Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Firma Morpol

183 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Cichy~

~Cichy~
  • Goście

Napisano 07 maj 2009 - 20:29:23

Witam rozmawiałem z koleżanką o tej firmie mówiła że zarobki są dobre godziny pracy no nie małe ale nie mówiła że jest tam żle chciałem się tam zatrudnić bo dowiedziałem się że potrzebują ludzi do pracy ale czytając te wszystkie komentaże zastanawiam się czy wogule warto może ktos odpisać czy opłaca się tam wogule prubować ???

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 09:07:30

Witam rozmawiałem z koleżanką o tej firmie mówiła że zarobki są dobre godziny pracy no nie małe ale nie mówiła że jest tam żle chciałem się tam zatrudnić bo dowiedziałem się że potrzebują ludzi do pracy ale czytając te wszystkie komentaże zastanawiam się czy wogule warto może ktos odpisać czy opłaca się tam wogule prubować ???

Ale po co zastanawiać się? Najlepiej nic nie robić....w sezonie można puszki zbierać...ja mogę codziennie z 3 puszeczki dorzucić. Widzę, że bezrobocie to totalna bzdura...

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2009 - 09:11:01

WITAM WSZYSTKICH mam zamiar sie przyjac do pracy w morpol lecz po tych opowiesciach trudno sie zdecydowac pracownicy z mojej miejscowosci nie narzekaja wiec nie wiem co robic mysle czy tam rzeczywiscie tak jest czy to sciema ...

zastanawiaj się dalej. A skąd wiesz, że cię przyjmą. Widzę, że robota w ręku Ci się pali a chęci są ale do leżenia bykiem. lepiej daj sobie spokój i do biedronki za tragarza

#64 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 13:13:16

Więc w MORPOL'u wszystkim się podoba? :)

#65 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 14:56:07

Zarobki w Morpolu-brutto 1000 złotych i dalej do roboty.Wieczne zatrudnianie na umowę lecenie bo tak wychodzi taniej. Wieczne poganianie przez brygadzistki,nie wspomnę o braku grafiku. A samochody 10-15 letnie.Forumowiczu czyim jestes przydupasem?

Gówno wiesz i tak samo piszesz/mówisz jak połowa małolatów, którzy siedzą na garnuszku u mamusi, sypną jej z wypłaty 300 zeta ''na życie'', a resztę przepija pod sklepem.Nie wiem ile masz lat i nie interesuje mnie to, ale pora wydorośleć, zakasać rękawy i wziąć się do pracy.Większość takich komentarzy jest pisana przez osoby ,które opuszczają masę dni w miesiącu zamiast pracować, a później się zaczyna narzekanie w stylu ''w morpolu się zarabia 1000 brutto i do tego na zlecenie''.A kto komu da umowę o pracę jak go więcej nie ma niż jest?Pomyśl realnie!W naszym kraju można zarobić i godnie żyć tylko trzeba ruszyć makówką, a nie tylko narzekać i czekać aż samo wpadnie coś do portfela!Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do pracy!

#66 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 15:56:54

Proponowano mi jak to oni nazwali fachowo "czyszczenie kręgosłupów"? czy tak jakoś.

#67 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 21:27:55

Proponowano mi jak to oni nazwali fachowo "czyszczenie kręgosłupów"? czy tak jakoś.

Żadna praca nie hańbi, a wynagrodzenie jest bardzo przyzwoite.

#68 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 13 maj 2009 - 05:10:11

Więc jak to jest? Pracownicy z MORPOL'a już powinni być w domu autobus odjeżdża o 19 z Duninowa więc dajcie znać.

Pozdrawiam.

aUUTOBUS ODJEŻDŻA O 18:20 POPRAWIAM

#69 ~Aldona~

~Aldona~
  • Goście

Napisano 15 maj 2009 - 12:22:02

hej mam pytanie ile sie zarabia na soleniu ?

#70 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2009 - 14:29:14

Więc w MORPOL'u wszystkim się podoba? :)

Suuuuper... Mojemu znajomemu maszyna zmiażdżyła palce i pół roku tułał się po szpitalach. Praca the best <_<

#71 ~Czesio~

~Czesio~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 10:23:54

[quote name='R@dek85' date='15.05.2009, 15:34:44' post='144559']
Powiedzmy,że na chwilę obecną pracuję w MORPOL'u inaczej pracuje w spółce która należy do MORPOLU. O zarobkach w Duninowie krążą różne plotki ,ale z pewnych źródeł wiem,że pracownik na mokrym do 3 tys wyciągnie.

W takim razie moa żona mnie oszukuje. Przynosi do domu 1000-1300 zl wypłaty. A gdzie reszta kasy?

#72 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 10:36:09

W takim razie moa żona mnie oszukuje. Przynosi do domu 1000-1300 zl wypłaty. A gdzie reszta kasy?

Zawsze możesz odebrać wypłatę za żonę :)

#73 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 10:56:18

z tego co wiem wypłat się nie przynosi. Wypłaty przelewane są na konto.Mogę się mylić,ale tak mi postawili sprawę w kadrach.

#74 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 11:06:15

Dlatego bojkotujmy wyroby Morpolu i w ten sposób solidaryzujmy się z wykorzystywanymi pracownikami.

Idiotyczny apel. Jeśli ci pracownicy czują się wykorzystywani i nie chcą tam pracować, to niech się sami zwolnią. Efekt będzie identyczny jak po upadku zakładu będącego rezultatem skutecznego bojkotowania wytwarzanych tam wyrobów.

#75 ~jbbdhdgdbdjsbsdvdv~

~jbbdhdgdbdjsbsdvdv~
  • Goście

Napisano 16 maj 2009 - 17:32:22

jeżeli cię zwolnili to musiałeś mocno podpaść , pracę trzeba szanować a ty niepotrafisz nawet przegrać.

#76 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 17 maj 2009 - 12:57:22

Ktoś zna adres strony internetowej tej firmy? http://morpol.pl/ jakieś takie bardzo bardzo amatorskie.

#77 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 15:58:42

Cisza. Wszyscy jeszcze w Duninowie do 18 :D

#78 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 16:13:40

Haha :D rzeczywiście ich strona internetowa wygrywa :D Liczba hiperłączy - oszałamiająca :P

#79 ~pracownica~

~pracownica~
  • Goście

Napisano 20 maj 2009 - 19:02:49

komu sie nie chce pracowac to narzeka lenie smierdzace zarobki sa dobre wystarczy spojrzec na parking jakimi autami pracownicy przyjezdzaja do pracy pensje sa na czas jest czysto i nie przesadzajcie

#80 ~sztokfisz~

~sztokfisz~
  • Goście

Napisano 26 maj 2009 - 18:15:03

komu sie nie chce pracowac to narzeka lenie smierdzace zarobki sa dobre wystarczy spojrzec na parking jakimi autami pracownicy przyjezdzaja do pracy pensje sa na czas jest czysto i nie przesadzajcie

Pani brygadzistko,może pani wie co to za wypadek był w ubiegłym tygodniu w Morpolu. Jedna z pracownic mogła stracić oko . Czy o zdarzeniu wie I.P lub BHP :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych