Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ferie i półferie - odwieczne pytamie w Lęborku

ferie półferie Lębork

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anthema~

~Anthema~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 09:46:25

Pytanie które powraca co roku. Czy wiecie gdzie są jakieś ferie w Lęborku lub okolicach organizowane? Co prawda mi bardziej chodziłoby o coś w rodzaju półferii (tylko w jakiś godzinach, bez noclegu) ale fajnie by było gdyby w tym wątku można było przeczytać o paru propozycjach. Patrząc na lata ubiegłe to jak zwykle słabo to w Lęborku wygląda.

#2 ~Rudolf~

~Rudolf~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:30:06

Pewnie, że cisza w Lęborkowie jak zwykle albo się nic nie dzieje albo nikt o tym nie napisze, bo po co ci pomóc :)

#3 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 07:55:03

Na stronie Gminy Nowa Wieś Lęborska znalazłam ferie. Daję link do strony informacyjnej gminy.
http://nwl.pl/index....ktualnosci,1493

#4 ~Lasek~

~Lasek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 07:44:50

No to rzeczywiście żenada. Na serio tylko jedne ferie są w Lęborku i okolicach czy po prostu wam się nie chce pisać?

#5 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 21:57:43

Dla chcącego nic trudnego ,zawsze można coś znaleźć dla dzieci w ferie :)

#6 ~Anthema~

~Anthema~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 00:40:36

No to żeś mi człowieku (Tata) pomógł...! Niech Cię... To znajdź mi gdzieś jakieś półferie - czyli dostarczam dziecko rano - odbieram po pracy. Skoro taki mądry jesteś!

#7 ~dworcowy~

~dworcowy~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 02:25:22

No to żeś mi człowieku (Tata) pomógł...! Niech Cię... To znajdź mi gdzieś jakieś półferie - czyli dostarczam dziecko rano - odbieram po pracy. Skoro taki mądry jesteś!

Przechowalnia bagażu na stacji PKP. Oddajesz o siódmej, odbierasz o szesnastej. Koszt 2,50 dziennie.

PS. Ludzie, myślcie trochę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 15:05:35

Przechowalnia bagażu na stacji PKP. Oddajesz o siódmej, odbierasz o szesnastej. Koszt 2,50 dziennie.

PS. Ludzie, myślcie trochę.

Otóż to! Trafiłeś w 10, dziś dzieci to niepotrzebny problem, bo trzeba się nimi opiekować, organizować czas. Ech rodzice......

#9 ~Dejwis~

~Dejwis~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 17:46:04

Z tego co pamiętam to podczas ferii zimowych człowiek sam sobie organizował czas.Moi rodzice pracowali, do babci się z okazji ferii nie jeździło i tyle.Trzymacie teraz dzieci na smyczy w domu bo strach itp., przypomnijcie sobie co robiliście w wieku 8 lat zimą, iglo, łyżwy, sanki, a jak nie było śniegu to całe godziny na zabawie z przyjaciółmi z podwórka w domu(sory kiedyś nie znało się internetu w wieku 8 lat i było co robić w domu z przyjaciółmi ).Proponuję narty w Alpach jak taki macie problem psychologiczny gdzie na ferie ,najlepiej jak najdalej hahhahahahaha

#10 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 10 luty 2013 - 18:23:58

www. ........................pl
Zapraszamy:-)

Kłania się Regulamin GP 24 pkt 5. reklama.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 10 luty 2013 - 18:24:41

#11 ~zainetersowani~

~zainetersowani~
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 13:51:26

Na stronie Lęborka jest mnóstwo informacji odnośnie zajęć w Lęborku. Z tego co wiem to w każdej szkole mają obowiązek przygotować jakieś zajęcia. Oprócz tego standardowo biblioteka coś prowadzi, muzeum, są jakieś zajęcia sportowe, itd. No i jeszcze Stowarzyszenie Eduq i OSR (oba w ZWARze) mają jakieś zajęcia zorganizowane dla dzieci.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ferie, półferie, Lębork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych