Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:58:56

hahaha OZZY mistrz...............

#42 ~con-doneck~

~con-doneck~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:05:24

Tylko że niektórzy, jak ja, jechali z Tarnobrzega. 

Ludzie jechali z całej polski. jak ktoś ma łeb na karku to zawsze pojedzie odpowiednio wcześniej.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:10:18

To stare dziadki,na zachodzie juz nikt ich nieslucha a wy sie nimi rajcujecie,

Aleś zgadł. Koncert Santany w hali Wembley Arena w Londynie sprzed dwóch tygodni. Pełna hala - 12 tys. widzów. znawco.

#44 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:10:43

Tylko że niektórzy, jak ja, jechali z Tarnobrzega. 

To jechałeś przez całą Polskę, by dotrzeć punkt 22? Gratuluję inteligencji.

Super koncert!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:19:45

Ludzie jechali z całej polski. jak ktoś ma łeb na karku to zawsze pojedzie odpowiednio wcześniej.

Tak. W Polsce. Jakbyś życia nie znał. 

Nie punkt o 22, a dokładnie o 21.05. Wszedłem jak koncert trwał, a za mną z 500 osób było. Mogę sobie wyobrazić, że np, inni mają obowiązki, pracują. Koncert był świetny, ale to była wpadka i tyle. Tak się nie robi.

#46 ~Traveller~

~Traveller~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:21:26

Widzę na forum kilka głównych wątków, do których się odniosę:

1. Poddawanie w wątpliwość wielkości (artystycznej i rynkowej) Carlosa dowodzi kompletnego niezrozumienia tej branży. Wystarczy spojrzeć na jego WWW skąd do nas przyjechał i dokąd pojechał. W Polsce się gra za normalne pieniądze (nie tak jak za komuny!) i dla tej publiczności, która chce tej imprezy i na nią kupuje sobie bilet.

2. Zespół grał doskonale, chociaż dyspozycja gitarowa Carlosa nie była najwyższa. Tym niemniej koncert na profesjonalnym, światowym poziomie.

3. Organizacja imprezy: irytujące było stawanie tłumu w przejściach między sektorami. Było to irytujące dla tych, którzy chcieli odbierać "produkt" na siedząco, ale jest coś ważniejszego: BEZPIECZEŃSTWO. Przejścia między sektorami - zarówno równoległe, jak i prostopadłe do ławek - są DROGAMI EWAKUACJI. Myślę, że na przyszły rok (???) należałoby opracować choćby prosty system numerowania miejsc. Rozumiem, że indywidualne krzesełka to duży wydatek, ale można podzielić ławki na odcinki po 60cm i ponumerować je.

#47 ~con-doneck~

~con-doneck~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:34:45

Nie punkt o 22, a dokładnie o 21.05. Wszedłem jak koncert trwał, a za mną z 500 osób było. Mogę sobie wyobrazić, że np, inni mają obowiązki, pracują. Koncert był świetny, ale to była wpadka i tyle. Tak się nie robi.

Co za bzdura. Nie, to nie była wpadka, tylko miałeś pecha. Ciesz się, że inni zobaczyli koncert dłuższy, a ty dostałeś koncert dokładnie taki, jaki był zapowiadany, 2-godzinny.

#48 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:38:23

Właśnie - w Polsce. Nasze zakorkowane drogi, zwłaszcza latem. Dlatego wyjechałem już po 19stej, chociaż do Charlotty mam 80 km. Gdybym jechał z południa Polski, zaplanował bym sobie wyjazd tak, by być na miejscu co najmniej 2-3 godziny wcześniej.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:38:42

Widzę na forum kilka głównych wątków, do których się odniosę:

1. Poddawanie w wątpliwość wielkości (artystycznej i rynkowej) Carlosa dowodzi kompletnego niezrozumienia tej branży. Wystarczy spojrzeć na jego WWW skąd do nas przyjechał i dokąd pojechał. W Polsce się gra za normalne pieniądze (nie tak jak za komuny!) i dla tej publiczności, która chce tej imprezy i na nią kupuje sobie bilet.

2. Zespół grał doskonale, chociaż dyspozycja gitarowa Carlosa nie była najwyższa. Tym niemniej koncert na profesjonalnym, światowym poziomie.

3. Organizacja imprezy: irytujące było stawanie tłumu w przejściach między sektorami. Było to irytujące dla tych, którzy chcieli odbierać "produkt" na siedząco, ale jest coś ważniejszego: BEZPIECZEŃSTWO. Przejścia między sektorami - zarówno równoległe, jak i prostopadłe do ławek - są DROGAMI EWAKUACJI. Myślę, że na przyszły rok (???) należałoby opracować choćby prosty system numerowania miejsc. Rozumiem, że indywidualne krzesełka to duży wydatek, ale można podzielić ławki na odcinki po 60cm i ponumerować je.

Nie piepsz głupot , bo się tego czytać nie da, o 21.05 była przerwa , pomiędzy występem zespołu Kruk, a Carlosem Santana, Santana rozpoczął występ dokładnie o 21.30. Sprezentował nam te pół godziny za piękne przyjęcie go jako gościa w Dolinie Charlotty, oraz za podróż z honorami z Gdańska, organizatorzy nie przewidzieli tego, tak jak Pan Wawrowski nie przewidział takiego uhonorowania go przez Mistrza, wzruszył się autentycznie na oczach tysięcy ludzi, myślę, że po ostatnich występach naszej rodzimej celebrytki było to dla niego szokiem, ale tak zachowują się prawdziwe gwiazdy i na tym jak zachował się Carlos Santana polega wielkość człowieka. Zostaliśmy wyróżnieni i tego się trzymajmy.

#50 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:38:54

Cytat

po prostu nie stac ich na to zeby zaprosic np justin biber czy kogos bardziej znanego

Nie przesadzaj wodzy , przecież Justina Bimbera da się już słuchać,

po pół litrze dobrego bimbera :)

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 04 sierpień 2013 - 11:39:19

#51 ~con-doneck~

~con-doneck~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:44:16

Nie piepsz głupot , bo się tego czytać nie da, o 21.05 była przerwa , pomiędzy występem zespołu Kruk, a Carlosem Santana, Santana rozpoczął występ dokładnie o 21.30. Sprezentował nam te pół godziny za piękne przyjęcie go jako gościa w Dolinie Charlotty, oraz za podróż z honorami z Gdańska, organizatorzy nie przewidzieli tego, tak jak Pan Wawrowski nie przewidział takiego uhonorowania go przez Mistrza, wzruszył się autentycznie na oczach tysięcy ludzi, myślę, że po ostatnich występach naszej rodzimej celebrytki było to dla niego szokiem, ale tak zachowują się prawdziwe gwiazdy i na tym jak zachował się Carlos Santana polega wielkość człowieka. Zostaliśmy wyróżnieni i tego się trzymajmy.

Popieram. Cebulaki wyjechały 1 raz w życiu na koncert i mają pretensje, że inni obejrzeli 30 minut dłuższy koncert, bo on przyjechał niecałą godzinę przed planowanym koncertem :D

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 11:59:12

a ty dostałeś koncert dokładnie taki, jaki był zapowiadany, 2-godzinny.

Tak, bez początku. Co wy gadacie. Ile trwa zaparkowanie, odstanie w kolejce. Wszedłem o 21.45. Koncert trwał już z kwadrans. Sami wiecie co się straciło. Wielkie hity. To jak obejrzeć film kryminalny bez początku, kiedy pokazują intrygę.

To wy nie opowiadajcie, że koncert biletowany na 22 zaczyna się 30 min. wcześniej i to jest normalne. Poproszę jakikolwiek przykład. Jakikolwiek jeden przykład. 

#53 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:10:10

Nic nowego , w polsce to normalka takie stare odgrzewane kotlety. po prostu nie stac ich na to zeby zaprosic np justin biber czy kogos bardziej znanego

a kto jest ten Justin biber ?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:20:03

Tak, bez początku. Co wy gadacie. Ile trwa zaparkowanie, odstanie w kolejce. Wszedłem o 21.45. Koncert trwał już z kwadrans. Sami wiecie co się straciło. Wielkie hity. To jak obejrzeć film kryminalny bez początku, kiedy pokazują intrygę.

To wy nie opowiadajcie, że koncert biletowany na 22 zaczyna się 30 min. wcześniej i to jest normalne. Poproszę jakikolwiek przykład. Jakikolwiek jeden przykład. 

Chłopie nie marudż już, ciesz się tym co widziałeś, a nie rozpaczasz nad tym czego nie widziałeś, niczyja to wina, zgłoś się do Carlosa Santany z pretensjami, że poświęcił nam ze swojego cennego czasu na odpoczynek pół godziny, doceń to, na tego typu gwiazdy przyjeżdża się wcześniej, mieszkam tylko 10 km od Charlotty, wiem jakie są problemy z dojazdem w to miejsce podczas festiwalu rocka i dlatego, aby nie stracić niczego z cennych chwil , byłam tam już o 19-tej, a że póżniej postałam w korkach , to normalne. Przykro mi tego czytać tego co tu wypisujecie, ale wiem też, że to głosy ludzi przypadkowych, a nie prawdziwych fanów! My  jesteśmy zadowoleni prawda????????????????????????

#55 ~ORION~

~ORION~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:22:09

Stare dziady ,wali  naftalina a wy sie rajcujecie ha ha szkoda kaski na dziadkow

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:30:39

Stare dziady ,wali  naftalina a wy sie rajcujecie ha ha szkoda kaski na dziadkow

Z całym szacunkiem dla disco polo, to zapewne Twoje klimaty, więc wypowiadaj się na tematy Tobie bliskie i nie wsadzaj nosa na półkę dla Ciebie za wysoką.

#57 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:32:27

Chłopie nie marudż już, ciesz się tym co widziałeś, a nie rozpaczasz nad tym czego nie widziałeś, niczyja to wina, zgłoś się do Carlosa Santany z pretensjami, że poświęcił nam ze swojego cennego czasu na odpoczynek pół godziny, doceń to, na tego typu gwiazdy przyjeżdża się wcześniej, mieszkam tylko 10 km od Charlotty, wiem jakie są problemy z dojazdem w to miejsce podczas festiwalu rocka i dlatego, aby nie stracić niczego z cennych chwil , byłam tam już o 19-tej, a że póżniej postałam w korkach , to normalne. Przykro mi tego czytać tego co tu wypisujecie, ale wiem też, że to głosy ludzi przypadkowych, a nie prawdziwych fanów! My  jesteśmy zadowoleni prawda????????????????????????

jak najbardziej! koncert przerósł największe oczekiwania, a tymi zrzędzącymi nie ma się co przejmować, zawsze znajdą nawet najmniejszy powód do narzekania. Emocje nie do opisania! Nawet za taką kasę się opłacało poczuć tą atmosferę na żywo i uczestniczyć w takich wydarzeniach jak koncert legend rocka. Pozdrawiam

#58 ~weronika~

~weronika~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 12:35:21

Prawda :)

#59 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 13:04:37

http://www.carlossan...rasę-koncertową

#60 ~pupa jasiu~

~pupa jasiu~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 13:12:51

ludzie czy wam kiedykolwiek bedzie dobrze  - legniecie kiedys w wyscielanej trumnie

i tez bedziecie jeczyc,stekac,popierdliwac ze was w pupsko sek uciska,a rodzina zaplacila

za heblowana  - walnijcie sie decha w glowe , na mecz  czy zawody sportowe jedzie sie

pare godzin przed otwarciem stadionu -  tzeba bylo zejsc z plazy wczesniej , bramki byly

czynne od 18  a na scenie byl KRUK - CZEPTA SIE TRAMWAJA i zjezdzajcie

Gdyby nie Dolina tuptalibyscie na scienisku w kwakowie

Zastrzezenia - bezradnosc i brak wspolpracy i kompetencji  policji i sluzb porzadkowych podczas kierowania

tokiem pojazdow po imprezie - nie wolno wypuszczas pojazdow z parkingow wewnetrznych doliny

jesli droga na sztrzelinko i charnowo jest zakorkowana !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych