12h bo zwyczajnie niema ludzi / a Ci co robią już tam jakiś czas muszą znosić jego humory.

#12 ~Gosciu2~

~Gosciu2~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 13:25:29

Witam po pierwsze od kad pracuje sie 7 dni w tygodniu niewazene ile godzin to jest nie przepisowe to jest zwykle wykanczanie ludzi po drugie jak by to byla dobra firma to ludzie nie zwalniali by sie masowo stwierdzilem ze stym cos musi byc nietak wiec zachodze z zalozeniem ze nalezy sie zwrocic z tym do inspekcji pracy nikt niebedzie ze mnie robil wariata bo prawa pracownika doskonale znam a ludzie porostu boja sie odezwac zeby niestracic pracy tą pseldo pracę moge porownac z obozem pracy typu AUSCHWITZ BIRKENAU a dlaczego tak pisze bo niemoze byc robione w ten sposob zeby ludzie niemogli przez te zasrane 6 godzin zjesc sniadania kierownik to zwykly GESTAPOWIEC!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE NIEBUJCIE SIE ODZYWAC JEZELI WAM COS NIEPASUJE JESTESCIE WYKORZYSTYWANI KIERUJCIE TO ODRAZU DO INSPEKCJI PRACY ONI W KONCU MUSZA ZA TO ZAPLACIC

To dlaczego ty nie poszedłeś zgłosić tego do inspekcji pracy skoro taki "inteligentny" jesteś ??

#13 ~BILI~

~BILI~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 10:28:48

Pan Biliński to oszust wykorzystuje ludzi i płaci marne grosze . Nie wypłaca całego wynagrodzenia . Odradzam .

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 10:33:39

szkoda mi was..zamiast zglosic na policje i PIP to wy na glos... jakos wam lepiej jak tu anonimowo piszecie ?

#15 ~Pedro~

~Pedro~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 19:27:27

Pan kierownik niech sie tu niewypowiada . Cwaniaku bez szkoły

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:05:17

pedro nie trafiles jestem obserwatorem , ktory pojac nie moze jak mozna dac sie tak dymac.
nigdy tam nie pracowalem bo mam rozum i szkole tez skonczylem.

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:39:26

Michale słyszałem że zwolniłeś Olka z pracy. To nie on powinien być zwolniony tylko ten kto w beszczelny sposób doprowadził do tej sytuacji. Miłe spotkania, gierki,piwko a pózniej szok. O wszystkich rozmowach dowiaduje się kierownik.To ten człowiek pokazywał Bilińskiemu wyciąg z internetu na twój temat i twierdził że dni twoje są policzone. Tak więc nie szukaj wrogów wsród pracowników tylko obawiaj się wroga ktory jest blisko ćiebie.

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:58:26

Jajca widzę po całości, rozkręca się robota, ostatnio widziałem ogłoszenie, teraz już dają nawet 13 na godzinę. To świadczy, że na gwałt potrzebują pracowników. Co tu się czarować robota ciężka, płaca średnia i do tego nocki. Nie każdemu taki system pasuje i nie każdy wytrzyma w takiej pracy. Są ludzie, którzy pracują tu od dłuższego czasu, ale nie z 10 nowo przyjętych jak zostanie 1 to będzie dobrze. Ludzie co z wami wyciągi z internetu na temat kierownika pokazujecie kierownikowi?, a co jeżeli pisały to anonimowe osoby, które tutaj nigdy w życiu nie pracowały i gadają głupoty trzy po trzy?. Forum, gdzie każdy może anonimowo pisać z goscia ma to do siebie, że informacje tutaj trzeba przyjmować z dużym przymrużeniem oka.

#19 ~IDIOTA~

~IDIOTA~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 12:28:15

Szanowny P. B. Odszedł panu kolejny pracownik. Pozostali tylko idioci, którzy ciężko tyrają bez, wolnego ,urlopu,chorobowego poto aby panu zyło się wyśmienicie. Myślę.że przy takim traktowaniu ludzi będzie musiał pan wraz z czerwonymi czapeczkami myc maszyny. Przestaniecie bawić się w fotografa i zobaczycie jak ciężka to praca.Po za tym obowiązkiem pana jest dowieżć ludzi do pracy a nie zabierać im na paliwo z tej marnej pensji.

#20 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2013 - 16:39:29

ludzie piszecie i nawet nie wiecie co piszecie, w skrócie, pracuje tam juz jakiś czas, umowa jest wtedy jak sie szefowi chce wypełnic kwity to ci da, z chajcem w c***a lecą co miesiąc. wyplaty powinny być do 10go a nie zdażyło sie to jeszcze ani razu, to jest NARUSZENIE UMOWY gdzie z miejsca można inspekcje pracy nagonic na bilińskiego i spółke, chajc upier***ają jak mogą, nam każą robić nadgodziny a innym nie pozwalają,nie wiem jak to jest teraz , nie płacą na czas i sciemniają. TO PRACA JEST TYLKO ŻEEBY ZIME PRZEGONIĆ, ludzie jak macie inną możliwość to olejcie drople bo nie warto nie męczyć,tylko z zewnątrz tak kolorowo a w realu za głowe sie złapiecie, ja już nie robie i chwała bogu bo popier***one to wszystko tam jest,!!! a tak wogule to inspekcja pracy ma na oku juz firme dropla i odział w skarbówce,bo doszedl tam anons o wałkach w tej zje***ej firmie, ludzie zastanowcie sie przed tą pracą ja już nigdy tam nie wróce!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych