Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~LEŚNY LUDEK~

~LEŚNY LUDEK~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:16:34

Koncert był cudowny miła atmosfera Santana dał pokaz którego się długo nie zapomni szkoda tylko że organizatorzy dali ciała
wyjazd z imprezy hmm wszyscy wiedzą że jest dużo samochodów i trzeba poczekać ale bezprzesady wracałam do domu 3 godziny nie było ochrony która kierował by ruchem ludzie się denerwowali obrażali szarpali ja przez 1,5 godziny stałam w jedym miejscu autem .
Bo nie jest sztuką zoorganizowac zebrac kupe kasy i zostawić ludzi bez inrormacji w leci
GRATULACJĘ

#22 ~Bojojo~

~Bojojo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:17:04

Koncert swietny, organizacyjnie bardzo slabo, no ale moze ktos wyciagnie wnioski na przyszlosc, a co do pół godziny gratis, czmu nie, ale od 22, tak sięnie robi!!!!!, nie kazdy ma wtajemniczonego "kolegę" co napisze smsa o wcześniej rozpoczynającym się koncercie, no i sektory przepelnione i totalne zamieszanie z opaskami, szczególnie przed samą 22gą!!!

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:27:20

Ludziska, nie czepiajcie się sczegółów, bo naprawdę nie ma czego, cieszcie się, że dane było nam tam być i to przeżyć, nie zapomnę tego do końca życia.

zgadzam się w pełni! Ale malkontenci są wśród nas, zawsze znajdą coś, co można skrytykować. koncert NIESAMOWITY! zresztą jak poprzednie. Ta atmosfera, dyskoteka po koncercie, coś niezwykłego. Ci, którzy nie byli niech żałują :) Ja się cieszę, że mogłam tam być, było naprawdę warto.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:28:11

czy wiecie ze ten czlowiek to rocznik 47 u.wieku i jeszcze moze i to jak!!!!!!!!!!!!

zyc sie chce patrzac i sluchajac - niestety nasza rzeczywistosc w tym wieku

to schorowani,przygarbieni,zmeczeni zyczem ,zgniusnieci ,wiecznie niezadowoleni

wczesniejsi emeryci a w zyciu artystycznym kroluja ............ skandale celebrytow

Nie do końca tak jest jak piszesz, mam 56 lat byłam tam wczoraj i widziałam wielu w moim wieku, jestem schorowana to fakt, ale nie zgnuśniała, nie interesują mnie skandale naszych celebrytów, to co wczoraj przeżyłam napełniło mnie radością , dało wielkiego pozytywnego kopa, czekam na takie wydarzenia i nimi żyję, a tak na marginesie Pani Magdo G, ucz się Pani od wielkich tego świata zachowań, na to nigdy nie jest za póżno.

#25 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:30:39

Koncert był cudowny miła atmosfera Santana dał pokaz którego się długo nie zapomni szkoda tylko że organizatorzy dali ciała
wyjazd z imprezy hmm wszyscy wiedzą że jest dużo samochodów i trzeba poczekać ale bezprzesady wracałam do domu 3 godziny nie było ochrony która kierował by ruchem ludzie się denerwowali obrażali szarpali ja przez 1,5 godziny stałam w jedym miejscu autem .
Bo nie jest sztuką zoorganizowac zebrac kupe kasy i zostawić ludzi bez inrormacji w leci
GRATULACJĘ

dlatego zorganizowano dyskotekę po koncercie!!! żeby ludzie nie stali w korkach i się nie denerwowali a pobawili się jeszcze, potańczyli przy fajnych kawałkach.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:34:53

GRATULACJĘ

Nie opowiadaj bzdur, masz pretensje do organizatorów, że nieliczni się denerwowali i szarpali, mnie nic takiego nie spotkało, widocznie ci co tak się zachowywali byli tam przez przypadek i do nich miej pretensje. Wracałam 3 godziny i co z tego? Takie imprezy związane są z pewnymi niedogodnościami, na drugi raz wyczarteruj helikopter, będzie wygodnie i bez oczekiwania w korkach, nie psuj takimi pierdołami tego co było PIĘKNE.

#27 ~majazd~

~majazd~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:36:52

Nowy obyczaj w Polsce - rozpoczynanie koncertu wcześniej, podczas gdy tłum ludzi czeka przed wejściem ponieważ obsługa, jak zwykle, niewydolna. Dobrze, że na miejscu nie dowiedzieliśmy się koncert odbył się dzień wcześniej.

Santana - r e w e l a c j a. Koncert - s u p e r. Atmosfera - b o s k a.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:50:37

Nie opowiadaj bzdur, masz pretensje do organizatorów, że nieliczni się denerwowali i szarpali, mnie nic takiego nie spotkało, widocznie ci co tak się zachowywali byli tam przez przypadek i do nich miej pretensje. Wracałam 3 godziny i co z tego? Takie imprezy związane są z pewnymi niedogodnościami, na drugi raz wyczarteruj helikopter, będzie wygodnie i bez oczekiwania w korkach, nie psuj takimi pierdołami tego co było PIĘKNE!

dokładnie! A koncert i impreza po koncercie rewelacja, mimo deszczu i burzy ludzie się świetnie bawili. Dla takich chwil warto było postać w korku. Atmosfera niesamowita zarówno na Santanie jak i na wcześniejszych koncertach. A jak ktoś nie umie się wyluzować to niech następnym razem zostanie w domu i poogląda telewizję, widocznie nie dla niego takie imprezy

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:54:18

Nowy obyczaj w Polsce - rozpoczynanie koncertu wcześniej, podczas gdy tłum ludzi czeka przed wejściem ponieważ obsługa, jak zwykle, niewydolna. Dobrze, że na miejscu nie dowiedzieliśmy się koncert odbył się dzień wcześniej.

Ludzie zrozumcie w końcu , organizatorzy nie przewidzieli, że Mistrz w podziękowaniu za drogę z Gdańska z eskortą honorową, oraz wspaniałe przyjęcie go przez organizatorów obdaruje nas ze swojej strony półgodzinnym dodatkowym występem, zamiast się cieszyć , to jak zwykle szukacie dziury w całym.

#30 ~Carlosiątko~

~Carlosiątko~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 09:59:12

Wawrowski na Prezydenta Slupska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jego wizja Doliny Charlotty daje gwarancje ze to łebski facet i ze Słupska zrobi Las Vegas.Takich ludzi trzeba wyciagac na piedestał wladzy.Wawrowski to gwarancja sukcesu miasta

#31 ~con-doneck~

~con-doneck~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:06:22

Jak się przychodzi na koncert na ostatnią chwilę to się traci. Ale tak to jest, jak pierwszy raz w życiu z domu wypuścili biedaczka, to się pogubiłeś.

2 godziny wcześniej wybrać się na koncert to jest minimum.

#32 ~ORION~

~ORION~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:15:43

To stare dziadki,na zachodzie juz nikt ich nieslucha a wy sie nimi rajcujecie,

#33 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:20:34

Jak się przychodzi na koncert na ostatnią chwilę to się traci. Ale tak to jest, jak pierwszy raz w życiu z domu wypuścili biedaczka, to się pogubiłeś.

2 godziny wcześniej wybrać się na koncert to jest minimum.

co racja to racja, kto bywa to wie że mus być wcześniej 2 godziny...

#34 ~Alan z Londynu~

~Alan z Londynu~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:23:51

Nic nowego , w polsce to normalka takie stare odgrzewane kotlety. po prostu nie stac ich na to zeby zaprosic np justin biber czy kogos bardziej znanego

#35 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:28:37

Sprawdź gdzie Santana gra koncerty i wtedy zrozumiesz jakiego kalibru jest gwiazdą.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:38:10

Nic nowego , w polsce to normalka takie stare odgrzewane kotlety. po prostu nie stac ich na to zeby zaprosic np justin biber czy kogos bardziej znanego

hahahaha dobre!:D 

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:40:54

Sprawdź gdzie Santana gra koncerty i wtedy zrozumiesz jakiego kalibru jest gwiazdą.

W pełni się zgadzam, a ten kto tak napisał wcześniej, że się jaramy założę się, że nie było go na koncercie! :)

#38 ~fanka~

~fanka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:43:59

Co? gdzie mówiono? Kiedy? Ogarnij się.

mówiono, w radio na przykład :)

#39 wodzu

wodzu

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:51:00

po prostu nie stac ich na to zeby zaprosic np justin biber czy kogos bardziej znanego

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 10:57:18

mówiono, w radio na przykład :)

Tylko że niektórzy, jak ja, jechali z Tarnobrzega. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych