Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Morpol

183 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~bax~

~bax~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 19:14:26

ja pracuje w firmie morpol od 28.04.2008r i nie marzekam zarobki sa w miare praca jak kazda wszedzie trzeba pracowac a pracodawcy wcale nie sa tacy źli to ludzia pracowac sie nie chce i wtedy mowia ze jest tam tak zle ja sie ciesze ze tam pracuje mam prace na zarobki nie narzekam a pracodawca jak wszedzie jak cos jest nie tak to musi zje.... ale tak to wszystko mozna zalatwic

...a po co podajesz date rozpoczecia pracy w Marpolu??? dobrze sie czujesz??

#142 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 19:43:15

witam. nie wiecie czy morpol chce w najbliższym czasie kupic jakies farmy rybne w norwegii??

Inwestujesz na giełdzie , że się pytasz?

Widzisz cena akcji w tym tygodniu spadła 0 1,86 %

Dołączona grafika
Tu pełne informacje

http://morpol.com/

Dołączona grafika

#143 ~norek~

~norek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 20:48:13

nie inwestuję tylko pracuję na farmie łososia w norwegii

#144 ~norek 2~

~norek 2~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:35:41

nie inwestuję tylko pracuję na farmie łososia w norwegii

a na jakiej farmie pracujesz??

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:08:16

Na farmie Orsona.

a gdzie w grafiku jest bob i smerf?

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 17:00:35

Na farmie Orsona.

a gdzie w grafiku jest bob i smerf?

Zaznaczone atramentem sympatycznym, dla wtajemniczonych.

#147 ~norek~

~norek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 10:45:40

to juz nie aktualne bo kupiła nas norweska firma. pracuję niedaleko trontheim

#148 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 22:52:01

czy możesz napisać coś więcej o tej farmie bo byłbym zainteresowany

#149 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 18:33:53

A gdzie jest i co robi Inspekcja Pracy

#150 ~tomanzi~

~tomanzi~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2011 - 19:52:37

wiem co się tam dzieje bo tam pracuje zarabiam wielkie g a jesli chodzi o trktowanie pracownika to szkoda gadac.to oboz pracy a nie firma.zmuszanie do pracy w dni ustawowo wolne przeciąganie w nieskonczosc umowy zlecenia ...to co sie dzieje to kontynuacja komuny.najgorsze jest jednak to ze ludzie sami sobie na to pozwalaja w obawie o strate pracy.jednak uwazam ze jesli wszyscy by sie jednoglosnie postawili to nastapilyby zmiany na lepsze .nie zwolniliby jednoczesnie kilkuset osob bo za duze bylyby to straty dala budżetu firmy.jestem oburzona tym co sie tam dzieje i wiem ze nie popracuje tam dlugo bo za bardzo szanuje swoje zdrowie i nerwy zeby tyrac tam i nabijac czyjąs kieszen za marne 1000 zl

To są realia biznesu;]

#151 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 13:16:11

Jerry jest cool... Pracuje tam już 5 lat :)

to gratuluje bo mnie wyrzucili po 7 latach pracy

#152 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 13:30:36

morpol jest ok. dobre zarobki.tylko cioty mało zarabiają.pokazesz ze umisz pracowac to masz super kasę idobrą umowę. tak jak muwiłem tylko cioty mają umowę zlecenie i 1600 zł a nie 1000

ciotami to są ci którzy przy zwolnieniach zostają bo mają znajomości choć są beznadziejnymi pracownikami, sama byłam tego świadkiem

#153 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 17:14:45

układy-układziki.

#154 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 17:35:36

BZDURY piszecie. Układy są dosłownie wszędzie, od np sprzątaczek po najwyższe urzędy - wszędzie zatrudniani są przede wszystkim ludzie, którzy mają znajomości, dopiero w następnej kolejności ktoś z zewnątrz. i każdy o tym wie, więc nie wiem skąd tutaj takie beznadziejne komentarze. Morpol jest o tyle specyficzną firmą, że na sezon przyjmowana jest ogromna liczba osób od których się niczego nie wymaga tylko chęci do pracy. a pieniądze nie są złe, bo w byle jakim sklepie dostajesz najwyżej 1100 - 1200 zł. pochwalcie się pracownicy morpolu ile wy dostajecie....:) Dziwi mnie jednak to, dlaczego nasza super prasa regionalna nie napisała jeszcze słowa o czwartkowych i piątkowych zwolnieniach? paradoksalnie przed świętem pracy - pracę straciło kilkaset osób, a gp ani słowa...dziwne....ale jaka prasa takie newsy.....żal.

#155 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 18:06:03

Co sie ludzie dziwicie,dla Jurka izraelity liczy sie kasa nie ludzie !

#156 ~konus202~

~konus202~
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 19:07:00

Nie znam tej firmy i warunków pracy (jedynie z opowiadań znajomych)
Właśnie wczoraj zadzwonił do mnie kolega z pytaniem czy nie wiem gdzie przyjmują do pracy - został zwolniony tak jak pozostali pracownicy jego działu, od ponad roku pracował na umowę zlecenie w firmie "morpol" Pana Malka :blink:

Użytkownik konus202 edytował ten post 01 maj 2011 - 19:07:43

#157 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 09:10:36

Straszne te masowe zwolnienia, najgorzej że na prawdę solidni ludzie stracili pracę. Nikt nie liczy się z ludźmi. Szkoda też że nie dano wyboru kogo zwolnić... Bardzo współczuję

#158 ~Baeta~

~Baeta~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 09:11:47

I faktycznie dziwne, że prasa nic nie pisze... ciekawe dlaczego....

#159 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 11:17:44

bo dla GP - największej (jedynej?) gazety regionalnej ważniejsze jest to, że w słupsku otwarto nowe lokale gastronomiczne i to jest news na pierwszą stronę. Bo kogo obchodzi, że kilkaset osób z regionu straciło pracę. Po co chociażby zdanie na ten temat? kogo to obchodzi? Chyba tylko te kilkaset rodzin, którzy stracili często jedyne źródło dochodu, reszta nieważna....masakra. I po co taka nazwa "głos pomorza" skoro nie słuchają głosów mieszkańców regionu? po co nazwa gp24 skoro tutaj królują newsy o zaginionych kotach?

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 10:43:36

nie widzicie jak gp24 podlizuje się Panu Malkowi? artykuły laurki, każdy kto jest troche w temacie ma z tego dużo śmiechu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych